Savaş Çekici > Warhammer Fantasy Battles

Warhammer-Turkiye-Turnuvası-Belki 40K?

(1/4) > >>

Ruhi:
Selamlar,

Yav, hani hazır MetuCon'a falan da gidiliyor, sohbet falan edilebilir diye ortaya atasım geldi. "İzmirCon'da 6 katılımcılı bir turnuvadan fazlasını hakediyor Warhammer" gibi bir sohbet etmiştik Semih'le. Ne dersiniz bilmiyorum ama gayet hedef olarak bir tane İzmir'de büyükçe turnuva yapılabilir diye düşünüyorum.

Hani yapalım mı?! Bilmiyorum ama neden olmasın hani. (Laf aramızda, ben de acayip uzaklaştım Fantasy Battle'sdan, Yakup'un "masaya çık" laflarından daha fazla gaz verebilir böyle bir etkinlik. Heh.)

Ne dersiniz? Mesala Haziran sonu, Temmuz başı falan? Yada çok mu sıcak o zamanlar.. Bilmiyorum.

Haliyle 3 şeye ihtiyaç var Warhammer Turnuvası için:

- Masayı koyacak yer
- Masa
- Terrain

-----
i) Kule'de yaparsak 6 (2 giriş,3 tane orta, 1 tane büyük oda) masa falan koyabiliriz. Uğraşırsak belki 7 hani.. Ortalığı dağıtırsak 8. Masa hatta. Başka neresi olabilir?
ii) 3 Battlemat, 1 siyah masa 4 masa var Kule'de. Battlemat + 3xFoam ile hallediliyor iş hani. Hemen masa oluyor.
iii) Terrain ne kadar var tartışılır ama bir gazla yapılabilir hani.

NOT: Haliyle 40K'da yapılabilir. Fantasy yerine.

Hani ne dersiniz? İzmirCon dışında böyle bir şey daha..

Attım lafı.. Böyle bir gazı olabilecek kimse var mı?

Barbar139:
Müthiş fikir... Bence gayet Shelter'da yapılabilir(mekan değiştirmeyeceğimiz var sayılırsa) ve yapılsın da. Temmuz başı gayet uygun gibi. Ama bu organizasyonu çok iyi yapmamız lazım ki insanlar gerçekten şehir dışından gelsin. En önemli işler duyuru, sonrasında da kalacak yer. Haziran başından itibaren heryere duyurmamız ve heryerden fikir alıp gelecek insanları garantilememiz gerekiyor.

Ben hem organizasyona hem turnuvaya katılmaya hevesliyim.

Fantasy veya 40K muhabbetinde sanki tek bir tanesine yoğunlaşsak daha iyimiş gibi geliyor ama emin de olamadım. Konuşmak düşünmek lazım.

Ruhi:
Bu arada bu plan bayağa 'ON' durumunda. Semih bir Karargah'ı dürtecek ve hani .. gidiyor..

Kule'de geyik yaparız. Bütün haftasonu Kule'deyim!

Azactoth:
Antalya takımı modeller konusunda çok kısıtlayıcı olmazsanız ve kalacak yer falan ayarlanırsa biz atlar bir arabaya geliriz dedi ama karakgah taifesinden henüz mesaj yazan yok... beklemedeyim :)

Azactoth:
Büyük ihtimalle İstanbul tayfasında Kyle ve Alper de gelcekler... :) Bu arada bu başlık neden Vitrin'in altında ?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git