Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Haziran Istatistikleri  (Okunma sayısı 3946 defa)

Deeyo

• E-Posta
Haziran Istatistikleri
« : Haziran 01, 2013, 02:57:30 ÖS »
1haziran cumartesi yeni mejan ilk mac
1500 pts friendly
Dawn attack
Helfs (Enis) vs Lizardmen (AlkIm)
Lizardmen major victory
dey layt com and me wan go hom...

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Haziran Istatistikleri
« Yanıtla #1 : Haziran 04, 2013, 12:25:12 ÖÖ »
HE ordusunda şuan müthiş bir shooting var...high lore'un ters miazmasıyla bufflanmış okçularım bu maçta çok güzel işler yaptı. Slann'ın karşısına lvl2 büyücü çıkmış olmamdan ötürü anka muhafızları ve kılıçustalarımla hızlı bir şarj denedim. Slann tek woundla hayatta kaldı. Sonra sürekli woundlarını geri topladı. Sol kanatta direnicek hiç birşeyim yoktu. Sağ kanatta yannış konumlanan shadow warriorlarım ve başarısız RBT yüzünden fazla iş yapamadım.
The elves are watching

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 22, 2013, 07:12:01 ÖS »
2500 pts meeting
Lizardmen ve high elves
HE win

banner of World dragon: ayıp
« Son Düzenleme: Haziran 22, 2013, 08:19:07 ÖS Gönderen: Batik Sarap Mantari »
The elves are watching

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 22, 2013, 10:06:49 ÖS »
Puana kıyıp Salanı CC canavarına çevirmiştim,
girdiğim ünitenin her türlü spell damage, magical attack, magical weapona 2+ save'i warmış hem de 50 puana hem de ünite bayrağın alınabiliyor.

demona karşı alırsın 200 modellik spear elf dizersin yan yana içine de bsb noble koyarsın , verirsin bu bannerı yürürsün üzerine secretchangecleanthirster canavarı kaçacak delik arar....
dey layt com and me wan go hom...

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 22, 2013, 10:42:22 ÖS »
high elf cheese abi...
The elves are watching

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 23, 2013, 01:11:37 ÖÖ »
Puana kıyıp Salanı CC canavarına çevirmiştim,
girdiğim ünitenin her türlü spell damage, magical attack, magical weapona 2+ save'i warmış hem de 50 puana hem de ünite bayrağın alınabiliyor.

demona karşı alırsın 200 modellik spear elf dizersin yan yana içine de bsb noble koyarsın , verirsin bu bannerı yürürsün üzerine secretchangecleanthirster canavarı kaçacak delik arar....

Banner of the World Dragon... :) hani gerisine ne desen boş... Ve cidden bu bayraklı spearmen desteğinde 2 tane Phionix Guard gayettende ciddi problemli ordu konsepti gibi geliyor bana... (bkz. Ordu kitabı çıktığında ilk yazdığım yorumlar....) Daha karşısında oynamışlığım yok... ama göreceğiz... :)

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Temmuz 03, 2013, 12:38:06 ÖÖ »
1000 pts bttlne
cüce kübra vs elf enis
elf zaferi!

edit:

cüce karşıma iki savaşçı grubu ve 3 makina ile cıkmıstı

ben ise 20 kişilik anka muhafızı, 2 kartal, okçular, hızlı atlılarım ve gölge savaşçılarımla

hızlı atlılarımın öncü hareketi sonucu bir cüce grubunun yanına geçtim...cüce ise savaşçılarını ilerletip makinasıyla bana bolt attı..devamında bu makinayı charge edip aldım. ama stubborn sayesinde uzun sürdü. BU ekip sonra arkadaki topa girdi ama yok edemeyip sonrasında arkadaş charge yedi..

sol tarafta 2 kartalımı organ guna doğru ucurdum. maksat anka muhafızları atış yemesin. bir kartalım öldü. Kübra hata yaparak üzerime kosturdu. 6 zarla toplamda 29 elde ederek herkes s4 wound yesin büyüsü attıktan sonra charge edip bu grubu yedim. makinayıda aldım.

okçular topun son woundunu aldı

cüce en sona bir grup savaşçı ve generalle kalmıştı.

ben iki kartal ve hızlı atlı kaybettim.

Mom: HE büyücü
Malom: gölge savaşçıları, oyun boyunca baktılar sağa sola
zarom: HE büyü zarları 6 zarla 26 attım+2 lvl+1 yüksek lore bonusu
« Son Düzenleme: Temmuz 03, 2013, 04:37:46 ÖS Gönderen: Batik Sarap Mantari »
The elves are watching