Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Vampirler?  (Okunma sayısı 2653 defa)

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

baran

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Vampirler?
« Yanıtla #1 : Ağustos 06, 2011, 01:23:48 ÖS »
Strom of magic den dolayı yaptıklarını düşünüyorum, tomb kings içinde yeni modeller çıktı. sırada chaos ile ilgili yeni modeller çıkacak, çıktı. ama kitap falan beklemeyelim derim. Chaos, vampir bide tomb king storm of magic de orduya ally gibi alınabiliyor hangi ırkdan olursanız olun.

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 06, 2011, 07:54:48 ÖS »
evet kitap çıkıyor olsa söylerlerdi, galiba skeleton warrior modellerini fln değiştirecekler. storm of magic için birkaç yeni yaratık getireceklerini zaten biliyoruz
"If you're going through hell, keep going."

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #3 : Ağustos 07, 2011, 12:18:19 ÖÖ »
2. dalgadır. bizim 2. dalga daha çıkmadı... Hierotitan falan olacak içinde. Strom of magic'e bakmadım ama Tomb King ve Vampir'lerin aynı safta yer alabilmesi enteresanmış.
Tomb Kings
2189+

baran

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 08, 2011, 09:38:16 ÖÖ »
Başlık açamadığım için buraya yazıyım dedim hazır devam eden konu. Strom of magic oynadık. Ben breton karşı taraf ise vampirdi. Yaratığından allyina magical itemından her bişiyi denedik yeni kitapdan. Bu chartda hangi büyünün bufflanacağını ise iki kere d8 zar atarak belirledik. maç 6. turun sonunda vampirin 4 büyülü kuleden 2 sini bretonun ise son turda iki büyücüsünü kaybederek 0 kule tutması ile bitti. Meydan savaşında breton üstünlük sağlasada oyun kuralı en çok kuleyi tutanın kazanması olduğu için breton orduyu toplayıp ülkesine hezimetle döndü.

Büyüler falan zevkli ama riskliler. Bol bol büyü yapılabiliyor. Yaratıklar ise çok savunmasız geldi çoğunun saveleri falan yok dayağı yiyolar 200 puanlık koçlar gibi adamlar yatıyor. Magical itamlar akıllıca kullanıldığında gerçekten iyiler.

Sonuç olarak biz sevmedik. oyun 3250 puandı. Strom of magic  eklentisi ise %25 olup yaklaşık 4000 puanlık ordular oldu. 10 saat sürdü maç!! gerçi 3 saati biz çay sigara yapmışızdır. Ha kötümü değil ama normal i daha zevkli sonraki maçın normal biçimde 2500 puan olarak oynanmasına karar verilerek günü bitirdik.