Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Tepekule Savaşları'12 TÜSOT Warhammer Fantasy Turnuvası Formatları C8, D8  (Okunma sayısı 5241 defa)

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
Clan Eshin durumu ayarladı, ilk gün puanını beğenmeyen çıkacak yerine biz ortalama puandan girip süper eşleşmelerle turnuvayı kazanıcaz.

Gerekli şartlar;
Beastmen ve Lizardmenle eşleşmiş olmak.
Deamons Of Chaos la eşleşmiş olmak ta tercih sebebidir.
Ücret dolgundur!

başvuru Clan Eshin, Estalla şubesi. Siz sağa sola bakının biz sizi buluruz.

benimle eşleşmiş olmak iyimi kötümü bu yazıdan çıkartamadım levent ikincisi senin clan ismin varsa bizimde var onu kullan lütfen Clan Gray Fruy :P
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
Aklıma takılan bir soru Beastlord olarak ben Gorthor the Beastlord modeli kullanıyorum. Bir türlü bi beastlord modeli bulamadım. Special karakter modeli olmasına rahmen beastlord olarak kullana bilirmiyim. Aynı durum Dark Omen Malagor modeli içinde geçerli Normal Shaman modeli olmadığından bu iki arkadaşım normal beastmen ve Great Bray-shaman olarak kullana bilrimiyim

Hani Fluff görede en yaşlı ve en güçlü beastlord bu arkadaş. Diğeride Seçilmiş beastmen beastlordların bile yanaşmaktan korktuğu Great Bray-shaman
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team

DNA Maniac

• E-Posta
Clan Eshin durumu ayarladı, ilk gün puanını beğenmeyen çıkacak yerine biz ortalama puandan girip süper eşleşmelerle turnuvayı kazanıcaz.

Gerekli şartlar;
Beastmen ve Lizardmenle eşleşmiş olmak.
Deamons Of Chaos la eşleşmiş olmak ta tercih sebebidir.
Ücret dolgundur!

başvuru Clan Eshin, Estalla şubesi. Siz sağa sola bakının biz sizi buluruz.

benimle eşleşmiş olmak iyimi kötümü bu yazıdan çıkartamadım levent ikincisi senin clan ismin varsa bizimde var onu kullan lütfen Clan Gray Fruy :P

işte bu sayede ben eşleşmek zorunda kalmayacam, bizim ordu için biraz zor kaçıyosunuz siz :)
Clan Eshin de bizim casusluk ve suikast üzerine uzmanlaşmış olan clanımız :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
Aklıma takılan bir soru Beastlord olarak ben Gorthor the Beastlord modeli kullanıyorum. Bir türlü bi beastlord modeli bulamadım. Special karakter modeli olmasına rahmen beastlord olarak kullana bilirmiyim. Aynı durum Dark Omen Malagor modeli içinde geçerli Normal Shaman modeli olmadığından bu iki arkadaşım normal beastmen ve Great Bray-shaman olarak kullana bilrimiyim

Hani Fluff görede en yaşlı ve en güçlü beastlord bu arkadaş. Diğeride Seçilmiş beastmen beastlordların bile yanaşmaktan korktuğu Great Bray-shaman

Bir sakınca olmasını beklemem gerçekten :)
Aşkta ve savaşta her yol mubahtır!

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
Yakup Sağolsun yeni bray-shaman modeli geldi yetiştire bilirsem savaşa oda katılcak.
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team