Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Kış ayının Warhammer'cılar üzerindeki etkisi  (Okunma sayısı 2530 defa)

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
Kış ayının Warhammer'cılar üzerindeki etkisi
« : Ocak 20, 2015, 09:09:41 ÖÖ »
Son bir aydır hiçbir Warhammer maçının dönmemesi üzerine "Kış ayının Warhammer'cılar üzerindeki etkisi" adlı bir çalışma yapmaya karar verdim.

Neredesiniz arkadaşlar? Herkes toplanıp bir karar mı aldı da, orada ben mi yoktum? :) Hani Warhammer'ı geçtim, Kings of War felan da oynanmıyor bayağıdır.

Evet, söz sizde Warhammercılar

blackwinter

Ynt: Kış ayının Warhammer'cılar üzerindeki etkisi
« Yanıtla #1 : Ocak 20, 2015, 09:33:28 ÖÖ »
:)

kışın da yokuz bu ara yazında... yazları yazlık ve sıcaktan yada öğrenci arkadaşların evlerine dönmelerinden kaynaklı hızımız düşüyor. ama ben hiç bir kış bu kadar boş geçtiğni hatırlamıyorum.

dediğin gibi wargaming in sanki genelinde bir yavaşlama var ama düzelir diye tahmin eidyorum. Pek xwing, infinity  falan da oynayanda yok gibi.

çok hızlı ve çok fazla değişkenlik ve buna adaptasyon süreci GW oyunlarının zaten belini büktü onu biliyoruzda. diğer oyunlarında azalması ilginç oldu. ya da ben azaldı zannediyorum.

LK var bu ara, insanlar kuleye ayırdıkları zamanı LK' da değerlendiriyorlar. Birde her hafta oynana düzenli RPG seansları var onlarda tabi vakit alıyor. 

o sebeple wargaming genel olarak duraklama döneminde diyorum.

ha bu arada benimde konsantrasyonum düşük. aklıma gelmiyor pek kuleye gideyim oyun oynayayım demek.

Geçer zamanla :)
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ocak 20, 2015, 10:21:47 ÖÖ »
ben gittim ondandır...
War, war never changes...

tulmir

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Ocak 20, 2015, 02:39:52 ÖS »
ben gittim ondandır...

yalnız harbi senin gidişin Warhammer tayfasında bir çözülmeye neden oldu :)

Salih, haklısın abi. Yazın da kimse yoktu, şimdi de yok. LK sanki wargaming kısmından biraz zaman çalıyor gibi geldi bana ama insanlar ne oynamak isterse oynamaya da özgürlüğü var tabii. LK'dan yakın zamanda sıkılacak yok gibi  :(

ne demek gelmiyor abi ya, gel biz senlen KOW oynayalım bol bol ;)

tulmir

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Ocak 25, 2015, 10:19:09 ÖS »
Kışın wargaming kitlesi üzerindekini lanetini Alkım ile kırmış bulunuyoruz. Artık güven içinde sıcacık evlerinizde Kule Sakinlerine gelebilirsiniz. Yok ben duymadım, kimse bana söylemedi artık yok.