Genel > 5. Warhammer Fantasy Ligi

Soru Cevap

(1/10) > >>

DNA Maniac:
Malumunuz böyle bir başlığa ihtiyacımız olur diyip açıyorum ilk sorumla birlikte.

Roster değişikliklerinde var olan bir ünite yada karakter çıkartılamıyor peki yancı üniteler için durum nedir? Örnek olarak Empire ın detachmentları ve skaven ın weapon teamleri. Bunlar kendi başına sahaya çıkamayan ama çıkınca (çoğunlukla) özgür takılabilen birlikler. Peki bunların maçtan maça değişimi mümkünmüdür? Tamamen kaldırılabilirler mi yoksa ne oldukları mı değiştirilebilir yada hiç bir değişikliğe gidilemez mi?

Açıklama için: Tüm clanrat ve storm vermin üniteleri yanlarına bir adet weapon team alabilirler. Orj rosterda clanrat ünitesinin yanında ratling gun(55) bir sonraki maç için warp-fire thrower(70) a değiştirilebilir mi?

vace:
Bana göre uygun. Yani Clanrat aldın weapon team almadım sonra ekleyebilirsin ya da dediğin gibi ratling gun aldın sonrakine warp-fire thrower alabilirsin.

Wretched:
Mesela bu nedir?
WYSIWYG

althar amadeous:
diyelim ki beastlordum var ilk roster on foot ikinci hafta savaş arabsına bindirmek istiyom bizim tek bineğimiz bu olduğundan soruyom ?

DNA Maniac:

--- Alıntı yapılan: Wretched - Mayıs 02, 2012, 12:20:23 ÖÖ ---Mesela bu nedir?
WYSIWYG

--- Alıntı sonu ---

What you see is what you get. Kısaca proxy kullanma demek :) Bunun dışında ünitelerinde ekipman açısından en azından ön sıranın(normalde yarısının diyorlar) doğru ekipmanla temsil edilmesi, rakibin senin orduna baktığında sen ne olduklarını söylemesende anlayabilmesi anlamına geliyor.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git