Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Önümüzdeki Dönem Games-Workshop Neler Çıkartacak Listesi (Söylenti)  (Okunma sayısı 4361 defa)

Ruhi

• E-Posta
Alıntı
Early November - Warriors of Chaos (model wave only)
 Late November-December - Dark Angels
 December - Bloodbowl (maybe punted to 2013)
 January - Daemons (both Warhammer 40,000 and Fantasy)
 February - Warriors of Chaos (Army Book, model launch wave)
 March - LoTR (big release either here or April)
 April - 40k supplemental wave (conflicting details - some candidates are 2nd flyer wave, Ork wave)
 May - High Elves
 June - Tau Empire
 July - 40k Expansion Book and supporting models ~tis a mystery...

There is also talk of xenos fortifications models in the pipeline for:
 -Tyranids
 -Eldar
 -Orks
 -Tau
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
Yav, Xeno Fortification olayı beni ne kadar heyecanlandırıyor anlatamam. Müthiş yav.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Mustafa

• Moderator
  • Forum Enthusiast
    • E-Posta
Birşey sormak istiyorum abi, orada Tau da yazıyor, bu ne anlama gelmekte ? yeni battleforce ya da modeller falan mı gelecek ?

Ruhi

• E-Posta
Sadece ordu ismi yazanlar, yeni kural kitabı çıkacaklar oluyor. Haliyle yeni kural kitabıyla genelde yeni battleforce da çıkıyor.

- Mark Twain

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
Yav, Xeno Fortification olayı beni ne kadar heyecanlandırıyor anlatamam. Müthiş yav.

+1

Ruhi

• E-Posta

:'( Muhteşem...

- Mark Twain

blackwinter

abi neden en karizma aletler necron da.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
Retro olmalarından dolayı...  ;D

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Bu arada bu alet nedir yav ?... hani death star topu gibin...

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
apocalypse de necron titanı ayarı birşey, pylon, forge world modeli, bu arada evet en güzel modeller bizdedir :)))

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
40K da modelleri sci-fi tadı veren 2 ordu var, necron ve tau, tau şu an çok eski, necron ise yeni. Bundan dolayı necron modelleri en şık modeller bence de.

Ruhi

• E-Posta
Necron'un ilginç renkleri boyananları acayip güzel oluyor. Soluk kırmızı falan muhteşem görünüyorlar diye düşünüyorum. Diğer taraftan, herkes benim ordulara laf ediyor. Bu yüzden söylememiş gibi yapsam daha doğru sanki.

- Mark Twain

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
Necron'un ilginç renkleri boyananları acayip güzel oluyor. Soluk kırmızı falan muhteşem görünüyorlar diye düşünüyorum. Diğer taraftan, herkes benim ordulara laf ediyor. Bu yüzden söylememiş gibi yapsam daha doğru sanki.

Abi, senin ordulara neden laf edildiği konusunda fikrim var aslında, bir ara görüşürsek konuşuruz...

Görüşmek için bahane lazım bize ;)