Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Bugün Warhammer 40K için ne yaptın?  (Okunma sayısı 111149 defa)

Dark Angel

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Bugün Warhammer 40K için ne yaptın?
« Yanıtla #225 : Ocak 07, 2012, 12:44:06 ÖÖ »
Ravenwing'imi tamamladim.  Vernik lazim simdi.  Samael'in Speeder'i, Attack Bike, 6 Bikes.  Metallic Black and silver with gold purity seals/icons.  They look sexy, but can they fight?  Let's find out together.
Speeder - TL Hvy Bolter, TL Assault Cannon, BS 5  WS 5, 14-14-10  plus other fluff.  Attack Bike: TL bolter, Multi Melta, 2xbolt pistols/chainswords.  Bikes: TL bolters, 1 Flamer, 1 Plasma gun/melta, 6 bolt pistols/chainswords; Sgt TL Bolter, Pwr Swd, Bolt Pistol. All bikes and attack bike carry teleport beacons for the Deathwing.  Oversoul'dan bir Speeder daha alacagim.

C'tesi gunu, birligi vernikledim.  Bir kac foto cektik.  Face sayfamda gorebilirsiniz.

Extra: Oversoul'da biriktirdigim puanlari, bir yan isi olarak yaptigim bir cevirinin ucretine ekledikten sonra ben bir Landspeeder daha aldim.  Persembe gunu gelmesini bekliyorum.
« Son Düzenleme: Ocak 11, 2012, 05:09:24 ÖS Gönderen: Dark Angel »

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #226 : Ocak 12, 2012, 01:16:50 ÖS »
Sslyth bitirildi, Medusae boyanmaya başlandı.

2 Incubi birleştirildi, astarlandı, basecoat atıldı.
"If you're going through hell, keep going."

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #227 : Ocak 12, 2012, 05:12:55 ÖS »
6th ed kitanbı baştan sona okundu sonra tekrar okundu, gözlerim bayoz oldu ama artık 6e oynayabilirim. ;)

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #228 : Ocak 13, 2012, 09:55:14 ÖS »
4 ork boyz daha aile katildi
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #229 : Ocak 14, 2012, 01:58:35 ÖÖ »
Soul Grinderı büyük ölçüde yapıştırıldım. Doğrusu model olarak muhteşem (ama muhteşem) olsada, kit olarak (hani yapışma yerleri, ağırlık merkezi, vs. olarak) beklediğimden kötüymüş. Ciddi green stuff kullandım.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #230 : Ocak 14, 2012, 11:09:27 ÖS »
İlk Incubus %90 bitti.
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #231 : Ocak 17, 2012, 09:07:25 ÖÖ »
Soul Grinder'ı ilk boyama denemesi fiyasko ile sonuçlandı.. Zormuş yav..  >:(
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Dark Angel

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #232 : Ocak 21, 2012, 11:13:17 ÖÖ »
Landspeeder Typhoon'u tamamladim.  Gerci, Typhoon olmak zorunda degil cunku Hvy Flamer ve Assault Cannon opsiyonlari da mevcut.  Bir miknatis daha lazim.  Typhoon fuzeleri kalici yapismis ama.  Cok hos gozukuyor da ondan :)  Eger bunu Tornado olarak kullanirsam (Hvy Bolter + Assault Cannon) 1 Ravenwing Fast Attack /Troop Filosu tamam demek.  Ama onu farkli opsiyonlarla kullansam (Hvy Bolter yerine Multi-Melta, Typhoon veya Assault Cannon yerine Hvy Flamer) o zaman Ravenwing Heavy Support olarak sayilacak.  65 ile 100 puan degerinde, silahlarina gore.  Ona Phantom diyecegim - ormanda on kaplan gucunde oldugu icin ha ha.

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #233 : Ocak 30, 2012, 10:41:37 ÖS »
cumartesi sabah 11 de alınan annihilation/command barge akşam saat 11 e kadar birleştirldi. Abicim adamlar kafayı yemiş o kadar ayrıntı var ki yani bunu da niye boyayayım diyorsun artık, çünkü o kadar içeride kalıyor ki anca model düşüp kırılırsa görürsün. Ghost ark da olan durumun aynısı geçerli, ciddi maket yapmış adamlar, birleştirmesi boyaması adamı meeletiyor. 2. comm/ann barge ı birleştirmeden hatta çerçevesinden çıkarmadan siyah astarlayacağım bu bana iyi ders oldu. Şimdi nasıl fırça işler diye düşündüğüm bir sürü yer kaldı öbüründe çünkü

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #234 : Şubat 14, 2012, 11:08:13 ÖS »
4 flayed one, 1 destroyer, 1 lord, 1 ann. barge, 1 ghost ark, 1 de birleştirilmemiş ann.barge siyah alt kat boyasını attım, 1 kutu boya gitti valla

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #235 : Şubat 16, 2012, 03:59:48 ÖÖ »
Kızlarıma son süsleme çalışmalarını yapıyorum ama takıntılı olmak zor zanaat. Ufak bir boya bulaşsın, o kısma komple bir kat daha boya atıyorum. Masa lambası altında inceleyerek boyuyorum üstüne.

Son durum; tüm orduda ufaklıklardan toplam altı model var henüz boyamadığım. Trygon Prime var bir de.

Carnifex'in yüzde sekseni boyandı. Son kısımlar + wash + flock kaldı (gene çok varmış ya...)

Geri kalan modellere de siyah süsleri eklenip wash atılacak.

En son da Prime var.

Bir de Kule'de yarım kalmış bir Tyranid terraini vardı Semih'in yaptığı. Ben onu biraz boyayıp bırakmıştım. Eve getirdim, gerekli kısımları tamir edip boyamasını bitireceğim.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #236 : Şubat 18, 2012, 09:19:58 ÖS »
Bugün, Alkan ve Yaşar ile; Yaşar'ın Crimson Fistlerine Color Scheme bakıp, 3 marine boyadık. Çok eğlendim yav. Marine boyamak cidden çok rahat ve çok keyifli. Başlamak için muhteşemler.

- Mark Twain

Yasar

• E-Posta
« Yanıtla #237 : Şubat 22, 2012, 01:40:58 ÖÖ »
valla geçende yeni çocuklarımdan üç tane space marine crimson fist boyadık ruhi ve alkanla beraber. bugün yine alkanla beraber ilk rhino'mu birleştirmiş bulunmaktayım. darısı yarın elime geçmesi muhtemel olan battle force'un başına  :D

Wretched

• E-Posta
« Yanıtla #238 : Şubat 27, 2012, 10:29:16 ÖS »
Marine boyamak cidden çok rahat ve çok keyifli.

3 gündür beyaz astarlı dark eldar raider boyuyorum. it hurts u know?

Wretched

• E-Posta
« Yanıtla #239 : Şubat 27, 2012, 11:08:59 ÖS »
üstüne parkal vernik sürdükten sonra çabuk kurusun diye kaloriferin üstüne koydum. ve bu hamle ile büyük emek verdiğim raiderım, üstü sabunlu suyla yıkanıp durulanmamış gibi duruyor. tam anlamıyla acı tecrübe oldu.