Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: ALEV ADASININ LANETİ  (Okunma sayısı 13084 defa)

sargon

• E-Posta
Ynt: ALEV ADASININ LANETİ
« Yanıtla #15 : Aralık 26, 2011, 10:19:55 ÖS »
Bende bizim çocuklarla bir çıkartma yaparım adaya diyorum. Malum şehir falan düşmüş. Ayıp.. Heh.

NOT: Deniz, mortar getirsene birkaç tane daha.. Hehe.

Altdorf, Stirland'tan muhimmat ve silah yardımı istedi demek.

Unutmam bunu.

Azactoth

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Aralık 26, 2011, 10:43:18 ÖS »
Bende bizim çocuklarla bir çıkartma yaparım adaya diyorum. Malum şehir falan düşmüş. Ayıp.. Heh.

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...... O_o o_O :O

İlk senaryo için olaki 2500'lük adam bir araya dizildi ben 24 inç soluna dizilebilir miyim(aşağıdaki gibi)? Ve adam yüzünü hep bi tarafa baktı ben de tam tersine dizildim olur herhalde... General'in Ld'si de düşüyor herhalde?

OOXXXXOOOOXXXXOO
OOXXXXXXXXXXXXOO
OOXXXXXXXXXXXXOO48"
OOXXXXDDDDXXXXOO
OOXXXXDXXDXXXXOO
      72"

evet bu olabilir... ve elbette generalinde Ldsi-2 oluyor.. hani Adamlar adanın bu kesiminde düşmanla karşılaşmayı ummuyorlar sayıca kalabalıklar ama ilk kayıpları vermeye başlayınca kimse generali dinleyecek halde olmuyor...

Azactoth

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Aralık 26, 2011, 10:43:59 ÖS »

bide ilk haftayı yılın ilk haftasınıda ekleyip iki hafta yapalım mı ? yılbaşı felan olunca hafta sonu yalan oluyoda :)

Buna cok katiliyorum...
Tamamen aynı fikirdeyim :)

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #18 : Aralık 27, 2011, 11:04:23 ÖÖ »
Valla ilk senaryoyu oynamak istiyorum az puan ve panik reaksiyonu yaratmanın bu edisyonda zor olmasının getirdiği zorluklar gözümde büyümüyor ancak bir sürü orman olması cücelerin bu senaryoyu oynamasını zorlaştırıyor :D geçen wood elf oyunundan dilim yandı :D. Bakalım birisi çıkarsa oyun oynamak isityorum bu akşam
dey layt com and me wan go hom...

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #19 : Aralık 27, 2011, 11:36:32 ÖÖ »
ÖZgün ile anlaştık bir akşama kapışacağız

Azactoth

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : Aralık 27, 2011, 12:08:11 ÖS »
Valla ilk senaryoyu oynamak istiyorum az puan ve panik reaksiyonu yaratmanın bu edisyonda zor olmasının getirdiği zorluklar gözümde büyümüyor ancak bir sürü orman olması cücelerin bu senaryoyu oynamasını zorlaştırıyor :D geçen wood elf oyunundan dilim yandı :D. Bakalım birisi çıkarsa oyun oynamak isityorum bu akşam

İlk iki round -2 Ld oldukça başarılı modifier ama sonrası için tabiki durum daha da zor...

blackwinter

« Yanıtla #21 : Aralık 27, 2011, 03:58:31 ÖS »

İlk iki round -2 Ld oldukça başarılı modifier ama sonrası için tabiki durum daha da zor...
[/quote.]
Aliriz +1 ld veren bayragi yakariz ormanlari.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Azactoth

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : Aralık 27, 2011, 04:03:49 ÖS »
Beastmen Ambush ünitesi kullanamıyor... Hani Ambush'u yemiş olan beastmen zaten ;)

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Aralık 27, 2011, 05:26:33 ÖS »

olmaz olamaz olmamalı beastmen ambush yiyemez yedirmem nolamaz hayır hayır :P ve beastmen genareli sıyırır :D

hehe bi kezde biz pusu yiyelem dimi :)

DP:aslında hep bizim ormanlarda kayıp beastmenlerimiz oluyo bazı oyunları hiç unutmuyom 5 tur gelmeyen bi gor vardı o el de gelmeseydi bide puanını veriyodu hani böyle kayıp unitelerim var :) bazen diğer maçtada çıkıp gele biliyo lar :P
« Son Düzenleme: Aralık 27, 2011, 05:43:07 ÖS Gönderen: althar amadeous »
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #24 : Aralık 27, 2011, 05:35:02 ÖS »

[/quote.]
Aliriz +1 ld veren bayragi yakariz ormanlari.
ver Khorne markı ver slaanesh markı
ver yansın

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #25 : Aralık 27, 2011, 07:28:18 ÖS »
-2 Ld ile 2 turn IR Light of Death atsam ne kadar zarar veririm acaba ;D

Sonra toz duman oluruz o ayrı ;D
Tomb Kings
2189+

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #26 : Aralık 28, 2011, 09:38:08 ÖÖ »
abi bir sürü okçu iskelet kasket skorpion felan acayip iş yapar bu senaryoda ben diyorum wood elf çıkmalı bu sahaya diye ama sen de iş yaparsın :D

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #27 : Aralık 28, 2011, 10:06:18 ÖÖ »
Tabii ki WE savaşı ama ses yok Baran'dan? Ama benim şartları zorlamam lazım dediğim gibi en erken 15 Ocak...
Tomb Kings
2189+

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #28 : Aralık 28, 2011, 11:22:34 ÖS »
okul, final haftası geliyor falan.. yarın belki uğrayabilicem kuleye ama o da yarına kadar belli olmayacak gibi

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #29 : Ocak 03, 2012, 10:09:32 ÖÖ »

Altdorf, Stirland'tan muhimmat ve silah yardımı istedi demek.

Unutmam bunu.

Gelen giden yok. Dün öyle elde avuçta ne varsa, canla başla savunduk. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain