Savaş Çekici > Infinity

Beklenen konu: Infinity terrain mevzusu

<< < (3/8) > >>

burock:
7. Baueda Wargames

Son olarak, yine "Designed for Infinity" logosunu taşıyan bu İspanyol firmayı yazmak istiyorum. Her ne kadar henüz piyasada yeni olsalar da, ürün yelpazeleri fena değil. Fiyatlar da uygun, misal şu 2 bina artı köprünün 25€ olması bayaa iddialı. Üstelik shippinge 15€ demişler ama sormak lazım.

burock:
Evet arkadaşlar benden bu kadar.

Yorumlarınızı ya da yeni fikirlerinizi duymaktan memnun olurum. Başta sorduğum soruları bir kere daha hatırlatayım.

1. (Infinity oyuncularına) Bu temayı beğenmeyen / istemeyen ya da şu olsa daha iyi diyen arkadaş var mı?
2. (Kule yönetimine) Kulede bir terrain fonumuz var mı bunlara yatırım yapabilecek?

İlginiz için teşekkürler...

sargon:
Fikir güzel konsept güzel. Oyum en son gösterdiğin firmaya bu arada ekonomik sıkıntı olmazsa.

Deeyo:
Eğer Terrainler arasında muhteşem uygunlu aramıyorsak parçalı bir şekilde gidebiliriz.
 Ucuz, bol, kaliteli, modulerlik parametrelerimiz.
Bence indirimli bulabilirsek Micro Arts'tan daha büyükçe sipariş verip daha sonra Baueda'dan tamamlayabiliriz.
Ben pitch in yaparım elbette.
Ayrıca belki infinity turnuvası yapıp, katılım ücretinden terrain vakfına destek verebiliriz....

vace:
Kule yönetimi burayı okur mu bilemedim o sorunu direk sorsan Burak?

Bence en iyi markadan en iyi işinize yarayanları alın az az olsun öz olsun. WHFB için yaptığımız terrainler iyiydi ama original terrainler gelince masalar coştu.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git