Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: İzmirCon?  (Okunma sayısı 11259 defa)

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: İzmirCon?
« Yanıtla #15 : Şubat 28, 2012, 03:37:04 ÖÖ »
11 geç değil mi abi ya, bence haftasonu başlasın kayıtlar

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Şubat 29, 2012, 05:03:21 ÖÖ »
11'i bence de geç. Bazı insanlar oyunlar belli olsun ona göre açacağım diye düşünüyorlar (haklı olarak). Bu işi geciktirmek bence büyük hata.

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #17 : Şubat 29, 2012, 10:33:23 ÖÖ »
Normal şartlarda bu sıralar bizim dm kayıtları başlamazdı bile. "chill the calm down" demek istiyorum, sakin sakin :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Mart 02, 2012, 09:32:43 ÖS »
Bir ricam olacak. Cumartesi günü için bir oyun kaydı yaptırmıştım, silinmesini istiyorum. Cumartesi convention alanında ne döneceğini bilmiyorum, ilgimi çekecek atraksiyonları kaçırmak istemiyorum. Danke!

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Mart 03, 2012, 01:51:19 ÖÖ »
Forum yavaş yavaş doluyor. Ben bir anket açtım mesela, etkinlik başlığı da düzenlendi. Biraz katkı güzel olur.

Ankete katılın hatta: http://izmircon.org/forum/index.php?topic=150.msg847#new

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #20 : Mart 03, 2012, 09:58:57 ÖÖ »
Oyunları Daha sık açıklamaya başlasak?

Şöyle bir hissiyat da olabilir. Daha 2 oyun mu var yuh gibi bir yaklaşım doğabilir. Eğer kimse gidip Levent'in açıklamasını okumazsa.
dey layt com and me wan go hom...

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #21 : Mart 03, 2012, 09:59:50 ÖÖ »
Ayrıca 11'inde oyuncu kayıtları açılacaksa, mutlaka 11'inde tüm oyunlar açıklanmış olsun bence.

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #22 : Mart 04, 2012, 10:51:10 ÖÖ »
İzmircon sitesinin özel mesaj fasilitesi çalışıyor mu? Bir iki tane attım yanıt gelmedi.

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #23 : Mart 04, 2012, 11:18:06 ÖÖ »
Şu Board Game grubu napcak oyun oynuyabilecek miyiz? Ruhi bi puerto rico atsak? ;D
Tomb Kings
2189+

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #24 : Mart 05, 2012, 12:03:30 ÖÖ »
İstanbul'dan bu iş ile direk ilgilenen arkadaşlar buraya gelecekler. Bakalım. Eğer fırsat olursa, süper olur. Ama Staff, cart, curt.. Heh.. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #25 : Mart 05, 2012, 09:35:57 ÖÖ »
Hani günde 1 oyun tanıtılacaktı en azından?, millet (en azından ben) sadece 3 oyun mu var) diye düşünecek, ki ben hala daha fazla oyunun piyasaya çıkması gerektiği düşüncesindeyim. Şu an izmircon sitesinde hiç bir hareket yok. Oysa açılan oyunların şimdiden listelenmesi hareket getirecektir. Yine söylüyorum bence günde bir oyun pek iyi fikir değil.

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #26 : Mart 05, 2012, 12:52:49 ÖS »
Organizasyon ekibi 4 mesaj atmışım, bir kaç tane de özel mesaj, okuyan yanıtlayan var mı?
yanıtlamayacaksanız atmayayım?

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #27 : Mart 05, 2012, 01:01:55 ÖS »
Ben buradan okuyorum üstat. Hani ne diyeceğimi de bilemedim. Burada yapılan yorumlar çok yararlı oluyor, ve ciddi millet dürtülüyor. Bu da öyle olacaktır şüphesiz. Sohbet ederiz yav, bir telefon falan en kötü.

Saygılar,

NOT: Levent'i dürttüm. Abi hani oyunlar falan diyerek. Bir cenaze yüzünden sanırım şehir dışındaymış. İnternet bağlantısı yokmuş birkaç gündür. Bakış açısından falan bahsettim.
« Son Düzenleme: Mart 05, 2012, 01:48:25 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : Mart 07, 2012, 12:23:16 ÖÖ »
Neden bu kadar bir panik havası var; ben bir neden göremiyorum. Geçen senelerde kayıtlar son iki haftada halledilirdi. Yanlış mı hatırlıyorum?

Bu seneki ekip gayet iyi çalışıyor. Birçok yenilik kazandırdık, birçok güzel fikrimiz var; hem de sadece lafta kalmayan,gerçekleştirilen. Bu geç kaldık duygusuna ne neden oldu bilmiyorum; belki de bizim hatamız, yeterince haberdar etmedik sizleri olan bitenden ama sakin olun biraz. Ekibin ya da hadi bir tek kendi adıma konuşayım; benim şevkimi kırıyor bu tür yorumlar. Kırıcı değiller ama biraz mood killerlıgı da yok değil. Bakıyorum geçmişte izlenen çizelgeye bir sorun göremiyorum ama bu başlık altında hep bir "Hadi hadi." teşvikleri.

Ben mi fazla rahatım bilmiyorum ama umarım haksız çıkmam. Bana göre her şey yolunda. Bu haftaları da gerektiği gibi geçirirsek de bir aksilik çıkması zor.

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : Mart 08, 2012, 01:13:08 ÖÖ »
bu sene herşeye önce başlandığı ve geçen senelerde bırak yumurtanın dayanmasını civciv baba diyene kadar bekleyip ayarlandığı için hepimiz öleceğiz modunda millet. yani bir nevi alışkanlık. oyunların hepsini açsak bile kayıtlar anca son 2 haftada olacak, bunu herkes biliyor sanırım. o kadar süre bütün oyunların açılmış olarak oyuncusuz beklemesi "bu sene frp ye ilgi yok" yorumlarını getirecek. bence iyi gidiyoruz, org. takımına takdir ve teşekkürlerimi iletiyorum. kimseye hiç bir şeye takmayın kafayı, ne demiş bir büyüğümüz durmak yok yola devam :P