Savaş Çekici > Warhammer 40k

Bugün Warhammer 40K için ne yaptın?

<< < (2/144) > >>

Barbar139:
Dark Eldar Codex indirildi, incelendi. Battleforce'dan çıkan adamlar ile neler yapılabileceğine bakıldı, modellerler tekrar hayranlıkla izlendi. Para olsa da sipariş verilse diye sabırsızlanıldı...

İsmayil:
batu bana da bi link yollasana indireyim bulduklarım ya yarım ya deforme, okunmuyor

Antimodes:
Son bir gayret ve terminator başlığından alınan gaz ile plasti card'dan land raider yapımına başlandı. Planlar indirildi, silahlar için ebay'den bit bakıldı, eldeki rhino ve razorback bitleri ile birlikte düzgün bişey olacak gibi duruyor.

Antimodes:
Son yaptığım hand made rhinoya az biraz boltgun deydirip savaşa hazır hale getirildi. 3 tane SM'in baseleri değiştirildi, Semih'ten alınan eski bir SM modeline backpack takıldı, scout boltgun kesilip biçilip yapıştırıldı ve boyaması yapıldı, savaşa hazır hale getirildi.

Eskilerilerden sonra yenilere dalındı, boltgunlara boltgun metal sürüldü, 20 adet olunca bayaa zaman tuttu tabii.

Antimodes:
Öncelikle maç yaptım. ;)

Sonrasında gece 3'e kadar kasıp 25 takım omuzluk kenarına ve 25 tane göğüş üstü aquila'ya shinning gold sürdüm. Bolter'lı tacticallar yapışmaya hazır, sırada serg+spec weap+roketli adamlar var.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git