Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Bugün Warhammer 40K için ne yaptın?  (Okunma sayısı 111168 defa)

sargon

• E-Posta
Ynt: Bugün Warhammer 40K için ne yaptın?
« Yanıtla #195 : Kasım 28, 2011, 08:44:47 ÖS »
Defiler'ımsı Dreadnaught'umsu arkadaşın vücudu bitti. Base'in işi var gerçi ama.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #196 : Aralık 01, 2011, 09:10:10 ÖÖ »
Haftasonuna yetişsin diye, can haliyle Minyatür birleştiriyorum. Dün 10 Daemonette'nin büyük kısmı birleştirildi.

NOT: Zor bu daemonları yapıştırmak yav. Ufacıklar, özellike Daemonette'ler ciddi Infinity minileri gibi, çok narinler.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #197 : Aralık 02, 2011, 09:18:56 ÖÖ »
10 Daemonette'yi yapıştırmayı bitirdim dün gece, gözüm düşerken uykudan. Gece uyandım abuk bir satte, kalkıp baktım(gece beynimde ne oluyor belli değil), kafa ve kolları ters mi yapıştırmışım diye.. Sonra bunun bir sorun olmadığını düşündüm ve tekrar uyudum.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #198 : Aralık 02, 2011, 10:13:26 ÖÖ »
10 Daemonette'yi yapıştırmayı bitirdim dün gece, gözüm düşerken uykudan. Gece uyandım abuk bir satte, kalkıp baktım(gece beynimde ne oluyor belli değil), kafa ve kolları ters mi yapıştırmışım diye.. Sonra bunun bir sorun olmadığını düşündüm ve tekrar uyudum.
Deli?
Tomb Kings
2189+

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #199 : Aralık 05, 2011, 08:40:30 ÖÖ »
6 Bloodletter daha bitti, verniklendi. Son 4 tanesi de bitesi oldu. Daemonettelerde sıra(Kolları ve başları doğru yerde :) ).

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #200 : Aralık 05, 2011, 01:52:30 ÖS »
Üç adet jet bike astarlandı, 1 Vyper birleştirildi ve astarlandı, Vyper'ın topçu silahları manyetize yapıldı, eski Waveserpent'in taret silahları manyetize edildi bir adet çakma Pulse Laser yapıldı ki, gerektiğinde Wave Serpent Falcon olarak kullanılabilsin... :)

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #201 : Aralık 05, 2011, 02:47:39 ÖS »
4 adet Incubi converti yapıldı, 1 tanesi boyandı. Orklar karşısında gösterdikleri performans göz doldurdu...
"If you're going through hell, keep going."

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #202 : Aralık 05, 2011, 08:18:36 ÖS »
Erdinç hediye ettiği termi libby ile gaza gelindi. Uzun zamandır bekleyen land raidera bu akşam girişilicek.

Kıskandım arkadaş, herkes mesaj atıp duruyo.

Not: Eyvallah Erdinç, son yaptığım rosterlarda full libby koyuyordum ole güzel olduki, bu kadar denk gelebilir. Çok saolasın Abi.

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #203 : Aralık 05, 2011, 08:37:43 ÖS »
İlk pink horror bitirildi prototip olarak. Fotolarını atarım bu gece artık :)

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #204 : Aralık 06, 2011, 08:29:03 ÖÖ »
Sözüm tuttum, her türlü engele rağmen Land Raider macun atölyesine alındı.

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #205 : Aralık 08, 2011, 06:04:42 ÖS »
Bir lesser daemon daha boyandı.

Dark Angel

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #206 : Aralık 09, 2011, 09:02:47 ÖS »
Forge World'un Imperial Armour ve Apocalyse kurallarini okumaya basladim.  Cok guzel.  Forge World Face sayfasina bir soru yazdim.  Orda satilan Dread silahlariyla ilgili.  Forge World'un sattigi Mk V silahlari GW yapimi Plastic Dreadnought'a uyumlu fakat istedigim silahlari benim Venerable Dreadnought'a takacagim.  Elimdeki siradan Dreadnought'un (Black Reach) kollari, Venerable Dreadnought'a uyumlu degil.  Bu demek ki (buyuk olasilikla) Forge World'un Mk V silahlari da bir Venerable'a uyumlu olmayacak.

Ertesi sabahi....  Cevap geldi.  Mk V silahlar uyumludur.  Black Reach Dread zaten ozel bir Dread.  Diger "normal" Dreadnoughtlar'dan farkli bir yapimi var (daha ucuz olmasi icin).

Noel icin bir Forge World Dark Angels Venerable, CCW ve 2 Mk V TL Autocannon istiyorum....
« Son Düzenleme: Aralık 10, 2011, 09:13:48 ÖÖ Gönderen: Dark Angel »

Wretched

• E-Posta
« Yanıtla #207 : Aralık 11, 2011, 10:27:30 ÖS »
Beyaz astar kullanmanın ne kadar zor olduğunu dark eldar raider boyamaya çalışırken anladım.

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #208 : Aralık 12, 2011, 09:08:11 ÖÖ »
Beyaz astar kullanmanın ne kadar zor olduğunu dark eldar raider boyamaya çalışırken anladım.

hehe :D

Venom'a convert edilmek üzere Revell Easy Kit Star Wars Snowspeeder alındı...(Nihan'a aldırtıldı ;))
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #209 : Aralık 12, 2011, 10:07:35 ÖÖ »
@Koray: Geçmiş olsun Koray. Hep söylüyorum, ama hani hala müşteri yok. Sprey Gun.. Bu bendeki sprey gun ile hiçbir şey yapamıyorum adam gibi, ama çok rahat garip renklerde undercoat atabiliyorum. Hani ciddi çok da rahat. Eğer uğraşırım diyorsan, nette adamlar bir sürü şey bile yapabiliyorlar. Kısacası araç boyamak için aslında çok ideal bir oyuncak. Düşünürsen.

@Barbar139: Kuul. Çok zekice geldi.

- 4 Khornate daha bitti, Chaos Icon da dahil..  Son Bloodletter'da tamamlandı hani. Mutluyum gururluyum. Heh.

- Daemonette'lere başladım. Bakalım.

- Mark Twain