Savaş Çekici > League ve Campana

Yeni kış sezonu yeni heyecan!

(1/12) > >>

DNA Maniac:
Evet arakdaşlar madem ki kış sezonu geldi, artık iş harici şehir dışında filan olma durumu yok, tatil yok, ozaman bizde yeni liglere, turnuvalara efenim kumpanyalara filan ilerleyelim.

Açık liste bir lig mi yapsak? yine kumpanya filan mı yapsak? belki mighty empires olabilir belki onun kurallarıyla daha bir narrative birşeyler olabilir. Kendi aramızda 4-5 masa bi hafta sonu turnuvası olur vesaire..

Görüşleri alalım!

vace:
Benden hızlı davranmışsın en azından foruma yazma kısmında... Kafamda bir lig organize etmeyi planlamıştım ama İstanbul dönüşüne yaparım diye düşünürken dün Hür de söyledi. Neyse bugün GW den birilerine mail attım onların lig hakkında fikrini alıcam bakayım ondan sonra bir lig düzenleyebilirim. Mighty Empires ı daha sıkı kurallar ile oynayalım derim. Maç yapmayana yaptırımlar falan... Bir de mighty empires için bir gün buluşulup herkes bir parçasını boyarsa güzel olur.

vace:
9 günde geri döndüler ama sonuç yok, başkasına ilettim konuyu bakalım :) Geliyom da zaten az kaldı...

DNA Maniac:

--- Alıntı yapılan: vace - Ekim 19, 2011, 11:28:02 ÖÖ ---9 günde geri döndüler ama sonuç yok, başkasına ilettim konuyu bakalım :) Geliyom da zaten az kaldı...

--- Alıntı sonu ---

Cidden iyi bir cevapları yokmuymuş?

Barbar139:
Mighty Empires kurallar vs açısından güzel ama o parçaların birbirine geçmelerinde, şehir kale maden vs parçalarının takılması-çıkarılmasında ve bayraklarda sorunlar oluyor. Kırılan-kırılma tehlikesi yaşayan-tırnak kıran bi sürü parça var.

Mighty Empires kurallarıyla oynayacaksak buna itirazım yok ama o parçaları boyamak, tamir etmek, birleştirmek bayağı zor işmiş. Semih abinin düzenlediği campaign tadında birşey yapmak daha iyi olabilir. Her hafta harita update çıktı alıp asarız kuleye.

Bir de, campaign'in bitişi olsun. Gittiği yere kadar demeyelim, başlangıç ve bitiş tarihi belirleyelim. Sonra çok yalan oluyor.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git