Genel > Podcastler

Podcast geliyor..

(1/3) > >>

Ruhi:
Bugün mikrofon ve Aylin'in Netbook'u ile bir tane yaptık. Batuhan, Deniz, ben.. çok keyifliydi. Hani Mehmet(İstanbul'a gülücükler) ile yaptıklarımıza göre neye benzer bilmiyorum da öyle. Bu hafta bir format netleştiririm ben teknik olarak, sonra da yayınlarız. Hatta belki art arda.. Heh.

NOT: Hani teknik, vs. bu iş halledilebilir gibi görünüyor. Hani siz kaydedin hatta, gönderirsiniz beraber editleriz. Git, gel yapar üç beş kayıt sonra yayınlanabilir diye düşündüm.

NOT2: Hani aklıma geldi ilginç bir olay var bu sıralar yaşadığım. Yiğit'lerle oynarken, Video ile oyunları kayıt ediyorlar. Tümünü ama. Çok garip iş yav. 6-7 oyun oldu hani. Daha da görmedim kayıtları. FRP için garip bir durum. Belki birkaç "parça" falan paylaşılabilir aslında. Neyse öyle.. :)

sargon:
podcast değil postcast'tir o.

Eshevar:
bizim oyunlardan birinin ses kaydını alıyor arkadaş, sonrasında aleyhimizde delil olarak kullanıyor "bak burada söylemiştin işte" diye >_> o aklıma geldi

Ruhi:
Bu haftasonu Deniz, uygun musun? Cumartesi akşamüstü, Pazar falan mesala?

NOT: Yada, haftaiçi falan sen yapmak istersen hani belki?

sargon:

--- Alıntı yapılan: anchorite - Haziran 16, 2011, 09:41:46 ÖS ---Bu haftasonu Deniz, uygun musun? Cumartesi akşamüstü, Pazar falan mesala?

NOT: Yada, haftaiçi falan sen yapmak istersen hani belki?

--- Alıntı sonu ---

2sinde de uygunum abi. Sen seç.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git