Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Bugün Warhammer 40K için ne yaptın?  (Okunma sayısı 111164 defa)

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Bugün Warhammer 40K için ne yaptın?
« Yanıtla #600 : Mayıs 13, 2013, 05:50:36 ÖS »
14 tane köpek boyadım. Baseleri kaldı.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #601 : Mayıs 13, 2013, 10:47:46 ÖS »
bir adet War walker birleştirildi...

blackwinter

« Yanıtla #602 : Mayıs 22, 2013, 08:29:54 ÖÖ »
recruit!!

zaten gönüllü olan bir arkadaşımı dün gece 40k konusunda aydınlattım. Imperial Guard oynamaya karar verdi. hatta o anda imkan olsa sipariş bile vercekti.

@ruhi: başlamak için ne modeller almasını tavsiye edersin? battle force iyi mi? yoksa yarı ayrı mı almak gerekiyor?

not: bu işte kulenin karşıyaka ya taşınıyor olmasının çok etkisi var. bornovaya gelemem diyip duruyordu. heh yeni mekan yeni şanslar.

« Son Düzenleme: Mayıs 22, 2013, 08:32:24 ÖÖ Gönderen: blackwinter »
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #603 : Mayıs 22, 2013, 08:37:30 ÖÖ »
Starter gayet iyi. Başlamak için harika abi. Benim çocuklar da antreman yapmaya yardımcı olur hani. Gelsin oynasın hani.

19 Hell hound'a taban yapmaya başladım.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #604 : Mayıs 22, 2013, 08:46:40 ÖÖ »
recruit!!

zaten gönüllü olan bir arkadaşımı dün gece 40k konusunda aydınlattım. Imperial Guard oynamaya karar verdi. hatta o anda imkan olsa sipariş bile vercekti.

@ruhi: başlamak için ne modeller almasını tavsiye edersin? battle force iyi mi? yoksa yarı ayrı mı almak gerekiyor?

not: bu işte kulenin karşıyaka ya taşınıyor olmasının çok etkisi var. bornovaya gelemem diyip duruyordu. heh yeni mekan yeni şanslar.

ersin?
War, war never changes...

blackwinter

« Yanıtla #605 : Mayıs 22, 2013, 09:04:20 ÖÖ »
recruit!!

ersin?

aynen.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

blackwinter

« Yanıtla #606 : Mayıs 22, 2013, 09:56:38 ÖÖ »
Starter gayet iyi. Başlamak için harika abi. Benim çocuklar da antreman yapmaya yardımcı olur hani. Gelsin oynasın hani.

@ruhi: abi arkadaş 1 battleforce alıcak. yanınada senin tavsiye edeceğin 2 tank koymak istiyor.
"Horus Rising"

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #607 : Mayıs 22, 2013, 10:02:34 ÖÖ »
Leman Samm alsın abi ağır top ne de olsa :P

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #608 : Mayıs 22, 2013, 10:25:49 ÖÖ »
Leman Rus Demolisher ve Chimera, Yok daha ağır olsun para var dersen Valkyrie alsın.

- Mark Twain

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #609 : Mayıs 22, 2013, 11:16:40 ÖÖ »
Shadow sword yapımına başladım palet sistemleri ve alt şasedeki kaynak işleri nerdeyse bitti.
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #610 : Mayıs 22, 2013, 01:37:12 ÖS »
Warbiker Nobların neden terbiyesizlik olduğunu keşfettim. 

Abi o adamlar çok büyük adamlar; ağız burun kırmakla kalmayıp ölmek bilmiyorlar, çok acayipler. Bi de ork dediğine motorsiklet falan yakışıyor.

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #611 : Mayıs 29, 2013, 09:58:01 ÖÖ »
shadow swordun palet sarımı ve yan zırh kaynakları tamamlandı. ana gövde birleştirildi. ön zırh ve arka motor kısmı mekanik ekiple tamamlanıp kaynak ve birleştirlmeleri tamamlandı.

ana silah ve yan silah bataryalarının montajı işi kalmış durumda. daha öncede ana namlunun yapımı tamamlanmıştı.

Son Dakika....

teslimatı bekleyen orklar bu gün fabrikanın ana girişini bastı olay çıkardılar. 2 saat boyunca "looted looted looted" diya bağırarak havaya slugaları ile ateş açtılar. 3 işçi ağır yaralı. 2 işçi kayıp
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #612 : Haziran 07, 2013, 11:00:14 ÖÖ »
Ork Taşımacılığında Büyük devrim kadife kale şen sesler turizim olarak 2. trukk mız sipariş vermiş durumdayız. Yedikleri assultların nerden geldiğinibile anlayamayan  ve mutlu olan warhammer 40 k çamiyasına hayırlı uğurlu olsun. mutluluğunuzu 2 katına çıkarmayı kendimize görev biçeriz.
ek olarak trakyadan lootas ekibini bünyemize alarak yaptığımız hizmetlere yenilerini ekliyoruz. assault sırasında ve assault sonrasın sınırsız havaya şenlik atışı hizmeti vericez. o sırda geçen hava taşıtlarına vere bileceğimiz hasarlardan dolayı şimdiden firmamız adına özür dileriz.
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #613 : Haziran 07, 2013, 09:11:24 ÖS »
Ork Taşımacılığında Büyük devrim kadife kale şen sesler turizim olarak 2. trukk mız sipariş vermiş durumdayız. Yedikleri assultların nerden geldiğinibile anlayamayan  ve mutlu olan warhammer 40 k çamiyasına hayırlı uğurlu olsun. mutluluğunuzu 2 katına çıkarmayı kendimize görev biçeriz.
ek olarak trakyadan lootas ekibini bünyemize alarak yaptığımız hizmetlere yenilerini ekliyoruz. assault sırasında ve assault sonrasın sınırsız havaya şenlik atışı hizmeti vericez. o sırda geçen hava taşıtlarına vere bileceğimiz hasarlardan dolayı şimdiden firmamız adına özür dileriz.
süper :)

blackwinter

« Yanıtla #614 : Haziran 09, 2013, 11:25:43 ÖS »
2. dreadknight i spreyledim. birlestirmeye basladim.

belden alti bitti. heavy incinirator da tamam bi terslik olmazsa yarin biter. sonrada boyamaya baslayacagim.
"Horus Rising"