Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Crusade of Fire - İkinci Tur Savaş Sonuçları  (Okunma sayısı 7363 defa)

Ruhi

• E-Posta
Crusade of Fire - İkinci Tur Savaş Sonuçları
« : Ocak 19, 2013, 11:59:47 ÖS »
19 OCak Cumartesi
Eldar (Semih) vs Daemons of Chaos & CSM Allies (Ruhi)
Junkatta
Purge the Alien
1500pts
Chaos Prevails

Junkatta 0703'ü aldık, Warlord Trait'imiz ile de Junkatta 0403'e sıçradık.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
Ynt: Crusade of Fire - İkinci Tur Savaş Sonuçları
« Yanıtla #1 : Ocak 20, 2013, 08:47:40 ÖÖ »
Galiba Ruhi namalup bitirecek bu oyunu, öyle duruyor   :o

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Ocak 20, 2013, 09:23:50 ÖÖ »
Hep süpriz oluyor, flying monstrous creature olayı millete. Bakalım ama millet öğreniyor bizim orduyu, o yüzden zannetmiyorum bir sonraki maçların böyle geçmesini.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Ocak 25, 2013, 08:29:28 ÖÖ »
24 OCak Perşembe
Blood Angels (Cem) vs Daemons of Chaos & CSM Allies (Ruhi)
Junkatta
Planetary Strike
Chaos Prevails!

Warlord trait sayesinde Junkatta 0403 Hex'ini occupy ettik. Ayrıntılar yakında istatistik kısmında. :)

- Mark Twain

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ocak 25, 2013, 02:13:41 ÖS »
24 OCak Perşembe
Junkatta
Planetary Strike
Chaos Prevails!

Warlord trait sayesinde Junkatta 0403 Hex'ini occupy ettik. Ayrıntılar yakında istatistik kısmında. :)

biri ruhiyi yensin yahu :D
The elves are watching

Zero Origin

« Yanıtla #5 : Ocak 25, 2013, 05:38:24 ÖS »
24 OCak Perşembe
Junkatta
Planetary Strike
Chaos Prevails!

biri ruhiyi yensin yahu :D

Dün cok sanslı yendi benı valla :D abi ucu ucuna 2.turdan sonra ayıp seyler oldu hep :D

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Şubat 04, 2013, 10:31:40 ÖÖ »
Selamlar,

Arkadaşlar, maçların sonuçlarını lütfen pas geçmeyelim. Hani oynuyoruz boş geçiyoruz gibi görünüyor. :)

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Şubat 04, 2013, 10:49:41 ÖÖ »
- 02.02.2013 Cumartesi
- Blood Angels (Cem) vs ESaim-Hann (Semih)
- 1500pts - Vanguard strike- Scouring
- Blood Angels Victory

MoM: Assault Squad... Teleport Mishap yemelerine rağmen bir tur gecikip oyuna girdiler... Farseer'li Warlock üntemi dövdüler... Daha ne yapsınlar :)

MaloM: Jetbikelı Warlock'um dangerous terrain zarında 1, Armour save inde 2 atınca öldü ve oyunu kazanmamı engelledi... adamı hareket ettirmesem maç berabere bitecekti ölmesi düük bir ihtimal diye (1/9) fortune favors bold dedim ama bu sefer güldürmedi :D :D :D

Vyperlarımda yeni scatter Laser kurulumuu deniyordum... (Starcannon yerine yüsek atış kesafeti ile adam öldürmeye çalışmak) ancak karşıma çıkan Terminatör grubu 2+ Armour saveleri ile buraya konuş dediklerinde yüksek tış kesafetinin zara bağlı olduğu için iyi bir çözüm olmadığını gördüm... Keyifli oyun için tekrar teşekkürler Cem...

Yasar

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Şubat 04, 2013, 11:15:09 ÖÖ »
- 02.02.2013 Cumartesi
- Chaos space Marines (Efe) vs Crimson Fists 13th Company (Yaşar)
- 1500pts - Hammer and Anvil - Purge the Alien
- Crimson Fists Victory

Efe'ye eğlenceli maç için teşekkür ediyorum. Maçık kırılma anı alfa strike ünitelerim olan Sternguard Veteranların first blood'ı almaları ve special ammunition ile iki birliğe ağır hasar vermeleri oldu. İkinci turnde Karn the Betrayer'da ağır ateşe dayanamayınca slay the warlord'u da aldık. Gerisi geldi zaten.

Oyunun en eğlenceli kısmı birbirlerine giren bike ve attack bike'lar oldu. İki ünite maçın başından sonuna kadar kitlendiler.

P.S. Rakip ordunun yarısından fazlası mefta olduğu için ekstra victory pointimi isterim Ruhi  ;)

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Şubat 04, 2013, 12:40:57 ÖS »
Vyperlarımda yeni scatter Laser kurulumuu deniyordum... (Starcannon yerine yüsek atış kesafeti ile adam öldürmeye çalışmak) ancak karşıma çıkan Terminatör grubu 2+ Armour saveleri ile buraya konuş dediklerinde yüksek tış kesafetinin zara bağlı olduğu için iyi bir çözüm olmadığını gördüm... Keyifli oyun için tekrar teşekkürler Cem...

Abi biiyorsun 40K şans değil zar oyunu... ;D

Ben benzerini sürekli Salih'in GK termiler üzerinde deniyorum yemiyor Abi. Ortalamam %1 filan, hiç abartmıyorum; termi olunca o 1 gelmiyor Abi. AP2 sıkıncan kafam rahat edecek; gerçi Salih 2/3 oranında 5+ tutturmayı da başarıyor ama hiç değilse 1-2 adam öldürüyon. ;)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Şubat 04, 2013, 01:36:35 ÖS »
Benim normal kurulumum starcannon kurulumu(AP2) Termilere karşı kullandığım bu sefer fazladan 6 atış yapayım en az bir tanesi ölür hemde diğer marinelere karşı daha efektif olur diye düşündüm ama ölmüyor o Termler yav... Neyse tecrübe kazandım... yakında Level alırım ;D ;D ;D

blackwinter

« Yanıtla #11 : Şubat 04, 2013, 04:45:52 ÖS »

Abi biiyorsun 40K şans değil zar oyunu... ;D

Ben benzerini sürekli Salih'in GK termiler üzerinde deniyorum yemiyor Abi. Ortalamam %1 filan, hiç abartmıyorum; termi olunca o 1 gelmiyor Abi. AP2 sıkıncan kafam rahat edecek; gerçi Salih 2/3 oranında 5+ tutturmayı da başarıyor ama hiç değilse 1-2 adam öldürüyon. ;)

abi 2+ tutturrdugum bir gercek son TUSOT tunuvasinda semihle de oynarken olmek bilmediler.

ama

5+ yalan. sinek gibi oluyorlar.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

wendigo

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Şubat 04, 2013, 08:01:30 ÖS »
- 02.02.2013 Cumartesi
- Chaos space Marines (Efe) vs Crimson Fists 13th Company (Yaşar)
- 1500pts - Hammer and Anvil - Purge the Alien
- Crimson Fists Victory

Efe'ye eğlenceli maç için teşekkür ediyorum. Maçık kırılma anı alfa strike ünitelerim olan Sternguard Veteranların first blood'ı almaları ve special ammunition ile iki birliğe ağır hasar vermeleri oldu. İkinci turnde Karn the Betrayer'da ağır ateşe dayanamayınca slay the warlord'u da aldık. Gerisi geldi zaten.

Oyunun en eğlenceli kısmı birbirlerine giren bike ve attack bike'lar oldu. İki ünite maçın başından sonuna kadar kitlendiler.

P.S. Rakip ordunun yarısından fazlası mefta olduğu için ekstra victory pointimi isterim Ruhi  ;)

Bizim eski avrupa kupası maçları gibiydi. Çok hırslı başladım ama ilk 5 dakikada 2-0 olunca çözüldük tabi :) Sonra fark geldi
Bize her yer Nostramo