Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Ruhi vs. Spray Gun -I-  (Okunma sayısı 4069 defa)

Ruhi

• E-Posta
Ruhi vs. Spray Gun -I-
« : Eylül 24, 2011, 03:54:37 ÖS »
Öncelikle defalarca ne nasıl yapılır klavuzu okusanızda, izlesenizde (http://www.youtube.com/watch?v=J5IG6F301Js) bazen işe yaramıyor.

Spray Gun ile olan mücadelemin özeti: Ezilmedim! Ayrıca bir defa daha kullanabileceğim Spray Gun'ı(kuvvetle muhtemel).  ;D

------

- Havasından da olabilir İzmir'in ama, boya çok çabuk kuruyor. Tüm olay tempo'da. Başlayacaksınız püskürtmeye ve bitireceksiniz. Yoksa olmuyormuş. Hemen kuruyor, her nanesi, her parçası.

- Ürün çok pratik ama kesinlikle kaliteli değil. Yani, çizilmeye kırılmaya meğilli.

- Propellant'ın %70'i falan gitti bir kullanışta.

- Her parçasını nadide nadide temizledim. Ancak tekrar çalışmaya başladı gibi oldu. Söyledim mi? Hemen kuruyor boya.

- Adamlar boşu boşuna foundation boya kullanın dememişler. Ben reklam zannettim. Gerçekten yüksek pigmentli bir meret lazım. Su x Boya ayarı tutmuyor.

- Su boya ayarını aynen adamların dediği gibi yapmak gerekiyormuş, aman 1-2 dakikada az fazla boya koyayım buna dememek lazım. Hem ayar tutmuyor (tecrübe istiyor muhtemel), hem de 2 dakika içinde kuruyor her parçası.

- İlk defa kullanacaksanız, su püskürtmek lazımmış biraz. Havasına hakim olmak için, yoksa her yer kırmızı, yani boya olabiliyor. :)

------

Landing Pad'in büyük bir kısmına sprey attım(Neden büyük kısmına? Çünkü ucundaki ufacık delik azıcık kuruyunca sprey gibi atmamaya başladı). Bakalım.

« Son Düzenleme: Eylül 24, 2011, 04:37:43 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain