Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: GK Stormraven weapon options  (Okunma sayısı 3920 defa)

blackwinter

GK Stormraven weapon options
« : Kasım 29, 2012, 10:59:12 ÖS »
Stormraven i 6 th editinda nasil silahlandirmak gerekiyor?  Ben pek isin icinden cikamadim.

Var midir fikriniz?

Bu resmi kulenin galerisine attim ama cikmadi ya. Ucagin ozellikleri yaziyordu.
« Son Düzenleme: Kasım 29, 2012, 11:03:52 ÖS Gönderen: blackwinter »
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

stalth

• E-Posta
Ynt: GK Stormraven weapon options
« Yanıtla #1 : Kasım 29, 2012, 11:35:08 ÖS »
tl-assault cannon+psybolts güzeldi amma 6th'ten emin değilim

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Kasım 30, 2012, 12:45:37 ÖÖ »
fazla lascannon her zaman iyidir abi bence
The elves are watching

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Kasım 30, 2012, 03:05:32 ÖÖ »
6th'de uçaklar çok hızlı olduğundan 24" yeterli diye düşünüyorum. Bir de üstüne glance ile araç patlatma olunca çok atış değerli hale geliyor. STR 7 4 atış süper über.. :)

NOT: Resim konusunda;

http://kulesakinleri.org/main/index.php?action=gallery;sa=view;pic=145 bu link olduğundan
Kod: [Seç]
[img] [/img] içine alınsa da resim gösteremiyor.

Resmin üstüne gelip, sağ klik ile "Resmin URL'sini kopyala" tadında bir şey yaparsanız şu adres geliyor: http://kulesakinleri.org/main/gallery/1332_29_11_12_10_53_34.jpeg

Buni
Kod: [Seç]
[img] [/img] içine yazarsanız görsel çıkacaktır.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Kasım 30, 2012, 05:51:23 ÖS »
Salih'in piyadesinin elinde dolu psycannon var, ucağa da almaya hiç gerek yok bence.

Uçarca olduğu için 48" e mahkum değil, esas olayı düşmanın üstüne sortiyi yapıp ölüm kusmak artık uçakların. Havada duran silah platformu değil yani artık uçaklar, gerçekten uçak gibi hareket ediyorlar.

Bu durumda öne tl multi melta, üst tarafa tl plasma cannon. Neden? AP2, artık lazım. Uçakla dal, multi meltayı bir araca, plasmayı infantry e sık abi. Machine spirit sağolsun 2 ayrı hedefe sıkabiliyon nasıl olsa. ;)