Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Orks  (Okunma sayısı 4367 defa)

sargon

• E-Posta
Orks
« : Kasım 12, 2012, 08:30:20 ÖS »
Sevgili abiler ablalar;

Malumunuz 40k bana biraz uzak ancak greenskin arkadaşlar yakın. Sırf keyif ve boyamaç için ufak ufak orkları biriktiresim var ama;

1) Listeleri hala "viable" mı?
2) Kitap/model dedikoduları hakkında bi bilginiz var mı?
3) Bütün bunlar yalan dolan yanıtlar ne olursa olsun ben ork alacam o ayrı.

Sevgilerimle saygılarımla.

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Orks
« Yanıtla #1 : Kasım 12, 2012, 11:00:04 ÖS »
Ben dedikodu okumadım.

Diğer taraftan, süper kalabalıklar ve fearless adam olduğundan adamlar çok daha iyi dövüşüyorlar. Uçakları temmuz çıktılar ve süper, überler. Nob Biker ve koppta paşalar True toughness hikayesi sayesinde, insta-kill yemediğinden acayip dayanıklılık kazandılar. Meltaları yoktu zaten, uzaktan idare etmeye çalışıyorlardı S7'lerle falan. Şimdi melta gereksiz oldu. Bu sebepten paşamlar gayet tank falan avlıyorlar.

Assult etmeleri önden adam ölmesi hikayesi nedeniyle biraz daha zor olmasına karşın, geri kalan hemen hemen her numaraları artık daha iyi. Kısacası Waaagghhh durumu devam ediyor.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Kasım 12, 2012, 11:41:10 ÖS »
Orklar bence zevkli ve competitive bir ordu, şu anda 30 lu 30 lu orkları taaruz ederken kim görse ciddi kaçacak delik arar zaman kalabalık troopların zamanı ondan dolayı çok iyi. Dakka jet oyundaki en güzel modellerden biri P47 40k da tam olarak :)

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Kasım 14, 2012, 09:49:33 ÖS »
İlk kutu bikaç gün önce sipariş edildi yarın gelir diye umuyorum. Aklımda -yine- çok çılgın projeler var.

(Oyunu fötr şapka&monokl&smokin eşliğinde efendi efendi oynamak mesela.)

(Hayır, orklara green stuff'tan fötr şapka yapmayacağım.)

(Belki boss'ta olur büyük konuşmayayım.)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Kasım 14, 2012, 09:55:34 ÖS »
Hehehe.. "'Ere We Go" Yani.. İyi eğlenceler üstat. :)

Bir de 40K Fluffları süper, ork fluffları biraz daha süper. Daha önce görmediyseniz; Şu ork uçak kokpiti teknik açıklaması her seferinde beni eğlendiriyor -> http://dl.redial.net/Ork%20Cockpit.jpg
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Kasım 14, 2012, 10:10:02 ÖS »
Param olsa 5 kutu ork 10-15 warbike 2 tane uçak vs alacak kadar gazım var da bi bu arkadaşlarla işim bitsin bakalım.

Lexicanum'da dün ork maddesine baktım da eldar'ların çok ilginç sözleri var :)

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Kasım 15, 2012, 09:37:17 ÖÖ »
Hehehe.. "'Ere We Go" Yani.. İyi eğlenceler üstat. :)

Bir de 40K Fluffları süper, ork fluffları biraz daha süper. Daha önce görmediyseniz; Şu ork uçak kokpiti teknik açıklaması her seferinde beni eğlendiriyor -> http://dl.redial.net/Ork%20Cockpit.jpg

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Kasım 29, 2012, 12:54:18 ÖS »
Abilerim, bu ork uçağı (bommer) kurallarının olduğu white dwarf sayısı bizde var mı?