Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Bugün Warhammer için ne yaptın?  (Okunma sayısı 168561 defa)

sargon

• E-Posta
Rumour
« Yanıtla #255 : Kasım 23, 2011, 08:12:35 ÖS »
Naber?

WHFB'ye yeni expansion geliyo storm of magic gibi ama daha güzel.

Warhammer Siege!

Alıntı
Today I bought me the December WD and there is a new release for December which is a 96 page hardback campaign book called 'Blood of the Badlands'.

This is a specific add on to the rules book containing rules for siege gameplay and rules for playing in vast caverns underground. There is a small battle report of Dwarfs facing Skaven with some of the siege rules revealed. I have to say that I really love it. The gameplay looks like fun.

Especially the fact that you can purchase siege equipment by spending siege points; the amount of siege points is equal to starting point for the army, so a 2000pts army can purchase up to 2000 siege points of equipment.

There are rules for cauldrons of boiling oil (very destructive apparently), steam-powered rams, siege towers, and much much more.

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Ynt: Bugün Warhammer için ne yaptın?
« Yanıtla #256 : Kasım 24, 2011, 07:58:18 ÖÖ »
kumpanya olayına çok şık olur bunlar! ayrıca belitrmek isterim "underground dedi! cave dedi! skaven dedi!" :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #257 : Kasım 24, 2011, 06:37:38 ÖS »
Chariot base yapıldı. ;D
Tomb Kings
2189+

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #258 : Kasım 26, 2011, 01:04:31 ÖÖ »
1 yıldır nerdeyse oluyo elimde olan gianti boyadım ben bile kendime inanamıyor bitti gibi yarın son kontrol yapicam
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #259 : Kasım 26, 2011, 11:05:48 ÖÖ »
kesin getir kuleye!
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #260 : Kasım 27, 2011, 08:12:06 ÖÖ »
Naber?

WHFB'ye yeni expansion geliyo storm of magic gibi ama daha güzel.

Warhammer Siege!

Alıntı
Today I bought me the December WD and there is a new release for December which is a 96 page hardback campaign book called 'Blood of the Badlands'.

This is a specific add on to the rules book containing rules for siege gameplay and rules for playing in vast caverns underground. There is a small battle report of Dwarfs facing Skaven with some of the siege rules revealed. I have to say that I really love it. The gameplay looks like fun.

Especially the fact that you can purchase siege equipment by spending siege points; the amount of siege points is equal to starting point for the army, so a 2000pts army can purchase up to 2000 siege points of equipment.

There are rules for cauldrons of boiling oil (very destructive apparently), steam-powered rams, siege towers, and much much more.

http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?catId=cat440004a&prodId=prod1390116a

Alalım derim ben(while stock last olan şeyden korkacan ;D).
Tomb Kings
2189+

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #261 : Kasım 27, 2011, 10:15:18 ÖÖ »
Kale'ye el atasım vardı. İlginç olan Kule'de 2 tane vardı. Batuhan'ın aldığı ve Burak Beynek'in ki.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #262 : Kasım 27, 2011, 11:20:08 ÖS »
Biraz raising dead takıldım. Bitlerden bir chariot çıkardım ;D
Tomb Kings
2189+

blackwinter

« Yanıtla #263 : Aralık 02, 2011, 10:22:17 ÖS »
bütün gün Dark Elf batallion+ hydra+ supreme sorceres almak konusunda düşündüm durdum.

bir sürü DE forumu okudum...

40K daki Grey Knightlarımı satmaya karar verdim.

sanırım orduyu değiştireceğim.
« Son Düzenleme: Aralık 02, 2011, 10:26:17 ÖS Gönderen: blackwinter »
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #264 : Aralık 02, 2011, 10:43:30 ÖS »
bütün gün Dark Elf batallion+ hydra+ supreme sorceres almak konusunda düşündüm durdum.

tamam len bi daha yenmicem. değiştirme orduyu :D
War, war never changes...

blackwinter

« Yanıtla #265 : Aralık 02, 2011, 10:51:40 ÖS »

tamam len bi daha yenmicem. değiştirme orduyu :D

"beni bu yara değil ama bu laf öldürür" demiş adamın biri zamanında...

Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #266 : Aralık 02, 2011, 11:10:39 ÖS »
WoC'u da mı bırakıyon?
Tomb Kings
2189+

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #267 : Aralık 02, 2011, 11:23:35 ÖS »
Hayırdır Salih ?

blackwinter

« Yanıtla #268 : Aralık 02, 2011, 11:38:08 ÖS »
Hayırdır Salih ?

modellere bayılıyorum. fluffınıda seviyorum. ancak oynama şekli ve taktiği bir türlü sevemedim. burakta bilir söylenirim hep ya her fazda olmalıyım bu adamlar shoot edemio gibi falan.

bir türlü oynama şeklini sevemedim WoC' un.

oyunun her fazında taktik yapabileceğin bir ordu arayışına girdim bir süredir kafamda bu vardı abi zaten. geçenlerde druchii.net die bi yer buldum adamların yazdıkları hoşuma gitti. DE modelleri zaten çok güzel bence, dedim şu an kulede oynayan da yok farklı bir çeşit olur falan diye düşündüm.

benden asla ışığın çocukları- order falan olmaz o yuzden onlara bakmadım bile.

şu an böyle bi düşüncem var.  ama kesin bir karar verebilmiş değilim.

belkide biraz feedback e ihtiyacım var.

"Horus Rising"

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #269 : Aralık 03, 2011, 08:40:18 ÖÖ »
druichi.net ordu forumları arasında benim bildiğim en iyi forumlardan biri(hatta ben diğer ordu forumlarına bakmadan önce bu adamların o ordu ile ilgili en başarılı forum şudur yazılarını okuyup o siteye bakıyor...öyle düşün) , Dark elfler gerek modelleri gerek kuralları ile güzel bir ordu, ancak T4 warriorlara alıştıktan sonra t3 elflerle oynamak biraz zor olabilir... Oyunun tüm fazlarında aktif olarak bir şeyler yapabildikleri için bu konuda da tatmin sağlayacaktır... Hadi hayırlısı olsun bakalım ne diyeyim...