Savaş Çekici > League ve Campana

Mighty Empires

<< < (2/4) > >>

Dwolvin:

--- Alıntı yapılan: Azactoth - Nisan 28, 2011, 03:32:48 ÖS ---Bu arada böyle biteceğini bilseydim, son tur Dwarfın kalesini alır oyunu bitirirdim... sırf devam edelim diye yapmamıştım...

--- Alıntı sonu ---

Efendim böyle bir şey yok. Nerden uyduruluyor bunlar? Dwarf'ın kalesini siz kaos uşakları alamazsınız, hadi aldınız diyelim nasıl bitiyor? Benim daha torpağım vardı.

Barbar139:
mekanımızın neresi olacağı kesinleşsin, sonrasında yaparız birşeyler. mighty empires'a tekrar başlanmaz o uzun sürüyor da 1 ay süren campaignler düzenleyebiliriz

Azactoth:
@dwolvin

Oyunun bitiş kurallarından biri, her hangi bir rakibin Baş Kentini ele geçirmek ti... ;)

Son yaptığımız maçta sen bana saldırmıştın.. yani son yaptığım maçı Dwarflara karşı kazanmıştım ve Chrushing Victory ile 4 puan almıştım, chaos herhangi bir toprağı 2'ye işgal ediyor... üzerinde şehir olursa bu zorluk 2 artıyor yani 4 oluyordu... Neyse... Böyle bir şey olmadı ama imkanı vardı ;)

Dwolvin:

--- Alıntı yapılan: Azactoth - Nisan 28, 2011, 08:04:20 ÖS ---@dwolvin

Oyunun bitiş kurallarından biri, her hangi bir rakibin Baş Kentini ele geçirmek ti... ;)

Son yaptığımız maçta sen bana saldırmıştın.. yani son yaptığım maçı Dwarflara karşı kazanmıştım ve Chrushing Victory ile 4 puan almıştım, chaos herhangi bir toprağı 2'ye işgal ediyor... üzerinde şehir olursa bu zorluk 2 artıyor yani 4 oluyordu... Neyse... Böyle bir şey olmadı ama imkanı vardı ;)

--- Alıntı sonu ---

LIES!

Azactoth:
;D ;D ;D Evet Book of Grudges ta da aynen böyle yazıyor "LIES" ;D ;D ;D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git