Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Halloweeeen!  (Okunma sayısı 3564 defa)

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Halloweeeen!
« : Ekim 21, 2011, 01:27:53 ÖÖ »
Buraya yazmamış olmak çok acayibime gitti derhal yazıyorum!

http://www.facebook.com/event.php?eid=183426851734692

işte yazdım :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
Ynt: Halloweeeen!
« Yanıtla #1 : Ekim 21, 2011, 10:01:27 ÖÖ »
Facebook'u olmayanlara yapılan bu eziyeti kınıyorum.
"If you're going through hell, keep going."

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #2 : Ekim 21, 2011, 11:14:14 ÖÖ »
Evet iyiki buraya yazmışsın haberimiz olmayacaktı. :P Ama keşke buraya cidden yazsaydın :) En fazla yapacağın kopyala yapıştır... ;)
Tomb Kings
2189+

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Ekim 21, 2011, 11:51:32 ÖÖ »
Kostüm parçalarım hazır. Ben sevsemde annem ve kedi nefret ettiler. Heh..
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ekim 21, 2011, 03:42:16 ÖS »
Facebook hesabı olmayanlar için:

"Bu sene de kostümlü partiye bahane için Cadılar Bayramı'nı seçtik; kimselere bırakmadan organizasyonu üstlendik ve hatta her şeyi hallettik.

Bir tek eğlenmesi kaldı geriye...

Kostümünüzü giyin gelin birlikte eğlenelim!

Alsancak Drunken Duck'ta yapılacak etkinliğimize giriş 10 Lira olup bir yerli içki fiyata dahildir. Üstelik içeride de bira 5 Lira olacak!

Kostümünüz mü yok? Hemen ses edin buraya, kostümlerini birlikte yapan arkadaşlar sizi de imecelerine alsınlar! Hatta yakın zamanda toplaşıp çalışacaklarına dair rivayetler de var.

Unutmayın, kostümle gelenlere bazı özel süprizlerimiz var. Kostüm edinmekten kaçınmayın! Bunun dışında en iyi kostüm yarışmaları, farklı oyunlar da yine kostümlü katılımcılarımıza özel olacaktır.

Kararsız mısınız? Kesin gelin!

(Evet, etkinlikte 18 yaş sınırı bulunmaktadır.)

Drunken Duck: Muzaffer İzgü Sokak, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Alsancak, İzmir"

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Ekim 21, 2011, 08:29:21 ÖS »
Kostüm istekleri NO: 4 derken bir yandan da önce eskileri hatırlayalım
1) uzun sivri şapka
2) kocaman kanatlar
3) kelepçe

ve 4 numara olarak üzernde bolca şekerleme olan ve hatta bunları paylaşan tüm güzel insanlara;
Sex on the beach benden!

Kostüm için: biz genelde kendimiz yapıyoruz ama hazır almak yada kiralamak için olan yerler de var tabiki; Alsancak Finansbank ın sokağında 4k diye bir kostümcü var, Bostanlı da cami yakınlarında Karnaval kostüm var gidenlerin pek eli boş dönmediği bir yer. Onun dışında internetten alınabilir; www.kostümcüm.com veya www.partipazari.com Bunların dışında partinin yapılacağı sokakta da kostüm malzemesi satan bir yer var ismini hatırlayamadım şimdi, Gündoğdu meydanına çıkan kavşakta yine bir yer var, buralardan da ilginç şeyler bulunabilir. Yani yeter ki isteyin :)

Belirtmekte fayda var, her türlü kesici ve delici eşya ile mekana giriş güvenlik sebepleriyle yasaktır.

Çeşitli ödüllere sahip küçük oyunlarımız olduğunu biliyor muydunuz? Bilin ve hazırlıklı olun! ^_^

Şeklinde diğer yazılarıda buraya yapıştırdım :) Kulenin kapısında afişi durmakta :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Ekim 23, 2011, 03:30:13 ÖS »
senden sex on the beach istemediğimden bu dediğinden yapmayacağım.
dey layt com and me wan go hom...

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ekim 23, 2011, 03:59:33 ÖS »
içki olarak iyiydi ama abi? :)

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Ekim 24, 2011, 06:35:16 ÖS »
Kostüm yaptırmak isteyen arakdaşlar için özel sipariş uygun fiyat vesaire!
Elif:  05385862222 [email protected]

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Ekim 24, 2011, 10:32:17 ÖS »
Levent maillerini kontrol et arada, cadılar bayramı etkinlik iletişim kısmına senin maili yazdım...
"If you're going through hell, keep going."

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Ekim 26, 2011, 01:11:08 ÖÖ »
burdayım burdayım :)