Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: salamanders  (Okunma sayısı 3774 defa)

Blacknwhite21

• E-Posta
salamanders
« : Ekim 12, 2012, 09:02:06 ÖS »
merhaba kule ailesi başlıktanda anlaya bileceğiniz gibi yapmak istediğm 40K ordusu Salamanders. ordu hakkında pek bi bilgim yok (yok derkende hiç bişi bilmiyorumda dğil.) . buradan sevgili 40K oyuncularına sesleniorum hikayelri - birlikleri v.b. bildiğiniz bilgileri paylaşırsanız sevinirim. şimdiden saolun.
4200 +  Tomb King
1000 + Necron

Ruhi

• E-Posta
Ynt: salamanders
« Yanıtla #1 : Ekim 12, 2012, 09:27:11 ÖS »
Selamlar,

Kuul. Ben hiç salamanderlere karşı oynamadım. Türkiye'de yanılmıyorsam bir tane Bursa'da yaşayan Salamander oyuncusu var.

Burada bir sürü şey yazıyor:
http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Salamanders

A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ekim 12, 2012, 11:00:58 ÖS »
Adına sevindim Ata, 40K da oldukça keyifli bir oyun... Ayrıca Space Marine'ler de bu oyunun esas iyi adamları (Ruhi'den yuhalama sesleri duyar gibi oldum ;D ;D ;D) keyifle toplanıp, oynanabilecek bir ordu diye düşünüyorum... Bir de bu amcalarının deri pigmenti ile ilgili bir problem vardı diye hatırlıyorum... hadi bakalım hayırlısı ve de iyi eylenceler...

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ekim 13, 2012, 12:29:02 ÖÖ »
Salamanders çok sağlam fluff ı olan chapterlardan biri. Ten renkleri siyah ama zenci gibi değil kömür siyahı gözleride zaman zaman kırmızı parlıyor diye hatırlıyorum. Her zaman insanların güvenliğini öncelikli tutarlar, ateşli silahlar genelde tercihleri. Savaş harici zamanlarda eski kabilelerine gidip power armor u çıkarıp demircili yapıyorlar. Demircilik konusundan dolayı kendi silah ve zırhları ortalamanın çok daha iyi kalitede oluyor, chapter masterları devamlı olarak primarchları vulkan ın kaybolan eşyalarını bulmak için uzaklarda oluyor.

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Ekim 13, 2012, 01:30:44 ÖÖ »
40k oynayacak olsam salamander kurardım,
zenci, hawaili space marines...
+
multiflamer...
dey layt com and me wan go hom...

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Ekim 13, 2012, 09:45:17 ÖÖ »
Çok sağlam amcalar, şimdiden iyi oyunlar Ata. Fluff olarak wiki linkinden başlarsın okumaya, hani buradan yazmaya hiç kalkışmayalım.

Boyama olarak basit ve temiz boyanası bir ordu. Zırhlara siyah astar üzerine koyu yeşil heavy dry brush, suratlara koyu gri dry brush. Detayları da yaptım mı ordu bayaa şık olur.

Oyun tarzı olarak, chapter master özel kuralı ile ordundaki tüm hammerlar master crafted ve tüm flamer ve meltalar reroll to hit oluyor. Yani thunder hammer storm shield ağır abi assault termi ve bolca melta ile flamer kullanıyor genelde salamander oyuncuları. Bu tarz bir ordu ile oynamak hoşuna gidiyorsa süper.
« Son Düzenleme: Ekim 13, 2012, 08:07:44 ÖS Gönderen: Antimodes »