Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Crusade of Fire - İlk Tur Savaş Sonuçları  (Okunma sayısı 9029 defa)

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
Ynt: Crusade of Fire - İlk Tur Savaş Sonuçları
« Yanıtla #15 : Ocak 01, 2013, 07:28:24 ÖS »
Valla yeni codex ve son edition dan önceki günlere döndüm resmen, adam babasının tarlası gibi geldi gitti son derece çaresiz kaldım, resmen oyundan soğutan bir maç oldu, 2 tane adama ne sıksam kar etmedi, üstüne overlord un ünitesindeki cryptek in oyuna alınış sebebi olan zar reroll attırma olayını oyunun en kritik zarı olan overlord un kırılma zarında gerçek bir .... gibi ( boşluğu uygun kelimelerle doldurabilirsiniz) unutunca oyunum zaten bitirmiş oldum. Diyecek bir söz yok.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Ocak 01, 2013, 07:44:33 ÖS »
Yaw valla oyundan soğutacak bir maç olduysa, özür dilerim... Hani zaten Jetseer consul çıkarmazsam şu anki Codex'te puanına karşı iş yapabilen çok fazla bir ünitem de yok... Kaldı ki o üniteye 588 Puan veriyorum.. Hani onlar da o kadar kolay ölmesinler ve iş yapsınlar... Bu arada kabul etmeliyim ki zarlarım ortalamanın üstünde geldi ama hani maç  canını sıktı yada dediğin gibi oyundan soğuttu ise gerçekten üzüldüm :(

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #17 : Ocak 01, 2013, 07:51:08 ÖS »
Eldar Çok Cheese.. :)

Necron'u turnuvalarda da masayı görmek isteriz ayrıca.

Oyunda çekilen resimler:

http://kulesakinleri.org/files/campaigns/40k/crusade_of_fire/20130101-EldarvsNecrons.rar
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #18 : Ocak 01, 2013, 08:07:36 ÖS »
01 Ocak Salı
Grey Knights (Salih) vs Daemons of Chaos & Traitor Marines (Ruhi)
Junkatta (Daemon World)
Hammer and Anvil & Crusade
1500pts
Chaos Prevails!

----------------

01 Ocak Salı
Grey Knights (Salih) vs Daemons of Chaos & Traitor Marines (Ruhi)
Junkatta (Daemon World)
Vanguard Strike & The Emperors Will
1500pts
Chaos Prevails!

-------------

Maçlar sonrası Daemon World olan Junkatta'daki iki Grey Knight bölgesini ele geçirdik ayrıca Campaign Traitlerin yardımıyla ekstra iki boş hex'e de yayıldık.

http://kulesakinleri.org/main/index.php?topic=2189.0
« Son Düzenleme: Ocak 02, 2013, 12:28:45 ÖÖ Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #19 : Ocak 01, 2013, 08:49:16 ÖS »
senn saol ruhi.

o bloodthirster cok acaipmis. ne yapacagimi sasirdim adam 2 mactada adam butun termilerimi yedi bitirdi. dk yi hic kullanamadim. desem yeridir. surekli gec kalmasi fena oldu.

ama sunu anladim teleporter i olan dk yi reserve e birakmaya gerek yok. zaten 12 ince deply oluyor. ve 30 inc teleport zaten her yere yeterli oluyor. 2 . maci resmen o giremedigi icin verdik.

Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : Ocak 01, 2013, 09:02:23 ÖS »
Yok abi olur mu öyle şey ya, senin yaptığın hiç birşey yok elindeki orduyu en iyi şekilde kullanıyorsun elbette, diyecek ne olabilir ki? Çok sanşsız bir oyun oldu benim için ona canım sıkıldı seninle alakalı birşey yok, bir tane lighting zarını bile reroll etmedim, yanlış oynadım falan filan. Oturup düşünür senin bu listeye uygun bir ordu yapar rövanşı alırım gelcek sefere durmak yok yola devam  ;)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Ocak 01, 2013, 09:19:06 ÖS »
Yok abi olur mu öyle şey ya, senin yaptığın hiç birşey yok elindeki orduyu en iyi şekilde kullanıyorsun elbette, diyecek ne olabilir ki? Çok sanşsız bir oyun oldu benim için ona canım sıkıldı seninle alakalı birşey yok, bir tane lighting zarını bile reroll etmedim, yanlış oynadım falan filan. Oturup düşünür senin bu listeye uygun bir ordu yapar rövanşı alırım gelcek sefere durmak yok yola devam  ;)
Eywallah... Web Portalımızda bir sonraki savaşı bekliyoruz o zaman :)

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #22 : Ocak 01, 2013, 10:18:29 ÖS »
Beyler burası iyi güzel'de İstatistiklere yazsanız? Campaign'in kendi çöpçatanı kendi istatistiği felan var, kendi forumuna da çıkar yakında herhalde?
dey layt com and me wan go hom...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #23 : Ocak 10, 2013, 11:37:10 ÖS »
10 Ocak Perşembe
Crimson Fists (Yaşar) vs Daemons of Chaos & Traitor Marines (Ruhi)
Corvus Majoris
Scouring & Vanguard Strike
1500pts
Chaos Prevails!

Challange maçıydı. Bölge kazanamadık ama Campaign Warlord Trait'i ile Boş 0502'i ele geçirdik.

http://kulesakinleri.org/main/index.php?topic=2189.0
« Son Düzenleme: Ocak 11, 2013, 12:00:15 ÖÖ Gönderen: anchorite »

- Mark Twain

Blacknwhite21

• E-Posta
« Yanıtla #24 : Ocak 12, 2013, 12:58:35 ÖÖ »
Planetstrike
IG ( Ata ) vs Blood Angels ( Cem )
The relic & 2. Dizilim
IG victory ruhi cemin alfrost 704 ( Port ) Bölgesine kondum.

Cem istediği gibi masayı dizdi . Ardından D6 + objektif kadar inen bombalar cemin ciddi başını ağrıttı. Zarda 6 attım . 7 tanenin 2 boşa 5 i ciddi zararlara yol açtı . İlk turda first blood aldım. 2 . Turda derp strike ile gelen assault marineler 4.2 sinde sanguinie nin yanına gittiler . İçlerinde sanguinie priest olan warlord u alarak slay the warlord benim oldu. Maçın sonunda line breaker bnde ve relicte kimse olmadığından maçı bn kazandım. Az daha ceme masa kırdırıyordum çünkü masada sadece 1 tactical marine kalmıştı.
4200 +  Tomb King
1000 + Necron