Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Warhammer Turnuva Afisi ve Tepekule'deki Mekan  (Okunma sayısı 10395 defa)

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Ynt: Warhammer Turnuva Afisi ve Tepekule'deki Mekan
« Yanıtla #30 : Temmuz 07, 2011, 11:24:22 ÖS »
Sadece barbut modunda mı yapıyoruz yoksa model gerekiyor mu? Hani model mount u yok o bakımdan :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #31 : Temmuz 07, 2011, 11:39:44 ÖS »
impact ve stopm charge sonunda gerçekleşen hareketler değil mi? eğer iki modelde charge etmemiş, combatta sayılıyorsa impact ve stomp nasıl çalışır? ;D
I am Alpharius

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : Temmuz 07, 2011, 11:45:07 ÖS »
impact ve stopm charge sonunda gerçekleşen hareketler değil mi? eğer iki modelde charge etmemiş, combatta sayılıyorsa impact ve stomp nasıl çalışır? ;D

sadece impact charge roundunda oluyor hür, (thunder) stomp atağı her CC fazından sonra yapılıyor. Yalnız impact konusunda hür'e hak veriyorum. Charge yoksa impact nerden?

Ben de bir soru sorayım: CC fazlrı sonunda kırılma ve Ld atma gibi bir durum olacak mı yoksa ölümüne mi dövüşecekler herolar?
War, war never changes...

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #33 : Temmuz 07, 2011, 11:48:59 ÖS »
bunları yazdıydım da tekrar yazayım

model zorunluluğu var haliyle  :D
belirli mesafede duracak herolar oradan birbirlerine yaklaşık-uzaklaşıp charge edebilecekler
ld test atıp kırılma gibi bir olay yok, ölümüne dövüş

hani bunlar genel kurallar, olay biraz da o ortamda şekillenebilir, sonuçta tamamen geyik bişey, cheese hero çıkarma kavgası, bloodthirster'ını al gel hesabı
"If you're going through hell, keep going."

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : Temmuz 07, 2011, 11:49:58 ÖS »
kurallarda 2 tarafta aynı anda charge etmiş sayılır diyor.
Alıntı
belirli mesafede duracak herolar oradan birbirlerine yaklaşık-uzaklaşıp charge edebilecekler
bu kısımdan açıkça hiçbişiy anlamadım :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #35 : Temmuz 08, 2011, 12:01:13 ÖÖ »
hmm haklısın, ruhi biraz editlemiş benim yazdığım versiyonu

neyse, şindi geç oldu yarın fln konuşuruz değiştiririz olmadı tekrar ya da ben ruhiye mail atayım...

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #36 : Temmuz 08, 2011, 12:25:13 ÖÖ »
Ruhende bir beastmen olarak bu düello olayını beğendim shoot yok magic yok bir beastmen başka ne ister

Ayrıca impack iki karakter aynı anda charge ederden çıkardım charge varsa impackte vardır stomp cc bounu ediliyosa oda olmalı hani herolarimda ikisinde oldugundan söylemiyom ;-) bizde tabi abuk subuk silahlar. Olmadıgından bari fiziğimiz olsun :)
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #37 : Temmuz 08, 2011, 12:39:16 ÖÖ »
abi eğer anladığım gibiyse b2b combatın 2. turunda gibi düşün. ;D hiçbir bonus yok :D
I am Alpharius

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #38 : Temmuz 08, 2011, 12:50:50 ÖÖ »
abi eğer anladığım gibiyse b2b combatın 2. turunda gibi düşün. ;D hiçbir bonus yok :D

charge ettik diyoruz yahu nerden çıktı 2. tur. kombatın ilk turu. ve haliyle b2b yoksa dövüşmek biraz zor :)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #39 : Temmuz 08, 2011, 07:52:32 ÖÖ »
Haliyle bir eşitlik kaygısı falan yok millet arasında. Hani eminim birilerinin diğerlerinden daha çok şansı vardır.

Batuhan'ın dediği mesafe kuralını hani, özellikle çıkartayım dedim kafa karışmasın diye. Nerede dövüşüyoruz, ben kaçtım, vs. gibi şeyler olmadan, dümdüz dövüş olsun  diye. Evet, dümdüz dövüş direk Chaos'a yarıyacak ya.. Heh, neyse.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #40 : Temmuz 18, 2011, 10:22:59 ÖÖ »
Selamlar,

Ordu listelerini yavaş yavaş toplayalım diyoruz. Son tarih 28-Temmuz Perşembe. Hangi kurallara göre orduların hazırlanacağı:

http://www.kulesakinleri.org/files/warhammer/fantasy/tepekulesavaslari/tepekule_savaslari_whfb_turnuvasi_kurallar_ve_ekstra.doc

Ek olarak şunu belirtmek gerekti: Büyücünüz için seçtiğiniz lore turnuva boyunca aynı kalacak. Her oyunun başında rastgele büyüleri seçecek gene ama lore aynı kalacak. Haber ola.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #41 : Temmuz 19, 2011, 07:40:29 ÖS »
İstanbul'dan bir rica var. Eğer saat 16.00 - 16.30 gibi bitirebilirsek pazar maçlarını, istanbul'a deniz vapuru seferlerinden sonuncusuna yetişebiliyorlarmış.

Ne dersiniz? Batuhan? Semih? Levent? Baran? ...?

Edit: Şöyle olabilir mesala:

10.30 Boyama Yarışmaları (Büyük minyatür) için kayıt yapılması
11.00 4.Tur Maçları
13.10 4.Tur Maçlarının Sonu – Yemek Arası
14.00 5.Tur Maçları
16.10 5.Tur Maç Sonu
16.20 Ödüller
« Son Düzenleme: Temmuz 19, 2011, 07:51:47 ÖS Gönderen: anchorite »

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #42 : Temmuz 19, 2011, 08:32:59 ÖS »
uyar bana

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #43 : Temmuz 20, 2011, 08:06:10 ÖÖ »
11(10:53) de kalkarım yahu bi güncük, olur yani :)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #44 : Temmuz 20, 2011, 08:38:45 ÖÖ »
Zaten programı şehir dışına göre yapmamız lazım... Şehir dışında olduğum için olaydan biraz uzak kaldım, bence de uygundur...