Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Haziran 2011  (Okunma sayısı 8077 defa)

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Haziran 2011
« Yanıtla #15 : Haziran 22, 2011, 05:56:53 ÖÖ »
21 Haziran Cumartesi-Friendly Match
Space Wolves(İsmail) vs Ultramarines(Umut)
1000pts Annihilation-Pitch Battle
Space Wolves win!

Aylar sonra kendimi 40K masasının başında buldum.oyundan değil ordudan sıkıldığımı öğrenmek güzel oldu,neyse..seize insiyatifi almamla oyuna başlamak çok rahatlatıcıydı daha sonra saldırmak üzere ayarladığım wolf priest'li(sw chaplain) wolf guard ünitesini oyunun başında indirmeye karar verdim böylelikle umutun açıkta duran captain'lı terminatör ekibine atış yoğunlaştırma fırsatım oldu..1-2 de umut terminator unitesi ve captain ile benim terminatör üniteme(wolf guard) close combat dedi,eşit kuvvette iki üniteydi benim zarlar daha iyi geldi.2-1 de bizim diğer çocuklarda havadan indi ortalıkta gezindiler rhinomu patlatan dreadnaught'u patlattılar wolf guardları çapraz ateşte bırakmak için inen 10'ar dan 2 birlik ultramarine tactical squadını dövülebilecek sayılara indirdiler(5-6). 2-2de tactical squadlardan biri ölen captain'ın öcü için counter attack yaptıysada wolf priest'in counter attack bizim kuralımız demesiyle imparator yolunda şehit düştüler.GG dedik minyatürleri toplayıp evlerimize döndük.

sıkışık arazi şartlarını doğru kullandıysamda oyun biraz iyi zarlar-kötü zarlar oyunuydu.geçen süre içinde umut ordusunu çok daha iyi tanımış onu fark ettim.eyvallah umut

MoM:Wolf Priest(SW Chaplain);maşallah çok güzel dövüştü, dövüştürdü..cc'dan yana kuvvetsiz kalabalık üniteleri süpürmesi için tasarlamıştım ama elite cc ünitelerine karşıda boş değilmiş onu gördük..warrior born sagası eklemek iyi bir fikirmiş

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Haziran 22, 2011, 09:07:09 ÖÖ »
Eğlenceli maçtı, eywallah İsmail. Yanlız biz haket unutmuşuz oyunu bir miktar.

Senin ordu kitabını açtım baktım, AB ile karşılaştırdım, AB gayet doğru Abi, birebir senin ordu kurallarını uygulamışlar. AB'nin son versiyonları 40K için de gayet başarılı.

Senin orduyu kurmaya çalıştım puan 1100'lere doğru çıktı haberin olsun. Bence bundan sonra AB kullan sen Abi.

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Haziran 22, 2011, 05:00:38 ÖS »
oha..ciddi misin? ozaman bu maç geçersiz sayılır benden de çok sorry bir ara daha düzgün tekrarlayalım

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Haziran 22, 2011, 05:46:45 ÖS »
Yok abi bozuk marine karşı Ultras zaten böyle çıkmalı, yoksa size haksızlık olur. :P ;D

Tekrarı boşver, yeni maçlara koşarız inşallah.

Aslında Kaos marine dövsek bir ara... Tadından yinmez valla. ;) ;D

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Haziran 22, 2011, 09:46:27 ÖS »
Son army builder dosyası mükemmel  ;D Ailecek severek ordu kuruyoruz :D
I am Alpharius

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #20 : Haziran 22, 2011, 10:38:41 ÖS »
Yok abi bozuk marine karşı Ultras zaten böyle çıkmalı, yoksa size haksızlık olur. :P ;D

Tekrarı boşver, yeni maçlara koşarız inşallah.

Aslında Kaos marine dövsek bir ara... Tadından yinmez valla. ;) ;D

Büyük abiler gelmeye başladı yav, o ultramar zor dayak atar, ne yalan söyliyeyim :)

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #21 : Haziran 22, 2011, 11:29:54 ÖS »
21 Haziran 2011
WHFB Campaign 4. Nokta
2000 pts Battleline
Beastmen(Özgün) vs Bretonnia(Batuhan)
Bretonnia Wins

Detaylı anlatmayayım, zira maçın fotolarını çeken Alkım abiye teşekkürlerimi sunmakla beraber onun fotolarıyla birlikte daha detaylı bir anlatım yaparım.

Özetle, iki lance'den birden charge yiyen BSB'li gor ekibinin kırılıp yok olmasıyla başladı Beastmen felaketi. Bir köşede Pegasus Knight-Chaos Spawn-Giant üçlüsü birkaç tur boyunca vuruştu, sonunda chaos spawn öldü, pegasuslardan ikisi parçalandı ve giant yerde ölü yatmaktaydı. Tek kalan pegasus şövalyesi kavganın ardından muhtemelen gölün hanımını gördü ve kutsal kaseden içti.(Giant kırılır, ld 10 stubborn tutmaz, düşer ve yok edilir) Bestigor ünitesine arkadan giren tek lance, steadfast'i engelleyemese de Beastmen zarı kötü gelir, ünite yok edilir. Bir tur sonra Doombull ilen frenzy olmuş Ungor ünitesini aynı akıbet beklemektedir. BSB de olmadığından reroll şansı da yoktur, üniteler kırılır, zarlar tutmaz, kaçar ve yok edilir.

MoM: Kesinlikle pegasus knight ünitesi. İki tur boyunca fear test zarını tutturamasa da sonradan açıldı, ezer geçeriz dedikleri chaos spawn'ı ilk tur alamadılar, giant'tan charge yediler. Turlarca dövüştüler, dev bir tanesini yedi, birini parçalara ayırdı, son kalan şövalye yılmadı ve dev düşerken yaratığın işini bitirdi.

MaloM: Double charge sonrası Gor ünitesinin zarları. 4 atmaları lazım rerollu. Ok zor bir zar ama Özgün iki sefer de 6-6 atarak kaçışı garantiledi  :D

Çok sağol Özgün, acayip keyifliydi, 16"lik movement'ımla biraz deli ettim seni, hani 4" harcayıp çark edip bestigorların çevresinde dolanırken baya bir küfür yemişimdir  :P
"If you're going through hell, keep going."

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : Haziran 23, 2011, 07:27:39 ÖÖ »
hatan var batu 2 knight bsb bestigorlara girdin ona güvenerek hold dedim

arkada gorlara girdin ünitede büyücü vardı pit of shade bile hattı o pozizsyonda kendi üstünden bile geçti

o iki üniteyi karıştırıyon
« Son Düzenleme: Haziran 23, 2011, 07:31:56 ÖÖ Gönderen: althar amadeous »
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Haziran 23, 2011, 08:18:46 ÖÖ »
Büyük abiler gelmeye başladı yav, o ultramar zor dayak atar, ne yalan söyliyeyim :)

Soru ne olursa olsun cevap holly bolter'dır.  ;)

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : Haziran 23, 2011, 09:07:57 ÖÖ »
Sorun ne olursa olsun cevap Assault Terminator'dur.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Haziran 23, 2011, 10:47:47 ÖÖ »
Yemek ne olursa olsun cevap ... Gnammm Gnamm Gnammm... ;D ;D ;D

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : Haziran 26, 2011, 02:09:11 ÖÖ »