Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Flesh Hounds of Khorne için kullanılabilecek modeller  (Okunma sayısı 2829 defa)

Ruhi

• E-Posta
Flesh Hounds of Khorne için kullanılabilecek modeller
« : Mart 25, 2013, 08:18:00 ÖS »
Selamlar,

Yav, Daemonlar havalı olmuş diyerek biraz Daemon alayım dedim. Malum Khorne modellerimin sayısı çok olduğundan bir girişeyim bu işe diye iç geçiriyorum. Ama baktım.. 5 tane Hound 30 Pound.. Meh yani. Metalleri daha ucuzmuş, baktım Pegasusta 71 kağıtlar. Ama hani gene meh yani.. Çok para.. çok parayı geçtim deymezler. Olmuşu daemonic köpek modelleri. Bir de 15 tane falan koysam masaya (ki tek başına khorne daemon oynama gazıdayım o yüzden 20 tane falan koyulur) 10 tane daha finecast almam lazım..

Neyse, kısacası bunların yerine kullanılabilecek modele ihtiyacım var. Hellhound işte yani. Karşılaştıysanız falan lütfen bir link falan atarsanız süper olur. Olmazsa da tüm fikirlere açığım (Hani aklıma ilk Chaos houndlar geldi mesala ama nasıl daha daemonic yapılır her öneriye açığım).

Şimdiden çok teşekkürler..
« Son Düzenleme: Mart 25, 2013, 08:20:38 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Deeyo

• E-Posta
Ynt: Flesh Hounds of Khorne için kullanılabilecek modeller
« Yanıtla #1 : Mart 25, 2013, 11:37:33 ÖS »
kaos warhoundları olmuyor mu?
dey layt com and me wan go hom...

blackwinter

« Yanıtla #2 : Mart 26, 2013, 08:42:57 ÖÖ »
chaos warhoundlarla oluyorsa. bende 15 20 adet var.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Mart 26, 2013, 09:39:30 ÖÖ »
chaos warhoundlarla oluyorsa. bende 15 20 adet var.

Ooooooo.. Süper..

Birkaç tane Chaos Spawn parçası ile bir uğraşayım diyorum. Süper.. Abi bir ara bırakabilirsen harika, über, süper olur.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Mart 26, 2013, 06:14:39 ÖS »
bbu arada deamon demişken senin amerikalıların olduğu raflarda bir adet başı boş deamon cık gördüm ben.

Konuya gelince, kulenin sattığı şu çok eski deamon lardan alıp kes biç ile diğerlerine eklemeler yapılır çok güzel olur diye üşüfüyorum, pink horror blue horror filan bişiyler var orda.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Mart 26, 2013, 09:37:00 ÖS »
O zaman bende hemen atlayayım bütün Tzeentch Daemonlarına talibim.
I am Alpharius

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Nisan 03, 2013, 10:11:41 ÖÖ »
Tüm daemonlar bir dursun, bakalım gelecek ne gösterecek.. :)

Teşekkürler efendiler, bir sürü hound aldım. Boyayıp göreceğiz.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Nisan 18, 2013, 09:29:40 ÖS »

Deneme yaptım.. Hani olacak gibi. Olmasa da olduğu kadar sanırım. :)

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Nisan 18, 2013, 10:19:06 ÖS »
Ellerine sağlık.. benim tavsiyem karton yada daha iyisi plasticard tan colar of khorne yaparsan çok daha şık olur gibi geldi ;) Yapamazsan da bence yeterince cehennem köpeği olmuş :)

blackwinter

« Yanıtla #9 : Nisan 18, 2013, 11:02:28 ÖS »
hcim ellerine saglik. cok guzel olmus.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #10 : Nisan 19, 2013, 01:17:51 ÖS »
Olmuş, daha ne olacak ki...
Tomb Kings
2189+