Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Deamons of chaos  (Okunma sayısı 3809 defa)

Blacknwhite21

• E-Posta
Deamons of chaos
« : Kasım 25, 2012, 09:33:31 ÖS »
Yavv aslında tipleri falan çok hoşuma gidiyo . Lordları ve heroları konusunda baya güçlüler gibime gelio sağlam listeler çıkabilir gibime gelio.sizin görüşlerinizide bekliyorum.
4200 +  Tomb King
1000 + Necron

DNA Maniac

• E-Posta
Ynt: Deamons of chaos
« Yanıtla #1 : Kasım 26, 2012, 06:40:29 ÖS »
Genelde aşırı güçlü oldukları için tercih edilmiyorlar, kimse rakip olmak istemiyor :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Kasım 26, 2012, 06:46:44 ÖS »
Hani TK kirilmiyor ya, bi de onun zaten kirilmayan, hep kiranini dusun :)

Saka bi yana, heraldli bloodletter hordelerini ne nasil durdurabilir bilmiyorum. Naber firat? :)
War, war never changes...

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Kasım 26, 2012, 06:52:36 ÖS »
Flamer larda işin krem karameli.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Kasım 26, 2012, 07:37:14 ÖS »
az önce army builder açtım baktım..10 woundlu lord ne yahu :S
The elves are watching

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Kasım 26, 2012, 08:35:55 ÖS »
fantasy için bahsedilenlere katılmakla beraber "cheese" çıkıp çıkmamak senin elinde hani, bir yandan aynı modellerle 40kda oynayabilmek gibi bir avantaj var aynı anda iki orduya başlamış olursun.

blackwinter

« Yanıtla #6 : Kasım 26, 2012, 08:38:58 ÖS »
fantasy için bahsedilenlere katılmakla beraber "cheese" çıkıp çıkmamak senin elinde hani, bir yandan aynı modellerle 40kda oynayabilmek gibi bir avantaj var aynı anda iki orduya başlamış olursun.

40k/ fntasy ayni anda fikri hep kafami kurcalamistir. Ancak baselerin farkliligi sebebiyle olmaz diye cevaplar aliyorum hep.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Kasım 26, 2012, 08:40:25 ÖS »
yuvarlan base ile birleştirip karelere mıknatıslayabilirsin abi.

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #8 : Kasım 26, 2012, 09:34:44 ÖS »
Çok pis lazer kesim yapıp karelerin içinden çıkan yuvarlak baseler bile üretilebilir. ;D
Tomb Kings
2189+

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Kasım 26, 2012, 10:23:59 ÖS »
Çok pis lazer kesim yapıp karelerin içinden çıkan yuvarlak baseler bile üretilebilir. ;D
İşte bu sebeple bu oyunun adı warhammer FANTASY battles ;D ;D ;D ... İşin geyiği bir yana dairesel baselerde 25mm olduğu için kesim uygulanabilecek bir yöntem değil, üstüne mıknatıslama da dahi doğru ortalama yapılmazsa sıkıntı olabilir... ;)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Kasım 26, 2012, 10:44:15 ÖS »
40K'daki iyi üniteler Fantasy'de pek iyi değil. Tersi de doğru. 40K'da Nurgle ve Lord of Change çok iyi görünüyor. Slaanseh ve Khorne biraz zor oynanıyor. Fantasy'de yanılmıyorsam tersi gibi... Bir de 40K'da Screamers falan süper mesala 20 tane koyabiliyorsun orduya, Fantasy'de öyle değil yanılmıyorsam.

Not olarak. 40K için gereken toplam model sayısı(elitler falan hariç) fantasy'de coreların yarısını ancak kapatıyor. 1500 pts'ye yakın Daemon çıkabiliyorum 40K'da, ve fantasy'de bu rakama ulaşmam çok ama çok uzak bir ihtimal.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Aralık 09, 2012, 02:35:33 ÖS »
Ayrıca 40K'da o kadar iyi değiller. Yine de iki oyunda birden tek orduyla oynayabilmek ilginç bir lüks.

Netten takip ettiğim kadarıyla insanlar 40k/fantasy geçişinde base'lerle uğraşmıyor, nasıl yaptıysa öyle oynuyor ikisinde de.

Bence güzel duruyorlar fantasy'de. Eğlenceli ordu eğlenceli rakip.