Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: camping geyikleri  (Okunma sayısı 4047 defa)

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
camping geyikleri
« : Aralık 31, 2012, 01:21:02 ÖÖ »
Geç oldu ama açtım :D

yahu bu güçlü büyü rüzgarları senaryolarında ben ne ediciğim :D
The elves are watching

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Ynt: camping geyikleri
« Yanıtla #1 : Aralık 31, 2012, 05:12:30 ÖÖ »
Geç oldu ama açtım :D

yahu bu güçlü büyü rüzgarları senaryolarında ben ne ediciğim :D

Fortune favors the bold!

ring of hotek ünitesini üst üste büyüler yaparak yok ettiğimi bilirim :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ocak 04, 2013, 12:54:47 ÖS »
dün atayla oynadık güçlü büyü senaryosu maçını...
güçlüden öte güçsüz büyü oldu benim için..
tek büyücü ve high lore cıktım..birde düşmanın miscast sonucunu iki defa atmasını sağlayan itemla cıktım..maksat ata büyü yapmasın idi
ama adam 3 büyücü cıkınca ve casting value lar hep düşük olunca o bol keseden yaptı ben ise miscastten korkup çok az yapabildim
tüm bunlara rağmen adam bir tane miscast attı ondada iki defa atıp sonucu ben seçmeme rağmen 2-4 veya 10-12 attıramadım adama
The elves are watching

Azactoth

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ocak 04, 2013, 01:37:32 ÖS »
Anlatmaya çalıştığım buydu, ben güçlü büyü rüzgarları kuralını yazarken, düşük casting ile çok büyü yapılacağını ön görmüştüm... Ata tam düşündüğüm şeyi yapmış... Daha sonra sen ve Alkım (hani iki major büyü kullanıcısı orduyu oynayan adamlar) yaw bunun ayarı düşündüğünün tersine kaçık manasında yorumlar yapınca, senaryolardan birinin kuralını değiştirim... O senaryoda bu senaryoya göre neredeyse hiç büyü yapılamıyor olması gerekli çünkü büyü zarlarının yaklaşık %55lik kısmında dispell ile casting zarları arasındaki fark 1 oluyor ;)

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ocak 04, 2013, 01:46:44 ÖS »
bende o sebeple high lore alıp castingleri yükseltmeyi ve miscast tablosu zarlarını iki kere attırıp seçimi bana bırakan itemı almıştım ama adam bir defa çift attı sadece...bende kendime miscast olacak diye her tur castingi arttıramadım.. bu taktiği iki tane lvl2 büyücüyle yapsam daha mantıklı olabilirmiş
The elves are watching

Blacknwhite21

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Ocak 04, 2013, 03:33:30 ÖS »
Earting rod + dispel sc + staff of sorcery ile elimden geldiğince korumak istedim kendimi . Ve ilk defa dual knight taktiğini denedim inanılmaz güçlü bi sistem TK için .
4200 +  Tomb King
1000 + Necron