Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Campaign Soruları & Geyikleri  (Okunma sayısı 11367 defa)

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Campaign Soruları & Geyikleri
« Yanıtla #15 : Aralık 14, 2012, 12:27:17 ÖÖ »
Hayır, sadece bir gün geçsin diye bekledim üstat. Yarın sırayı yazacağım, ve bir sürü mesaj atacağım. :)

NOT: Crusade of Fire bölgeye ulaştığında, Servants of Ruin zaten bölgede olduğundan, ilk Servants of Ruin'den başlıyoruz bölge seçmeye. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Aralık 14, 2012, 12:34:44 ÖÖ »
Ben bu demonworld deki token alma verme işini anlamadım oyun sırasında anlarım diye umuyorum

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Aralık 15, 2012, 02:03:55 ÖÖ »
Ben bu demonworld deki token alma verme işini anlamadım oyun sırasında anlarım diye umuyorum

Abi, her ünite için 3d6 ile LD test atıyon, yüksek 2 zara bakıyon, Ld test başarızı ise aradaki fark kadar kaos token alıyon. Random olarak sana tanrısına göre özellik veriyor. Ama tokenları karşı taraf senin turnünde kaldırabiliyor üstünden, o zamanda ağırından warp tokadı yiyo üniten.

HIVE CITY VE CITIES OF DEATH
Şimdi heç bölgen olmayan bir gezegene planet strike ile dalabilyon, eğer portun yoksam. Bu bedenle Ruhi planet strike kurallarını yazmış.

Ayrıca Hive city hexini almak için cites of death expansionına göre oynamak gerekiyor. Ruhi, bunu neden çıkardın Abi? Diye sormaycam çünkü cevabı belli. Cities of death çok eğlenceli ama bir o kadar da karışık. 6th ed yanına bir edition daha koymak kadar var neredeyse.

Ama bence bir şekil Hive savaşlarında Cities of Death tadı olmalı, şöyle bir önerim olacak. Terrain yerleşim şekli Cities of Death gibim olsun faket bir şekilde 6th ed missionları Cities of Death kafasına uyarlansın. Benim aklımda bu uyarlamanın nasıl olacağı da hazır aslında. ;)

Hatta durun yazıp atayım, Ruhi OK derse kullanırız.

blackwinter

« Yanıtla #18 : Aralık 15, 2012, 11:38:53 ÖÖ »
Demon World için yazıyorum:

"Any unit from Codex: Grey Knights can never gain a possesion counter. However, if a Grey Knights unit is included as allies in an army, (or wise versa) any allied units that scummb to possesion will be forcibly cleansed"

Sonra neden GK oynuyosun? Çünkü:

We are the The Emperor' s finest.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Aralık 15, 2012, 12:35:24 ÖS »
Her grup 5 bölge seçecek değil mi ? hani en sona kaldığımdan soruyorum, listede benim için sadece 4 bölge Slot'u gözüküyor sıra bana geldiğinde 4 bölge mi, seçeceğim yoksa 5 bölge mi ? Kafam karıştı...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #20 : Aralık 15, 2012, 12:41:12 ÖS »
Herkes beş.. Benim hatam üstat. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #21 : Aralık 15, 2012, 12:54:36 ÖS »
sana bir bölge bile gereksiz, warpwideweb varken...
dey layt com and me wan go hom...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #22 : Aralık 15, 2012, 12:59:08 ÖS »
Campaign'de kullanmayacağız ama, Planetstrike kitabında acayip havalı, Web gateway assult senaryosu özel kuralları vardı yav. Çok kuul. :)

- Mark Twain

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Aralık 15, 2012, 07:35:00 ÖS »
Umut benim anlamadığım nokta kim o tokenları rakibinin üzerinde bırakır ki illa alıp kazığı yerleştirirsin , almama opsiyonunu anlamadım ben aslında

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : Aralık 16, 2012, 02:17:50 ÖS »
Neden bütün sm chapterları csmlerden fıldır fıldır kaçıyor gibi bir görüntü var acaba tırsomarinler siziiii :P

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Aralık 16, 2012, 09:30:58 ÖS »
1) Sadece Hive'lar için mi Challage dememiz gerekiyor yoksa Shield Generatör Manifactrum ve diğer haritadaki özel bölgeler içinde challange demek gerekiyor mu ?

2) Bazı Oyuncuların hem Aynı gezegende shield Generatörü hem de Hive City'si var... Hive sit aynı zamanda shield generatör olarak ta işlev gördüğü için bu gezegende yaptığı savaşlarda 1 generatör mü yoksa iki generatör'ü mü oluyor hani şu 6" çevresine 4+ invul verenlerden bahsediyorum....

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #26 : Aralık 16, 2012, 09:38:35 ÖS »
1-) Sadece Hive City için. Özel senaryo gerekiyor orayı almak için malum.
2-) Bonuslar mümkün ise, hep kümülatif.

- Mark Twain

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : Aralık 17, 2012, 03:49:09 ÖS »
yaw bnm müthiş kafam karıştı bu 40k campinginde...

oynamak isteyen varsa yerimi ona bırakmak istiyorum..yoksa yine keyif kaçırmamak adına oynarım elimden geldiğince

"demon infested imperial guard"
The elves are watching

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #28 : Aralık 17, 2012, 03:59:40 ÖS »
Enis ayrıldı. Enis'in yerine oynamak isteyen birisi var ise, süper. Yoksa, hemen hemen çözüm üretiriz. :)

- Mark Twain

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : Nisan 11, 2013, 07:26:54 ÖS »
Campaign aktif mi ? Uzun süredir post gönderilmemiş konuya  ???