Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 12 Haziran Akşamı İlaçlama!  (Okunma sayısı 3941 defa)

Ruhi

• E-Posta
12 Haziran Akşamı İlaçlama!
« : Haziran 12, 2013, 01:55:22 ÖS »
Selamlar,

Arkadaşlar bu akşam mekanı ilaçlıyoruz. Yarın öğleden sonra falan ancak uygun olur. Ayrıca gelince muhakkak ama muhakkak bir havalandırın. Bilginize.

NOT: Posttan sonra attıkları mesaj ve telefonlar ile bu işi beceremeyip zehirleneceğimi düşünen arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkürü borç bilip ekleyeyim: Aylin ile yapacağız. Bir şekilde beni korur diye umuyorum.
« Son Düzenleme: Haziran 12, 2013, 02:03:56 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Deeyo

• E-Posta
Ynt: 12 Haziran Akşamı İlaçlama!
« Yanıtla #1 : Haziran 12, 2013, 02:24:39 ÖS »
gaz tecrüben var artık biraz commoner değil2de lvl1/2 sayılabilirsin...
dey layt com and me wan go hom...

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 12, 2013, 02:32:40 ÖS »
Atakent'in mutant deniz kıyısı böcekleriyle uğraşan biri olarak Ruhi'yi koruyacağıma böcek savaşçısı sözü veriyorum.

Yarın gidip havalandırmak istiyorum ama hem sınavlar, hem 'piknik yapmak' bayağı yoruyor ve vaktimi alıyor. Gidebilecek biri mekanı havalandırıp viledalarsa çok makbule geçer.

NOT: Ruhi'nin annesi ilaçlama bittikten sonra sağa sola naftalin bırakırsanız bir daha gelmezler dedi. Birkaç paket de naftalin alıp sağa sola koyacağız ilaçlamadan sonra. Görüp atmayın. (Ortalık yere koymayacağız tabii).

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 12, 2013, 04:23:03 ÖS »
gaz tecrüben var artık biraz commoner değil2de lvl1/2 sayılabilirsin...

Level'da gözüm yok ama iyi bir iki loot olsa iyi olurdu. Neyse, bakalım akşama..
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 12, 2013, 04:36:37 ÖS »
şöle güzelinden bir rust monster ve hatta purple worm avlarsınız belki...
dey layt com and me wan go hom...

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 12, 2013, 06:39:28 ÖS »
şöle güzelinden bir rust monster ve hatta purple worm avlarsınız belki...

Yok neler bir iki Firebeetle avlamak yeterli bence bu levelde.... Öyle purple worm falan ağır gelebilir ;D Kolay gelsin....

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #6 : Haziran 12, 2013, 07:25:54 ÖS »
Atakent'in mutant deniz kıyısı böcekleriyle uğraşan biri olarak Ruhi'yi koruyacağıma böcek savaşçısı sözü veriyorum.

Yarın gidip havalandırmak istiyorum ama hem sınavlar, hem 'piknik yapmak' bayağı yoruyor ve vaktimi alıyor. Gidebilecek biri mekanı havalandırıp viledalarsa çok makbule geçer.

NOT: Ruhi'nin annesi ilaçlama bittikten sonra sağa sola naftalin bırakırsanız bir daha gelmezler dedi. Birkaç paket de naftalin alıp sağa sola koyacağız ilaçlamadan sonra. Görüp atmayın. (Ortalık yere koymayacağız tabii).

Biz de geçen apartmanı ilaçladık, ilaçlayanların notu vardı 1 hafta su ile temizlik yapmayın diye. Vileda konusu için belirteyim dedim ilacın cinsine göre değişebilir o ayrı.
Tomb Kings
2189+

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Haziran 12, 2013, 10:33:12 ÖS »
İstediğimiz tütün ilacını bulamayınca aktardan bir toz ile Migros'tan sıvı zehir alıp her yere sıktık, serptik. Yarın akşama kadar öyle kalacak. Kullandığımız şeyler yirmi dört saat boyunca kalmalıymış, üzerinde öyle yazıyordu. Sonra temizleme ve naftalinleme faslı var.

Biz çıkmaya yakın devasa bir tanesi sersem sersem dolaşmaya başlamıştı bile. Ruhi beni orada bırakıp dışarı vınladı sağolsun. Çıkışta birer bira içmemize rağmen böcek tiksintisini atamadık.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Haziran 12, 2013, 10:41:29 ÖS »

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Haziran 12, 2013, 10:47:19 ÖS »
Ayrıca Yakup söylermisin birisine ortadakileri yarın falan bir süpürebilir mi? Ben istemiyorum! :-[

NOT: Elektrik süpürgesi ne kadar acaba? 

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #10 : Haziran 12, 2013, 11:26:42 ÖS »
Tomb Kings
2189+

Bay V

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Haziran 12, 2013, 11:29:22 ÖS »