Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Wayland Games  (Okunma sayısı 2092 defa)

Ruhi

• E-Posta
Wayland Games
« : Şubat 21, 2013, 08:28:48 ÖS »
Selamlar,

Son yaptığım Flames of War ve ufak tefek zamazingoları hep bu siteden yaptım: (www.waylandgames.co.uk). Süperler. Genelde çok hızlı postalıyorlar, eğer stock da yoksa da sipariş ederken, gerçekten kaç gün içinde gönderebileceklerini söylüyorlar. Stokta ise, bir iki güne sipariş yola çıkıyor. FoW'u boyadıkça sipariş ettiğimden cidden parça parça malzeme alıyorum. O yüzden bayağı sipariş verdim ve en fazla in stock iken beklettikleri 3 gündü.

Airmail ile yolluyorlar ve 1 hafta içinde hep elime geçiyor. Çok memnunum kısacası. Adamlar bir de video koymuşlar sitelerine:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EkkH-gn88x8

NOT:

- Shipping free bir sürü item var. Genelde %10-%20 arası indirim yapıyorlar. Normal shipping free değilse 1,5 Pound falan shipping ekliyorlar. Kısacası shippingleri de hep uygundu şimdiye kadar sipariş ettiklerimin.

- Çok fazla çeşit var. Hani Battletech'in bile ciddi sayıda malzemesi var.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
Ynt: Wayland Games
« Yanıtla #1 : Şubat 21, 2013, 09:09:36 ÖS »
Maelstromun en buyuk rakibiydi. Nitekim mael batinca onlari aldilar.

Rakipsiz kalmak waylanda yaramadi yanniz. Eskiden 20 gbp ustu shipping bedavaydi, arada mael gibi indirimler de yapiyorlardi. Simdi indirim neyin kalmadi, shipping de 75 gbp ustune bedava.

Hizmetleri iyidir ama...
War, war never changes...

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Şubat 22, 2013, 08:48:20 ÖS »
konu baslatamadigim icin buraya yazayim dedim affina siginarak. Knight modellerimi birbirine magnet ya da glue kullanmadan birlestirmek istiyorum, gerekirse bineklerin uzerindeki suruceleri degistirmek icin. Bildiginiz bir tutorial ya da dokuman var midir arkadaslar?

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Şubat 22, 2013, 09:44:43 ÖS »
Küçük modellere hiç yapmadım ama, hani bir iki atış:

Biraz daha büyük bir model için hoş bir tutorial:
http://www.miniwargaming.com/content/F28s6NzzEIh4

Daha küçük bir model için biraz yavan ama:
http://masterdarksol.blogspot.com/2008/09/magnetizing-your-models.html

Olay drill ve green stuff'da bitiyor diye düşünüyorum. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Caine

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Şubat 26, 2013, 04:51:25 ÖÖ »
Konu açamadığım için buraya yazıyorum, affedin. Ayrıca ayıptır lan o kadar yaşanmışlık var arada. Her neyse. Artık pis fakir değilim, hala pislik herifin tekiyim de fakir değilim :P Konu şu: Space Marine ordusuna hakkaten başladım. At gibi it gibi tactical Marine'im oldu, şuraya önümüzdeki iki haftada elime gelecek toplam orduyu da yazayım:
30+ tactical Marine
1 Rhino
1 dreadnought
1 kaptan
5 terminatör
var. Ben ortalığı biker ve uçarca doldurmak istiyorum. Ama heavy support falan da lazım malum. Nasıl yapalım? Bir de shippingi beleşe getirmek için hep beraber sipariş versek gümrükte bize kıllık yaparlar mı?

Caine

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Şubat 26, 2013, 06:10:40 ÖÖ »
Bir de şuna yazılasım var, yok değil, eğer kimseden tedarikleyemeyeceksem bu modellerden:
http://www.waylandgames.co.uk/games-workshop/warhammer-40k/-dark-angels/dark-angels-battleforce/prod_19492.html

soru şu: Bunun içinden ille bu cicili bicili veletler mi çıkıyo yoksa normal marine bitleri de var mı içinde?

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Şubat 26, 2013, 06:54:03 ÖÖ »
Upgrade sprue'leri çıkıyor. Normal bikerlar var, bir de bu cicili parçaların bulunduğu kalıplar. Ben bir tane aldım. Bikelarını bike olarak kullanayım diye 3 tane upgrade sprue çıktı. Şu anda durum ne bilmiyorum.

- Mark Twain