Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Incoming: Tomb Kings  (Okunma sayısı 13035 defa)

Aranel

• E-Posta
Ynt: Incoming: Tomb Kings
« Yanıtla #15 : Mayıs 11, 2011, 05:20:37 ÖS »
abi baya artillery dice kadar s1 no as vuruyo, toughness ı yerine insiyatifine vuruyosun adamın, misfire da d3 wound sen yiyosun. yanlışım varsa düzeltin

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Mayıs 11, 2011, 05:25:56 ÖS »
normalde to wound için S vs T bakılır ya... bu saldırı için S1 ama rakibin T yerine I ile karşılaştır diyor... yani I1(örnek Saurus) adama 4+ ya no armour save, I2(örnek orc) adama 5+ ya no armour save, I3+(örnek İnsan ve daha iyi insiyatifliler) adama 6+ya no armour save vuruyorsun... eğer missfire atarsan her misfire için d3 otomatik wound yiyorsun (no AS)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #17 : Mayıs 11, 2011, 06:21:52 ÖS »
Kitap süper! Çok güzel! Hani cidden acaba Tomb Kings mi dedirtiyor.

Ben çok güçlü olduklarına emin olamadım. Hani "büyü ile charge" olayları adamları çok güçlü yapıyordu ve oyun açısından çok kritik işler yaptırıyordu. Yanlış anlamadıysam, şu anda böyle olmuyor.

Geri kalan her şey süper. Yaratıklar da çok güzel.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #18 : Mayıs 11, 2011, 07:03:19 ÖS »
Bugün batu ve baranla okulda bi daha gözden geçirdim de...

Abi çok acımasız olmuş. Hani cidden.

Ne çıkayım ben bu adamlara :
Gunline? olmaz aşağıdan geliyolar.
Horde? E o da olmadı biiiiirsürü kocaman yaratık var 2 combat turu anca dayanırız
Magic? Meh
Stank? Heryerde Heroic Killing Blow
Elit birlik? Bkz: yukarısı

Tek çare Horde ve gunline kırması bişey gibi duruyo ama battleline'ı o kadar iyi tutmalıyız ki. Ama cidden o kadar iyi tutmalıyız ki...

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Mayıs 11, 2011, 09:28:04 ÖS »
heryerde heroic killing blow değil. yanlış okumuşsun abi. kb veren büyü kbsi olana hkb vermiyor ;D 5+ya düşürüyor. kbsi olmayana kb veriyor.
I am Alpharius

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #20 : Mayıs 11, 2011, 09:45:03 ÖS »
normalde to wound için S vs T bakılır ya... bu saldırı için S1 ama rakibin T yerine I ile karşılaştır diyor... yani I1(örnek Saurus) adama 4+ ya no armour save, I2(örnek orc) adama 5+ ya no armour save, I3+(örnek İnsan ve daha iyi insiyatifliler) adama 6+ya no armour save vuruyorsun... eğer missfire atarsan her misfire için d3 otomatik wound yiyorsun (no AS)
substitute ile substract ı karıştırınca böyle oldu anlamadım hehehe

Güçlüyüzdür, ama sahada görmek lazım. Ayrıca kim değil ki(herkeste var bişiler, bide daha çok var o ayrı :P)?
Tomb Kings
2189+

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #21 : Mayıs 11, 2011, 10:18:06 ÖS »
Ushabti'nin elindeki "Spear Sized" ok atan, 30'' menzili olup S 6 vuran yay beni benden aldı çok uzaklara götürdü.
"If you're going through hell, keep going."

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : Mayıs 12, 2011, 02:22:02 ÖS »
bone giant elinde balista taşıyor :)

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Mayıs 12, 2011, 03:53:31 ÖS »
4 puana iskeleti gördüm ve korktum. eş değeri için 2.5 puana slave var. biri fare biri ölü.
+1 ws için 4 puana iskelet 4 puana clanrat. çok korkutucu... gerçi onların as de daha iyi zira shield taşıyolar sanki...
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : Mayıs 12, 2011, 04:06:44 ÖS »
Onlar büyü değil, şaka. 5+ward save? üniteye? hatta etrafımızdaki tüm ünitelere? önümüze gelene HKB verelim? 5+ filan? birilerimiz T1 den düşecek o kesin, yerimize TK geçecek artık.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #25 : Mayıs 12, 2011, 04:31:35 ÖS »
ben çok beğendim valla kitabı, harika olmuş :) tam tomb king olmuşlar hani, constructlar falan.. en kısa zamanda masada karşılaşıcaz artık

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : Mayıs 12, 2011, 04:46:54 ÖS »
http://imgur.com/a/QhB6R

Buradan büyülere bakabilirsiniz. yanlış anlaşılma olmasın AB' de yanlış yazıyor. KB ve ya HKB değil. KB sadece. Eğer KB ve ya HKB varsa ünite de 6+ yı 5+ ya düşürüyor.
I am Alpharius

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : Mayıs 12, 2011, 09:20:46 ÖS »
Ben histerik mimarlari cok sevdim,insaattan adam ve heykel toplayip gelicem. (O piramide hanginiz atti bu topu?! Kesiyim mi ulan?)

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #28 : Mayıs 12, 2011, 10:32:44 ÖS »
Bir soru daha sorayım; Chariot crewi için 2 attack demişler. 2 crewdan 4 attack geliyor o zaman? Artık Light ta değiller ;D D6 impact :) Yine yeniden go chariots...
Tomb Kings
2189+

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : Mayıs 16, 2011, 10:56:14 ÖÖ »
kaç puan olduklarını görünce bu sözünü geri alabilirsin :)