Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Bülten'in Tanıtılması (E-Posta adresi isteği)  (Okunma sayısı 3543 defa)

Ruhi

• Moderator
    • E-Posta
Bülten'in Tanıtılması (E-Posta adresi isteği)
« : Nisan 25, 2012, 10:25:33 ÖÖ »
Selamlar,

Bülteni göndermek adına ben sağdan soldan biraz e-posta aldım. Ama daha fazlası olsa hoş olur. Gerçekten hazır böyle bülten gibi bir iş yaparken, sadece FRP camiasıyla sınırlı kalmak çok da doğru değil diye düşünüyorum.

Bir de tabi adam bitti. Kalmadı. Suyunu çıkarıyoruz muhtemel tayfanın. Yani ufak bir zümre için o kadar çaba sarfediyoruzki(sarfettik ki), bu çabayı başka bir hedef kitlede yapsak daha uzun sürsede daha çok kazanç sağlayabileceğimiz bir noktadayız.

Şimdi eğer şansınız var ise e-posta gruplarına ulaşmaya, veya listelerine bir haber verin. Ciddi bir kişinin boş zamanlarında arada bir yapabileceği bir iş değil bu. Yapmak istiyorum, daha da farklı topluluklara ulaşalım diye, ama enerjim ve (pek de olmayan)bağlantı miktarım yetmiyor.

Yeni Yüksektepe'nin listelerine Bülten'i gönderdim geçen sayıyı. Aynı şekilde garip yerlere ulaşabilirsek harika olur diye düşünüyorum.

Mesala;

- Büyük bir firmanın e-posta listesi
- Bir Ticaret Odası'nın listesi
- FRP, minyatür, vs. ile hiçbir ilgisi olmayan dernek üyeleri, vs.

Bu sıralar şansımı Briç kulüplerinin, oyuncularının e-posta listelerine ulaşmak için bayağa zorluyorum.

NOT: Hani bir şekilde 40K, WHFB gidiyorda mesala bu özellikle FoW için falan oyuncu ancak böyle buluruz diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: Nisan 25, 2012, 10:52:10 ÖÖ Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• Moderator
    • E-Posta
Ynt: Bülten'in Tanıtılması (E-Posta adresi isteği)
« Yanıtla #1 : Mayıs 29, 2012, 09:20:29 ÖÖ »
Bump.

Cidden yardıma ihtiyaç var. Bir tanıdık olur, bir oda olur. Ne bileyim yav, Makine Mühendisleri Odası e-posta listesi rüya gibi olur. Doğa Sevenler Derneği Balçova Şubesi listesi harika olur.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
Tomb Kings
2189+