Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Campaign Soruları & Geyikleri  (Okunma sayısı 11368 defa)

Ruhi

• E-Posta
Campaign Soruları & Geyikleri
« : Aralık 12, 2012, 09:04:09 ÖÖ »
Böyle bir başlık hep gerekiyor. :) Hani biraz sohbet etsek iyi olur. Daha en baştayız ama öneri, vs. atasınız var ise falan süper, über olur.

A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Campaign Soruları & Geyikleri
« Yanıtla #1 : Aralık 12, 2012, 09:07:08 ÖÖ »
Başlığı ana açma nedenlerinden bir tanesini yerine getireyim.

A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #2 : Aralık 12, 2012, 09:37:23 ÖÖ »
Ellerine sağlık, güzel bir campaign olması dilekleriyle herkese başarılar deyip çıkıyorum aradan...
Tomb Kings
2189+

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Aralık 12, 2012, 04:18:48 ÖS »
sadece meraktan soruyorum aynı finctiondan adamlar kumpanyada birbiri ile maç yapabiliyor mu ? mesela Grey Knights ve Ultra marines yoksa sadece karşı factionlarla mı maç yapabiliyorlar ? eğer öyleyse şu anki durumda Ruhi ve bana baya bir iş düşecek gibi gözüküyor da ;D

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Aralık 12, 2012, 04:37:45 ÖS »
Yapabiliyor üstat.. Faction içi savaş var. Ama bizim daemon lordlarla sohbet ettik, IG komutanlardan birkaçıyla görüşecekler. Üç, beş vaadle falan bir yol bulurlar umuyorum.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Aralık 12, 2012, 04:47:02 ÖS »
Yapabiliyor üstat.. Faction içi savaş var. Ama bizim daemon lordlarla sohbet ettik, IG komutanlardan birkaçıyla görüşecekler. Üç, beş vaadle falan bir yol bulurlar umuyorum.
:)

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Aralık 12, 2012, 05:39:54 ÖS »
Peki WYSIWYG olayı var mı yoksa proxy kullanabiliyor muyuz?

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Aralık 12, 2012, 05:46:05 ÖS »
Plasma gun var modelde, o aslında melta veya.. Lascannon yerine modelde autocannon var. Bence hiçbir sakıncası yok. Ama ellerinde bolterları olan 5 marine koyup, şunun elinde lascannon var demek bence hoş olmuyor. Aslında başka bir postta özetledim ne demek istediğimi:

NOT 3: Genel olarak, hani GM'lik hikayesine; ufacık modeller ve ordular hakkında birazcık bir şey söylesem umarım kızmazsınız:

Boya gibi bir kural koyacak değilim tabi. Az biraz proxy falan da olur, ama lütfen bu gördüğün şey dreadnought değil, Imperial Guard Sentinel'i falan olmazsa çok sevinirim. Yada işte Space Marine Drop Pod'unun proxy'si olarak Umut'un kendi yaptığı şey gayet uygun tabi ama Aylin'le yaptığımız Tyranid pod'u uygun değil diye düşünüyorum. Hani eldar bike'larının hepsi zaten eldar bike'ı mesala. Proxy olur..

(Kısacası proxy olarak kullandığınız model ile orjinali arasında boyut ve silah olarak üç, beş benzerlik olsa yeter.) Kimsenin bana şu olur mu bu olur mu demesine gerek yok. Sadece kişisel olarak ricam, biraz özenli olsa hani herkes için daha eğlenceli oyunlar olacağını düşünüyorum.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Aralık 12, 2012, 05:46:45 ÖS »
Bir de büyük maçlarda görsellik açısından iyi olur, modellerin adama benzemesi. Benim boyama babında çok işim var mesala daemonlarla. Hadi bakalım.. :(

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #9 : Aralık 12, 2012, 06:07:53 ÖS »
Bir de büyük maçlarda görsellik açısından iyi olur, modellerin adama benzemesi. Benim boyama babında çok işim var mesala daemonlarla. Hadi bakalım.. :(

get serious and paint your staff.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Aralık 13, 2012, 11:46:53 ÖÖ »
Eldar necron kardeştir engeleyen kalleştir... Xeno grubumuz kendi kendini yer bitirir bence. Eldar, necron ve nids. :)

Sevgili silah arkadaşlarım Salih ve Yaşar. Bu kaos çöpünü süpürmek, xeno çamurunu temizlemek bize düştü. Unutmayalım ki;

Zafer İmparatorundur!

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Aralık 13, 2012, 12:51:20 ÖS »
Birader xenolar sizi imparatorun dibine gömerse hatırlatırım bu lafları yanlız  ;)

blackwinter

« Yanıtla #12 : Aralık 13, 2012, 05:33:12 ÖS »
Birader xenolar sizi imparatorun dibine gömerse hatırlatırım bu lafları yanlız  ;)

die xeno scum.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Aralık 13, 2012, 06:12:22 ÖS »

die xeno scum.
Xenosun dediler kız vermediler.... ;D ;D ;D Savaş alanlarında görüşmek dileğiyle....

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Aralık 14, 2012, 12:16:26 ÖÖ »
Bölge seçmek hangi sırayla yada nasıl yapılacak online olarak mı yapıyoruz yoksa kuleye toplanıp mı yapmamız gerekecek ?