Modelcilik Ve Boyama > Genel

Flames of War piyade mini tabanları için Dolgu

<< < (2/3) > >>

Ruhi:
Vermem oğlum sana.  ;)

burock:
200ml 18 lira uygun fiyat. ben gene vallejonun black lava denilen zamazingosunu kullanıyorum. evladiyelik desem yeridir.

ayrıca bu "macun", diğer flock ekipmanları gibi ahşap tutkalı gerektirmiyor. direk fırça ile tabana uygulanıyor ve 45 dakka kadar bi kuruma süresi var. bu süre içerisinde biçimlendirme yapmak mümkün. daha sonra katılaşıyor ve boyanabiliyor tabii ki.

Ruhi:
Burak, üstat yav bu dolguyu denedim. Kuruduktan sonra, bir katman oluşturuyor gibi geldi. Yani hani çekince köşelerden; direk tümü "soyuluyor" gibi gördüm. Sorun çıkartır mı dolgu olarak? Yada nasıl kullanılır daha doğrusu?

burock:

--- Alıntı yapılan: anchorite - Haziran 25, 2012, 09:05:06 ÖÖ ---Burak, üstat yav bu dolguyu denedim. Kuruduktan sonra, bir katman oluşturuyor gibi geldi. Yani hani çekince köşelerden; direk tümü "soyuluyor" gibi gördüm. Sorun çıkartır mı dolgu olarak? Yada nasıl kullanılır daha doğrusu?

--- Alıntı sonu ---

çekme abi o zaman :)

geyik bi yana, ben bu white stone'yi kullanmadım, o bakımdan onun adına konuşmayayım; ama vallejonun taban desenleme macunlarının (ne mozayiği ulan!?) bu derece ciddi bir problemi olacağını sanmıyorum. black lava'da karşılaşmadım diyeyim en azından.

Ruhi:
Hehe..

Çekmeyeyim iyisimi. Diğer taraftan, güçlendirmek için malzemeyi biraz japon yapıştırıcısı kullansam sanırım problem olmaz. Üstüne de kum için, tutkal falan atılacak. Herhalde yeterince güçlü olur.

Teşekkürler abi.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git