Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Ekim İstatistikleri  (Okunma sayısı 6032 defa)

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
Ynt: Ekim İstatistikleri
« Yanıtla #15 : Ekim 30, 2013, 04:06:43 ÖS »
Deamon'lara karsi bel bagladigim Lvl 4 buyucu ve Treb'ler calismayinca yenilgi kacinilmaz oldu. Minor Defeat benim icin alabilecegim en iyi sonuc oldu acikcasi. Su buyu fazinda random olayi cok iyimis, 3+ atildigi surece rakibin bayagi canini yakacak seyler var. Bence en buyuk eksik, her ne kadar Ruhi Bloodthirstier hayrani olsa da, bir lvl 4 DP.

Not: 2500 mac sadece ve sadece 50 dakika surdu, hem de 6 tur oyandik!!!

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #16 : Ekim 30, 2013, 04:22:49 ÖS »
Deamon'lara karsi bel bagladigim Lvl 4 buyucu ve Treb'ler calismayinca yenilgi kacinilmaz oldu. Minor Defeat benim icin alabilecegim en iyi sonuc oldu acikcasi. Su buyu fazinda random olayi cok iyimis, 3+ atildigi surece rakibin bayagi canini yakacak seyler var. Bence en buyuk eksik, her ne kadar Ruhi Bloodthirstier hayrani olsa da, bir lvl 4 DP.

Not: 2500 mac sadece ve sadece 50 dakika surdu, hem de 6 tur oyandik!!!

Yok, Mono-Khorne oynayınca büyücü alamıyorsun. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #17 : Ekim 30, 2013, 05:04:55 ÖS »
Demon'un Blod Thirster'inin de üzerinde en az 3+ bir AS olur diye tahmin ediyordum... Onu bir kontrol etmeni tavsiye ederim....
yanlış bilmiyorsam Demonlar giftleri Greater,Medium, Lesser (Large, Medium, SMall) diye alıyorlar ve ne geldiği random belirleniyor....
dey layt com and me wan go hom...