Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Ekim Ayı İstatistikleri  (Okunma sayısı 7910 defa)

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
Ekim Ayı İstatistikleri
« : Ekim 02, 2011, 06:08:56 ÖS »
besmerello...

1 Ekim Ctesi
2500 pts Battleline
Warriors of Chaos (Salih) vs Dwarfs (Burak)
Warriors of Chaos Minor Victory

artık salih gerçek bi oyuncu oldu benim nazarımda. ilk istatistiğini yazmak da bana kısmetmiş.

ölümsüz chosenler ve chaos warriorların olduğu kanadı düşmana bırakıp juggolu generali topla avladım. ters kanatta yalnız kalmış marauder gürühuna 2 warrior güruhum ile hücum edip oyunu kazanmaya yetecek puanları almayı planlıyordum. İşi hellcannon bozdu. merkezden marauderleri sıkıştırmaya giden warrior güruhum, kafasına yediği hellcannon atışından BSB rerolla rağmen panikleyip kaçınca skıntı yaşadım. bu sayede marauderler, flank yeme tehdidi olmaksızın diğer warrior güruhuma saldırdılar. şarj ettikleri roundda wrshrineden +1 atak alan marauderler, buna rağmen duvarı savunan warriorlarıma 1 ile kaybettiler; ve durmayı başardılar. frenzylerini kaybetmelerine rağmen öbür rounddaki berbat CC zarlarım nedeniyle 1 ile kırılan warriorlar steadfasta rağmen duramayınca marauderler tarafından yok edildi.

MoM: Hellcannon. 6 roundda 3 direct hit. Kritik bir anda destekçi warriorlarımı panikleterek marauderlerin oyunu kazandıracak kombata girmesini sağladı.
MaloM: Juggolu general. Hareket bile edemeden top tarafından avlandı. N'olacak bu kaos generallerinin hali :)
ZaroM: O panik zarını tutturmam lazımdı.

1 Ekim Ctesi
2500 pts Watchtower
Dwarfs (Burak) vs Skaven (Levent)
Dwarfs Victory

Watchtower senaryosunu ilk oynayışımdı bu. Leventin çoğu slave 10 regimentine karşı biri scout 4 büyük regiment, 4 de savaş makinem vardı. Watchtoweri savunacak bendim; ama oyunun başında içine koyabileceğim kadar küçük bir birliğim yoktu. bu nedenle, rangerlerimi binanın 1" ötesine yerleştirip ilk move fazında hemen içine girdim. Gerçi girene kadar 13. büyüyü bir kere yedi bu arkadaşlarve sayıları 40'tan 27'ye düştü; ama hiç yoktan iyidir.

İlk roundda rangerlere yaptığı 13. büyü sırasında önce yuttuğu tokenden, sonra da miscastten yediği birer damaja ward savelerini tutturamayarak ölme isteğini açıkça beyan eden general gray seer, iksirini içip woundlarını doldurmasına rağmen top tarafından avlandı. Look out ve Ward saveyi gene tutturamayarak... Topun hanesine bir general daha :)

Levent bütün hattımın üzerine ve watchtowere bitmek tükenmek bilmez slavelerini yolluyordu. Onları temziledikten sonra, watchtowerin sağını ve solunu warrior güruhlarımla koruyup, sağ kanattan hammererler ile ofansa geçtim. Bu sırada skaven engineeri yaptığı büyü ile watchtoweri YIKTI! impassable terrain haline gelen watchtowerdeki rangerlerden inisiyatif testini başarabilen (heh!) 4 tanesi sağ kalabildi ve watchtowerin hemen 1" ötesine yerleşti.

Oyunun bitip bitmeyeceğine ilişkin zarı ilk defa attığımız 4. turun sonunda oyun berabere durumdaydı, zira rangerler ve bir tur önce watchtowere assault edip geri püskürtülmüş slaveler, watchtowere birer inch uzaklıktaydı. Bu roundda oyun bitmedi. Öbür roundda ise önümde, hedefi contest eden slavelere ulaşamayacağım kadar çok fare vardı. mecburen grudge throweri bu birliğe ateşledim. maksat panikletmek. scatter reroll rûne sağolsun, taşı göbeğine yiyen slaveler 16 fare kaybetti ve panik testini tutturamayıp kaçtılar. Oyun bu roundda bitince maç benim oldu.

MoM: Çok bi numara yaptığından değil de, watchtoweri yıkıp bize bol bol kafa patlattırdığı için skaven engineer.
MaloM: General Gray Seer. ben sana 13. büyüyü yapamzsın demedim, adam olamazsın dedim.
ZaroM: Çoook... Dördüncü roundda oyunu bitirtmeyip beşinci roundda bitiren zar olabilir. Son roundda slavelerin kafasına attığın GT zarı olabilir. Slavelrin rerolllu panik zarı olabilir. Hepsi de oyunun sonucunu doğrudan etkiledi.

Eyw beyler...
War, war never changes...

blackwinter

Ynt: Ekim Ayı İstatistikleri
« Yanıtla #1 : Ekim 02, 2011, 07:07:46 ÖS »
besmerello...

1 Ekim Ctesi
2500 pts Battleline
Warriors of Chaos Minor Victory

artık salih gerçek bi oyuncu oldu benim nazarımda. ilk istatistiğini yazmak da bana kısmetmiş.

ölümsüz chosenler ve chaos warriorların olduğu kanadı düşmana bırakıp juggolu generali topla avladım. ters kanatta yalnız kalmış marauder gürühuna 2 warrior güruhum ile hücum edip oyunu kazanmaya yetecek puanları almayı planlıyordum. İşi hellcannon bozdu. merkezden marauderleri sıkıştırmaya giden warrior güruhum, kafasına yediği hellcannon atışından BSB rerolla rağmen panikleyip kaçınca skıntı yaşadım. bu sayede marauderler, flank yeme tehdidi olmaksızın diğer warrior güruhuma saldırdılar. şarj ettikleri roundda wrshrineden +1 atak alan marauderler, buna rağmen duvarı savunan warriorlarıma 1 ile kaybettiler; ve durmayı başardılar. frenzylerini kaybetmelerine rağmen öbür rounddaki berbat CC zarlarım nedeniyle 1 ile kırılan warriorlar steadfasta rağmen duramayınca marauderler tarafından yok edildi.

MoM: Hellcannon. 6 roundda 3 direct hit. Kritik bir anda destekçi warriorlarımı panikleterek marauderlerin oyunu kazandıracak kombata girmesini sağladı.
MaloM: Juggolu general. Hareket bile edemeden top tarafından avlandı. N'olacak bu kaos generallerinin hali :)
ZaroM: O panik zarını tutturmam lazımdı.

1 Ekim Ctesi
2500 pts Watchtower
Dwarfs Victory

Watchtower senaryosunu ilk oynayışımdı bu. Leventin çoğu slave 10 regimentine karşı biri scout 4 büyük regiment, 4 de savaş makinem vardı. Watchtoweri savunacak bendim; ama oyunun başında içine koyabileceğim kadar küçük bir birliğim yoktu. bu nedenle, rangerlerimi binanın 1" ötesine yerleştirip ilk move fazında hemen içine girdim. Gerçi girene kadar 13. büyüyü bir kere yedi bu arkadaşlarve sayıları 40'tan 27'ye düştü; ama hiç yoktan iyidir.

İlk roundda rangerlere yaptığı 13. büyü sırasında önce yuttuğu tokenden, sonra da miscastten yediği birer damaja ward savelerini tutturamayarak ölme isteğini açıkça beyan eden general gray seer, iksirini içip woundlarını doldurmasına rağmen top tarafından avlandı. Look out ve Ward saveyi gene tutturamayarak... Topun hanesine bir general daha :)

Levent bütün hattımın üzerine ve watchtowere bitmek tükenmek bilmez slavelerini yolluyordu. Onları temziledikten sonra, watchtowerin sağını ve solunu warrior güruhlarımla koruyup, sağ kanattan hammererler ile ofansa geçtim. Bu sırada skaven engineeri yaptığı büyü ile watchtoweri YIKTI! impassable terrain haline gelen watchtowerdeki rangerlerden inisiyatif testini başarabilen (heh!) 4 tanesi sağ kalabildi ve watchtowerin hemen 1" ötesine yerleşti.

Oyunun bitip bitmeyeceğine ilişkin zarı ilk defa attığımız 4. turun sonunda oyun berabere durumdaydı, zira rangerler ve bir tur önce watchtowere assault edip geri püskürtülmüş slaveler, watchtowere birer inch uzaklıktaydı. Bu roundda oyun bitmedi. Öbür roundda ise önümde, hedefi contest eden slavelere ulaşamayacağım kadar çok fare vardı. mecburen grudge throweri bu birliğe ateşledim. maksat panikletmek. scatter reroll rûne sağolsun, taşı göbeğine yiyen slaveler 16 fare kaybetti ve panik testini tutturamayıp kaçtılar. Oyun bu roundda bitince maç benim oldu.

MoM: Çok bi numara yaptığından değil de, watchtoweri yıkıp bize bol bol kafa patlattırdığı için skaven engineer.
MaloM: General Gray Seer. ben sana 13. büyüyü yapamzsın demedim, adam olamazsın dedim.
ZaroM: Çoook... Dördüncü roundda oyunu bitirtmeyip beşinci roundda bitiren zar olabilir. Son roundda slavelerin kafasına attığın GT zarı olabilir. Slavelrin rerolllu panik zarı olabilir. Hepsi de oyunun sonucunu doğrudan etkiledi.

Eyw beyler...

sanada tsk ler abi.

bişiler öğrendiysek sizin sayenizde. ama o juggo lord bi gün seni dövecek :D. aldım plakanı .
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Ekim 03, 2011, 08:45:41 ÖÖ »
Salih'in bir de benden kazandığı bir maçı vardı gerçi, ama olsun döve döve kazanmak iyidir :)

Alıntı
MoM: Çok bi numara yaptığından değil de, watchtoweri yıkıp bize bol bol kafa patlattırdığı için skaven engine

Ya benimsin ya toprağın demiş herhalde....
dey layt com and me wan go hom...

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Ekim 06, 2011, 09:16:08 ÖÖ »
05 Ekim Çarşamba
2250 Friendly (Battle for The Pass)
Slayer Army Dwarfs (Alkım) - Beastmen (Özgün)
Dwarfs win, Beastmen 4 ya da 5. turda çekilir

ağır shootingle yıktık diyemeceğim bir maç :P.
Özgünle konuşup çok 'özel' bir maç yapalım dedik.
Özgün
Morghul, Moonclaw, Khazrak 3 lüsünü çıkardı karşıma yanında 40 kişilik bir beastigor ekibi. Morghul'un Spawn'a dönüşmesi için yanında gezdirdiği Ungor raiderlar. Bir de 10 kişilik Sons of Ghorros (Centaurların içinde special şampiyon olanı)

Bende Slayer king Ungrim Ironfist, evil has no boundaries eşliğinde sahaya çıktı. Yanında 2 tane troll slayer ekibiyle, 1 tane brotherhood of Grminir ekibi (Troll slayerların bir büyüğü gibi düşünün ama tanesi 14 puan sadece strengthleri 1 yüksek). 2 tane Doomseeker. 2 tane Dragon slayer biri bsb. Malakai Matriksson ve Goblin Hewer sahadaydı. 

Maça özgün  başladı ondan önce bir numara çekip topluca ilerledim. Doomseeker'lar tek başlarına gezip özgünün gözünü korkuttular. Maçtan önce okadar tartıştığımız Moonclaw'ın d3 shooting atağı 2. tur gerçekleşti, 2 adam öldürdü. Chargeları benim yapabilmem oyunun seyrini çok değiştirdi. Morghul'un çıkarttığı spawnları tam dişimize göre oldukları ve yetişebileceğimiz yerlerde oldukları için 2 dragon slayer'ın bulunduğu ekipler bunlara charge etti. Ungrim ve ekibi'de sons of ghorros'a charge etmeyi başardı. Spawnları kesen ekipler, Morghul, Khazrak ve Beastlordun olduğu Beastigor ünitesine önden ve yandan girdiler. Ungrim'in ekibi de Sons of ghorros'u kaçırdı. Bir sonraki turda Ungrim bu Beastigor kombatına katıldı. Morghul sayesinde beastigorlarda unbreakable'mış (Unbreakable karakter üniteye girebiliyor muydu?)

Dragon slayer vampire slayer olduğu için, Beastlordun ataklarından kaçmayı başarıp, Beastlord'a 4 wound verip yere serdi. bir kaç tanede slayer 2 turda Morgul'u kesmeyi başarınca unbreakable'lıklarını kaldırdık. o tur 50 atak yaptık. (ne hoş bir şey miş bir bir model ile 8 atak yapmak, skavenslayer) 15 kişi kaldırdık. karşımızdakilerde 14 kişi kaldırdı. Yandan önden girmenin avantajıyla kırıp kaçırıp yakaladık, oyunumuz da böyle sona erdi.

7 sıralı beastigor ünitesini görünce matrikson ellerini kavuşturdu ama Morghul'a ve dolayısıyla beastigorlara kurşun işlemediği için sons of ghorros'a ungor'lara felan sıktık.

Sonrasında baya bir geyik yaptık eğlendik. kural hatası yapmış olabilirim özgün kusura bakma yeniden.
Sonuç olarak; Çok pahalı bir ordu Slayer ordusu BoGrimnir tanesi 14 puan çıplak adamlar. King ungrim'de gayet pahalı bir arkadaş 6. edisyondan kaldığı için. Bir de bu ordunun ağır büyü ve shooting ile döküleceği belli.

tekrar sağol özgün.

burock

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Ekim 06, 2011, 09:34:54 ÖÖ »
Alıntı yapılan: Deeyo
(Unbreakable karakter üniteye girebiliyor muydu?)

abi unbreakable char, unbreakable olmayan bir birliğe girebiliyor; fakat bu durum birliği unbreakable yapmıyor. bir birliğin unbreakable olması için birliğin içindeki modellerin tamamının unbreakable olması gerekiyor. Dolayısıyla, sizin oyunda bestigorların unbreakable olmaması gerekiyormuş.

konu açılmışken ekleyeyim, bu durumun tersi, yani unbreakable olmayan charın unbreakable bir birliğe girmesi mümkün değil. Belki onu hatırladın sen.

kaynak: BRB syf.78

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Ekim 06, 2011, 09:50:28 ÖÖ »
bir şey değiştirmedi belki zaten değiştirse de eğlencesine maç olduğu için sorun olmazdı merak ettim ondan sordum.

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Ekim 06, 2011, 10:56:58 ÖÖ »
bestigorların ilk combata girdiğinde kural hatası yaptık demekki unbreakbel diğilselerde ld 10 steadfast diler eğer kaçsalardıda oyun bi tür erken biterdi o kadar challage ve combat heyecanını yaşayamazdık  ;)
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Ekim 06, 2011, 11:14:53 ÖÖ »
ilk tur sen kırdıydın zaten sorun yok yani aslında senin komple unbreakable olmanı tercih ederdim sonuna dek dövüşelim diye :)

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Ekim 09, 2011, 12:06:16 ÖÖ »
7 Ekim Cuma
2000 pts Watchtower
Dwarfs (Yakup) vs Skaven (Levent)
Skaven Victory!

Çok yorgun olmasam çok ballandırarak anlatıcam ama olmadı işte :D

Sahaya kalabalık çıktık 4xslave-40 2xclanrat-40 1xstormvermin-20   5 tane rat ogre + rato ogreye binen warlord, bir grey seer bi mühendiz.

Karşımızda bi Bolt thrower 2 grudge bi anvil 3 grup sanki warrior 1 ufak grupta iron breaker vardı Ve maça kulede başlayan handgunenr lar.

Derhal kuleye saldırdık kölelerle diğer gruplarda onların yanında bir hat kurdu. sağdan bir grup stormvermin outflank e uğraşırken bir grup slave grudge lara yürüdü. Solda yine outflank içni 6 ogre pozisyon aldı. Çıkardık fırtınamızı bekledik.

Sonra rat ogreleri bi türlü rahat bırakmadı anvil ve kuledeki savaş turlar boyu devam etti bu sırada hiç bitmeyen fırtına pek birşeye etki etmezken bir grudge bizim storm verminleri yok etti bizde onlardan birini aldık. Buna kızan bir grup cüce dönüp bu köleleri yok etti.

Büyü müyü derken sonunda handgunnerları atıp girdik içeri kölelerle. Bu zamana kadar general büyücümüzde ölmüştü. Diğer 2 hero kendilerini kuleninin önüne siper etti, bütün skaven lar yolu tıkamak için koşturdu ama yinede üstün cüce manevrasıyla kulerye charge aldık. Sonra olcak olayı kime beklemiyordu zira slave ler kırılma testini tutturup durdu içerde. Sonrada oyun btti zaten.

Güzel bi maç oldu bence, teşekkürler efenim.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

burock

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Ekim 09, 2011, 07:13:17 ÖS »
7 Ekim Cuma
2500 pts Battleline
Warriors of Chaos Crushing Victory

Geleneksel WoC dayağımızı yiyip rahatladığımız bir gün daha...

MoM: Juggolu general. İlk tur yediği top atışında bu kez Ws tutturdu, organ gun aldı. Overrun ile kucağına düştüğü warrior güruhuna, chosenler yetişene kadar her CC roundunda kırılmasına rağmen durmayı başardı.
MaloM: Sağ kanatta yalnız kıstırdığım kaos savaşçılarını hammerer ve ranger saldırısıyla almayı planlıyordum. ikisiyle de şarj ettiğim roundda iki şarj zarını da (birine 6 diğerine 7 lazımdı) tutturamayınca, kaos savaşçıları oradan kaçabildiler.
ZaroM: Juggolugeneralin attığı her kırılma zarı. herhangi birini kaçırsaydı, yetişip yok edemeseydim bile, chosenlerin arkadan girip bir güruhumun puanını almasını engelleyecektim. benzer şekilde, sağ kanatta kaçırdığım şarj zarlarından sadece biri bile tutsaydı, warriorları birround geç de olsa flank ile kıstırıp harcayabilirdim.

eyw abi.

burock

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Ekim 12, 2011, 11:56:07 ÖÖ »
11 Ekim Salı
3000 pts Blood & Glory
Dwarfs Victory

Dalga dalga gelen slaveleri kestik, saçma sapan skaven savaş makinelerinin şerrinden grimnir'e sığındık ve ağı sanayi hamlemizi farelerin üzerine boşalttık. her şey iyi gidiyordu, ta ki generalin olduğun warrior ünitesi, rat ogre şarjına flee deyip sadece 5 kaçıp yakalanana kadar. Bayrak kapmaca oyununda 3 puan birden kaybedince iş sıkıntıya girdi. daha da kötüsü, general runelord'un mefta olması sonucu sıfırlanan büyü savunmamız sebebiyle, bir sonraki roundda, 11 kişi kalmış bir warrior regimentim de fare olunca, ordumun fortitudesi 4'e düştü. Mağlubiyetten sadece 1 bayrak uzaktaydım.

Oyunun bittiği roundda, artillery ile kıyım yaratıp aynı roundda skaven generalini ve bir birliğini, CC'de de biri 5, biri ise sadece 1 kişi kalmış iki bayraklı birliği temizleyince oyun benim oldu.

MoM: Grudge Throwerler ve OG. GT'ler, Levent'in lafıyla, 120 fare öldürdüler. Doğrudur, itirazım yok. OG de oyunun bittiği roundda, look out'u kalmamış skaven generalini temizleyerek galibiyete katkıda bulundu.
MaloM: warpfire thrower. oyun boyunca 2 cüce mi ne öldürdü. Bonus olarak, oyun boyunca katıldığı 4 birliğin de yok olduğu Queek. Cenabet skaven genarali hangi birliğe girse, o birliğin kafasına artillery çalıştı. en son kendisi de bir OG saçmasıyla can verdi.
ZaroM: Cüce generalini taşıyan warrior birliği yeterince kaçamayınca onları yakalayıp destroy eden rat ogreler neredeyse maçı skavene getiriyordu.

eyw abi.

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Ekim 12, 2011, 03:23:27 ÖS »
Alıntı
MaloM: warpfire thrower. oyun boyunca 2 cüce mi ne öldürdü. Bonus olarak, oyun boyunca katıldığı 4 birliğin de yok olduğu Queek. Cenabet skaven genarali hangi birliğe girse, o birliğin kafasına artillery çalıştı. en son kendisi de bir OG saçmasıyla can verdi.

Hemen düzeltme yapayım o alet Warp Lightining canon, warpfire thrower maç boyunca ateş bile etmeden, dostane tavırlar sergileyerek dolaştı ortalıkta :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Ekim 14, 2011, 12:16:40 ÖÖ »
13 Ekim Salı
2500 pts Battleline
Dwarfs (Alkım) vs Beastmen (Özgün)
Beastmen Victory

Standart (minatourlar,centour gor ve ungor okçulardan) bi ordu ile çıktım ekstra olarak ambush unitesi olarak kalabalık bi gor yaptım pekte işe yaramadılar her yaptığımda işe yaramıyolar çidden gereklimi düşünmeye başladım.

oyunda pek taktik yaparım diyemem alkım ordusu buna izin vercek bi ordu değil 34 kişilik bi scout worrier grubu ve içinde thane le 12 incimde duram dwarflar bide üstüne master of challange ya gel dövüş yada masada çık git deyince yapcak bi şey kalmadı aslında büyü ve cevredeki magicallar çok oyunun yönünü değiştirdi. Shadow büyüsü yine kendini gösterdi üzerinede tower of bloodla ne varsa öldürdük iyide zar attık yalan olmasın

Dwarf cepesinde iyi bir taktik vardı ama alkımın bugün zarları yanında değil bir çok kritik yerde 1-2ler havada uçuştu bi kez yenildik CC de ondanda crown of command bizi temiz bi şekilde kurtardı. sonra yine büyü str miz ld olsun dedik ve bize  çarpan dwarf uniteleri büyük kayıplar verdi.

Dwarfun makinalarda durumu desteklemeyince savaşcı uniteleri ya yok olup yada büyük kayıplar verince oyunu orda bıraktık

ilk defa scout cüceleri gördüm böyle bişeyden haberim yoktu ki daha öncede yapılıyomuş. 1-1 cc girdik felan baya bi afalladım yeni şeyler öğrenmek iyidi

cüce ordusu son bi kaç maçtır beni baya şaşırtıyo standart bi ordu sanıyodum ama ilginç oyuncakları taktikleri oldukça iyi özellikle oyunun başında planladığım taktiğin alkım tarafında bi anda egale edilmesi çok etkiliydi ama zarlar yarı yolda bıraktı

maç için teşekkürler alkım

« Son Düzenleme: Ekim 14, 2011, 01:42:02 ÖÖ Gönderen: althar amadeous »
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #13 : Ekim 14, 2011, 10:32:09 ÖÖ »
Tower of Blood'un yanına konuşlanmak ve büyüleri dispel doğru disple etmemek önemli hatalardı benim için ancak
Felaket bir zar akşamıydı benim için 20 tane 3+ wounddan 2-3 tanesini başarmak.
20 adet 3+ shootingden 2-3 tanesi başarmak bunlar gayet can sıkıcı oldu. Averaja dua etmek lazım.
Semih geliyor herhalde yakınlara, havası hissediliyor :)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Ekim 14, 2011, 11:24:56 ÖÖ »
Semih geliyor herhalde yakınlara, havası hissediliyor :)

hani diyorsun ki "Curse'unu al da git..." ;D ;D ;D