Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 9 Mart Cumartesi  (Okunma sayısı 1369 defa)

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
9 Mart Cumartesi
« : Mart 07, 2013, 10:22:52 ÖÖ »
Toplantıdan önce FoW tanıtımı veya küçük puanlı oyun için erken gelebilirim. Mustafa gelmek istersen burdan saati şeet ben de ona göre şeolucam. Sadece cmt İzmirdeyim maalesef...
"If you're going through hell, keep going."

DNA Maniac

• E-Posta
Ynt: 9 Mart Cumartesi
« Yanıtla #1 : Mart 07, 2013, 04:33:58 ÖS »
Toplantıdan önce FoW tanıtımı veya küçük puanlı oyun için erken gelebilirim. Mustafa gelmek istersen burdan saati şeet ben de ona göre şeolucam. Sadece cmt İzmirdeyim maalesef...

cumartesi çalışıyor gözüküyorum, akşamına maç?
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Mart 07, 2013, 05:12:23 ÖS »
Toplantıdan önce FoW tanıtımı !  :D. Mesela saat 13.00-13.30 arası damlarım mekana ?

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Mart 07, 2013, 10:26:13 ÖS »
cumartesi çalışıyor gözüküyorum, akşamına maç?

Abi cumartesi Nevşehir'den otobüsle gelicem, sabah biraz uyur kuleye gelirim, pazar zabahın köründe tekrar İstanbul'a dönüyorum o yüzden cmt akşam mort. =(

Toplantıdan önce FoW tanıtımı !  :D. Mesela saat 13.00-13.30 arası damlarım mekana ?

Süper, ben de en geç 13:30da kuledeyim o zaman. Birileri toplantıdan birkaç saat önce gelip bize kapıyı açabilmeli bence o zaman.

FoW tanıtım isteyen herkes davetlidir o vakit!
"If you're going through hell, keep going."

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Mart 09, 2013, 01:34:56 ÖS »
Evdekilerin sıkıştırması nedeniyle 14.00 te kuledeyim.