Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Tomb king  (Okunma sayısı 5219 defa)

DNA Maniac

• E-Posta
Ynt: Tomb king
« Yanıtla #15 : Ekim 26, 2012, 10:24:14 ÖÖ »
600-900 arası lord ve hero seçimlerim okçu almamamın sebebi tanesi altı puan 5+ ya hit S3 gereksiz bence

Orduna herşeyden lazım, sadece "mass destruction" la iş göremezsin. tek wound t3 70 puan ederinde adamcıklarım var benim sağda solda koşturan ve çok ağır hasar verebilen, swarmlar var t2 gezen, T6-T8 yaratıklar var nasılsa 6 ya wound ettiğin için küçük silahlarını atmak isteyeceğin. sağda koşturan 2 tane corsair var shottingle öldürüp puanını alacağın yada ordunun önüne açacağın. 5+ ya s3 atabileydim ben de alırdım orduma ama bizde pek yok ne yazıkki :) Çünkü hem büyük silahların hem küçük silahların işlevi var.

Genel ordu kurulumunda bu yönde genelde ama ben sana çokça iskelet tavsiye ederdim. O kadar ucuzlar ki!
ClanRat light armour+shield 4,5 puan, skeleton warrior light armour+shield 5 puan. bizimkilerin insiyatifi daha yüksek ama hiç bi önemi yok, move ları 1 daha yüksek, ws leri 1 daha yüksek.
İyi yanları ise, unbreakable lar, fear lar, ws leri saçma sapan yükselebiliyor ve istersen kritik anda diriltebiliyosun da.

Naçizane görüşlerimden bir kuple efenim :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #16 : Ekim 26, 2012, 10:56:22 ÖÖ »
Ben özet geçeyim.

Amaç kazanmak değil, eğlenmek! ;)
Tomb Kings
2189+

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Ekim 26, 2012, 10:56:57 ÖÖ »
kumpanya maçları-friendly maçlar farklı şeyler denemek için birebirdir, bazen teorik olarak düşündüğün şeyi pratikte nasıl oluyor diye görmen gerekiyor.
dey layt com and me wan go hom...

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Ekim 28, 2012, 12:46:42 ÖS »
General Ld vermesin BSB reroll vermesin item'ı vardı en son hatırladığım kadarıyla... (Bkz: Armut olsunlar.)

Oyunun en imba itemlarındandır kendisi...

Salça olarak yorumum, TK, evet genel olarak iyi ordudur denemez, ama Wood Elf veya Breton gibi "Miladı Dolmuş" ordulardan da değil...
"If you're going through hell, keep going."

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Ekim 28, 2012, 01:20:17 ÖS »
600-900 arası lord ve hero seçimlerim okçu almamamın sebebi tanesi altı puan 5+ ya hit S3 gereksiz bence

senin ordunu tabi ben senden iyi bilemem :)
ama senle yaptığımız son maçı yorumlamak gerekirse..

içinde 3 tane karakter içeren horde üniten bnm 5 taneCİK fast cavalary lerimi kovaladı(3 tur)...OKÇUN olsa fast cavalaryleri öldürebilirdin

3 tane kartal sürekli olarak necropolis nightlarını redirect ettirdi...Okçun olsa bir tanesi ölürdü en azından. ve bir tur önden savaşa girmeleri oyunu sana kazandırırdı  ;)

bknz: 18 okçu=6 hit=2 wound ortalama kartala..bu da demektirki 20 tanesi turda bir kartalı kaldırabilir
« Son Düzenleme: Ekim 28, 2012, 01:23:50 ÖS Gönderen: Yüksek Elf »
The elves are watching

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : Ekim 30, 2012, 04:00:13 ÖS »
Ata bu iş zamanla olur sanıyomusun hepimiz yenerek başladık. bu oyunada herkez yenseydi yenilen kim olcaktı. aynı zamanda benim en çok önem verdiğim şey bu oyunu yensemde yenilsem sevdiğim insanlarla oynamak. iş güçten kaçış noktam yenmenin bir keyfi ola bilir ama asıl konu bu oyunu oynayan senin kafanda insanlarla geçridiğin vakit. Bakınız Paha Biçilmez

diğer bi konu modeller bu da çok önemli onları birleştirirken üzerine uzun saatler harçayarak boyuyarak geçirdiğin vakitler. bu oyun oynamaktan daha keyif vermeli bi kez çünkü bunu yanlız yapıyorsun destek olcak kimse yok. daha zor bir ortam.

son olarak taktik ve oyun dinamikleri bunlara hakim olmak zaman alır. tam alıştım dersin biri öyle bir numara çekerki başa dönersin (bakınız başlıca Semih abi, Burak v.s.)

« Son Düzenleme: Ekim 30, 2012, 04:04:44 ÖS Gönderen: althar amadeous »
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword