Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 6. edition gümüş miğferliler  (Okunma sayısı 3166 defa)

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
6. edition gümüş miğferliler
« : Ekim 22, 2012, 11:21:03 ÖÖ »
Kendileri bizim düşük seviyeli ağır atlılarımız olur.. WS 4 2+ armor 22 puan.. ld8 ins5
                                                                         Dragon prensesler çift attack ld 9 ins6 dragon armor 30 puan

Tabiki onların yerine dragon prenses kullanıyoruz..ama ne öğrendim. 6.editionda bu arkadaşlar "core unit" miş

Üzüldüm..keşke şuan dada öyle olsa
The elves are watching

Ruhi

• E-Posta
Ynt: 6. edition gümüş miğferliler
« Yanıtla #1 : Ekim 22, 2012, 11:47:10 ÖÖ »
"Always strike first" olmadan önce Elfler, tüm core gereksinimlerini bunlarla dolduran listeler vardı diye anımsıyorum. Hani, bayağı High Elf Cavalary listeleri vardı hani. Ejder üzerinde lord. Atlı büyücü. Savaş makineleri dışında herkes atlıydı sanırım.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• E-Posta
Ynt: 6. edition gümüş miğferliler
« Yanıtla #2 : Ekim 22, 2012, 12:36:03 ÖS »
"Always strike first" olmadan önce Elfler, tüm core gereksinimlerini bunlarla dolduran listeler vardı diye anımsıyorum. Hani, bayağı High Elf Cavalary listeleri vardı hani. Ejder üzerinde lord. Atlı büyücü. Savaş makineleri dışında herkes atlıydı sanırım.
Aynen... ki bildiğim kadarıyla en competetive ordu listeleri de bu cavalry listeleri ile yapılıyordu ...