Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Bugün Warhammer 40K için ne yaptın?  (Okunma sayısı 122713 defa)

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
Ynt: Bugün Warhammer 40K için ne yaptın?
« Yanıtla #135 : Kasım 02, 2011, 11:13:28 ÖÖ »
Venom bitti
2 warrior daha boyandı
evet yeni siparişlere hazırız, maaş da yatmış hmm
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #136 : Kasım 05, 2011, 10:21:03 ÖÖ »
2 Bloodletter birleşti. Bir tanesi bayağa boyandı, bitti. Bugün sağa sola göstereceğim, tamamsa seri üretime geçeceğim.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #137 : Kasım 05, 2011, 05:39:35 ÖS »
yav foto yüklede biz de görelim :D
I am Alpharius

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #138 : Kasım 06, 2011, 12:29:33 ÖÖ »
Adam gibi bir fotoğraf makinesi edinemedim aylardır. Meh..

- Neyse, bugün terrain olaylarına giriştim. Kullanmadığımız siyahlığı bile gitmiş bazı minyatürleri hafif kızıl kayalar hale getirdim. Fena gitmiyor. Yarın gidip devam edesim var. Hani pembe hale gelmiş ve atılmak üzere olan üç, beş şeyle uğraşasım var.

- 3 Bloodletter birşetirildi, basecoat + ilk kırmızıları atıldı.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #139 : Kasım 06, 2011, 07:30:15 ÖS »
- Kullanılmayan eski ve/ya boyanmamış tepelere el attım. 4 tane kızıl kızıl tepe oldu. Heh.

- Moonscape'lerden bir tanesine lav efekti vermeye çalıştım saatlerce, omlete benzedi.

- Yanılmıyorsam İmge'nin yaptığı ve feci eskimiş Khorne Sembolünü tekrar boyadım.

- Havada duran tepeyi elden geçirdim ve taban falan yaptım. Ama ağırlık merkezi feci. Bakalım.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #140 : Kasım 07, 2011, 06:50:58 ÖS »
Mini:

5 tane Bloodletter bitti. Sadece (yapabileceğim)bir flock/taban tipi belirleyip flocklamak lazım. Karar veremiyorum. Heh.

Terrain:

- Bir büyük pempe şey daha kızılımsı tepe oldu.

- Havada duruyor o şey. Yupi...

- 2. Lava efektli moonscape'de oldu. Eh.. oldu gibi ya da.

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #141 : Kasım 07, 2011, 08:21:53 ÖS »
GK dreadnought ın boyası bitti... wash ve h.light ı kaldı...
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #142 : Kasım 09, 2011, 07:43:04 ÖS »
Bir weathering tekniği denedim. Nasıl buldunuz söyleyin sonra ben de naptığımı söyliyeyim  ;D

ps: baktım çok da belli olmamış flaştan. Meh. Neyse

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #143 : Kasım 09, 2011, 08:43:24 ÖS »
Flash yüzünden biraz az belli olmuş ama hiç fena değil. Yakından görmek için sabırsızlanıyorum. Kalemtraş elimde bekliyorum.  ;)

- Mark Twain

Dark Angel

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #144 : Kasım 11, 2011, 09:11:35 ÖÖ »
Millet!  Elimde su modelleri yapmak icin pdf ve jpeg kart sablonlari var: Eski Land Raider, Yeni Land Raider, Eski Rhino, Yeni Rhino, Whirlwind, Leman Russ, Bike, Speeder, Droppod, Chimera, Warhawk, Thunderhawk, bir de Titan Warhound ve Titan oyunu icin minik droppod (sevsinler!)

Dark Angel

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #145 : Kasım 11, 2011, 09:31:54 ÖÖ »
Bugun, Terminator Captain (Belial), ve 1 Terminator Squad geldi, Oversoul'dan.  Simdi onlari su sekilde monte etmeyi dusunuyorum: Hvy Flamer, Cyclone (mevcut Lightning Claws figurune takacam), Storm Bolter ve Chainfist (x3), Sgt normal olacak (Storm Bolter arti Power Sword).  Onlardan biri ayni zamanda Apothecary gorevini gorecek, bir tanesi ise Standard Bearer olacak.  Boylece, benim Deathwing Company su sekilde olusturulmus olacak: Belial (Combi Melta and Sword of Silence)

Retinue (Troop): Sgt (Storm Bolter, Power Sword), Lightning Claws+Cyclone, 3xStorm Bolter+Chainfist (Standard Bearer + Apothecary)
Troop: Sgt (Storm Bolter+Power Sword), Assault Cannon, 3xStorm Bolter+Powerfist
Elite: Sgt (Thunder Hammer), Heavy Flamer, Lightning Claws, 2x Thunder Hammer

blackwinter

« Yanıtla #146 : Kasım 12, 2011, 01:13:49 ÖÖ »
1 adet knight of the flame bitirildi.

vitrin e koydum...
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #147 : Kasım 13, 2011, 12:46:36 ÖÖ »
- 5 Bloodletter tamamen bitti, sprey falan attım. 5 tanesine daha el attım. Bakalım.
- Bir de Deniz'den ve Semih'ten Daemon Prince ve Greater Demon istendi. Hala army builder önünde bakınıyorum ne yapılır diye. Heh.

- Mark Twain

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #148 : Kasım 13, 2011, 10:43:00 ÖS »
Dün Carnifex'i birleştirdim. Böylece elimde birleşmemiş sadece üç model kaldı (warriorlar). Boyama da ağır gidiyor ama sistemli bir şekilde ilerliyorum. Hormagauntlar bitti, termagantlara başladım.

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #149 : Kasım 13, 2011, 11:27:08 ÖS »
Çok güzel olmuş kızların eline sağlık...
Tomb Kings
2189+