Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Crusade of Fire - Çöpçatan 17-23 Haftası - Geyik Yeri  (Okunma sayısı 5964 defa)

Ruhi

• E-Posta
Crusade of Fire - Çöpçatan 17-23 Haftası - Geyik Yeri
« : Aralık 17, 2012, 09:55:12 ÖÖ »
Bu postta insanların uygun oldukları zamanları yazabilecekleri bir yer var... -> http://kulesakinleri.org/main/index.php?topic=2135.0 Oraya lütfen hani uygun olduğunuz zamanları yazarsanız süper olur.

Bu başlığı buluşma için geyik olur mu diyerek açık tutacağım. Keza ihtiyaç olabilir.  Kısacası bilmiyorum en iyi oyun günü ayarlama yöntemini, ve atıyorum. En iyisini beraber buluruz diye umuyorum sadece. :)
« Son Düzenleme: Aralık 23, 2012, 11:43:32 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Crusade of Fire - Çöpçatan
« Yanıtla #1 : Aralık 17, 2012, 09:56:57 ÖÖ »
17 Aralık Pazartesi:

18 Aralık Salı: (19.00'dan sonra) Daemons Uygun!

19 Aralık Çarşamba:

20 Aralık Perşembe: (19.00'dan sonra) Daemons Uygun!

21 Aralık Cuma:

22 Aralık Cumartesi:

23 Aralık Pazar: (Pathfinder Etkinliği nedeniyle Kule Warhammer'a Kapalı)
« Son Düzenleme: Aralık 17, 2012, 09:59:23 ÖÖ Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• E-Posta
Ynt: Crusade of Fire - Çöpçatan
« Yanıtla #2 : Aralık 17, 2012, 10:50:50 ÖÖ »
17 Aralık Pazartesi:

18 Aralık Salı: (19.00'dan sonra) Daemons Uygun!

19 Aralık Çarşamba:

20 Aralık Perşembe: (19.00'dan sonra) Daemons Uygun!

21 Aralık Cuma:

22 Aralık Cumartesi: Eldar Strike Force Silent Storm Çatışmaya uygun (saat 14:30'dan sonra)

23 Aralık Pazar: (Pathfinder Etkinliği nedeniyle Kule Warhammer'a Kapalı)

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Crusade of Fire - Çöpçatan 17-24 Haftası
« Yanıtla #3 : Aralık 17, 2012, 12:05:40 ÖS »
#001 message...
Challenge issued to possessed Imperial Guard for cleancing the Hive City.
Ultramarines out...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Aralık 17, 2012, 01:05:47 ÖS »
Umut, abi Challange kadar işte "Ben bu bu günler uygunum". Dersen hani süper olur diye düşünüyorum. Yoksa, "- Hangi günler uygunsun abi -Bu günler olabilir -Ben bir bakayım bende bu günler uygunum - O zaman gelecek hafta şu gün olsun - Pardon abi o gün şu çıktı... " Gidiyor hani..  ve oyun oynayamıyoruz bir tane yada oyun için gereken çaba, bezdiriyor. :) Bin defa yaptık herhalde.

Haliyle öncelik Challange olur da, "Ben bu, bu günler uygunum not olarak da mesala zamanın yoksa veya o hafta tek maç yapasın var ise "sadece Challange oynayacak kadar zamanım var" diye eklersen", daha hedefe yönelik olur kanısındayım.

NOT: Muhtemelen zamansızlık, vb. sebeplerden tüm challangelar falan oynanamayacak zaten. Hani zaman zaman uygun olan birilerine challange etmek gerekebilir ve challangesız tur geçirmek zorunda kalabiliriz diye düşünüyorum. Hani istenildiği kadar stratejik derinliği olmaz olayın ama hani oyun oynama hedefini maksimum karşılar diye düşünüyorum. :)
« Son Düzenleme: Aralık 17, 2012, 01:14:12 ÖS Gönderen: anchorite »

- Mark Twain

wendigo

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Aralık 17, 2012, 03:19:16 ÖS »
Ben (nightlords) cumartesi günleri müsaitim. Olursa pazar da olabilir ama hafta içi bizim mesai biraz da geç bitiyor zaten pek keyifli olmaz benim için. Müsait olmayan haftasonlarımı önceden bildiririm, ki bu cumartesi müsait olmamam gibi. 29 Aralık ilk maçım için uygunum eğer organizasyon için de uygunsa.
Bize her yer Nostramo

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Aralık 17, 2012, 04:00:45 ÖS »
Abi buraya yazmadan mesaj atmıştım zaten enis'e.

Durum şu, ben hafta içi öğlen gelip akşam olmadan kaçmaktan yanayım. Hani Enis hem bu açıdan uygun adam hem de haritada yanı başımda.

Benim gönlümden geçen Çarşamba öğlen Enis ile Kulede buluşmak. Ama Enis'in durumu biraz karışık sanırsan, sesleri duymak iyi gelmemiş sanırsam... ;)

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Crusade of Fire - Çöpçatan Geyik Yeri
« Yanıtla #7 : Aralık 17, 2012, 04:09:05 ÖS »
Ok. Affola. Biraz karışıyor. Yada ben karıştırıyorum sanırım. Ben bir post daha açtım. Burası sohbet edilebilir olur hani. İnsanlar kimin ne zaman boş olduğunu diğer posttan görürler.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Crusade of Fire - Çöpçatan 17-24 Haftası - Geyik Yeri
« Yanıtla #8 : Aralık 17, 2012, 04:14:08 ÖS »
Umut benden kaçıyorsun hissine sahip oluyorum yavaş yavaş. Benim Majoris'e bir planetary strike yapasım var. Aslında.. :)

- Mark Twain

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Aralık 17, 2012, 04:16:07 ÖS »
Demon kesmeyi işin erbabına bıraktık Abi biz... ;) ;D

Abi, bu hafta zor ama haftaya Salı akşamı uygun olacak gibiyim.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Aralık 17, 2012, 04:18:14 ÖS »
Bakalım o zaman.

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #11 : Aralık 17, 2012, 10:57:49 ÖS »
ben bu hafta musait degilim.haftaya ilk macimi yapacagim.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"