Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: FRP Geyikleri  (Okunma sayısı 4638 defa)

Dwolvin

• Ziyaretçi
FRP Geyikleri
« : Mayıs 20, 2011, 12:39:31 ÖS »
Vardı zamanında böyle şeyler, tekrar olsun, haydi bakalım;

(Kofu barbarian, Portieneos ise ranger)

Portieneos: Sen tek vuruşta ne kadar hasar verebiliyorsun, savaşçı?
Kofu: Sekiz...
Portieneos: Haha, sadece "sekiz" mi?
Kofu: Sekiz adam...

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Ynt: FRP Geyikleri
« Yanıtla #1 : Mayıs 20, 2011, 12:58:38 ÖS »
- 2nd edisyonun sonu players option Skills ands Powers zamanı... Kendi hit dice'ını d12 yapmış, bol CON bol STR düşük INT Düşük WIS li Fighter, yanında 3 büyücü ile bir green dragonun inine girer... yakındaki yükseklikten koşturur ve dragonun üzerien atlar... Sonra döner ve partinin diğer elemanlarına bağırır:
"Ben Dragonu tuttum, Siz fireball 'ları atın..."

-Mısır temalı bir oyun oynanmaktadır. Oyuncular kara piramitin altında yuantiler ile savaşarak ilerlemektedirler... Oyunu sonlarına doğru parti taht odasına girer... GM taht odasını tasvir eder, ve tahtın arkasından çıkan Cobra başlı Yuanti liderini anlatmaya başladığında, zevzek oyunculardan biri patlar:
"Kaçın millet DM Kobrayı saldı!!!"

Daniel

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Mayıs 20, 2011, 05:19:00 ÖS »
Vampire the Dark Ages oyunundan, bir katakombda mahsur kalan oyunculardan biri;

-Stres yapmayın, gün ola hayrola, sabah hallederiz...

oyunun 10. saati falandı, yaktı tabi çocuklar.
:D
"It was always a very bad time in Arkham . . . . "
-- H.P. Lovecraft.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Mayıs 20, 2011, 06:18:52 ÖS »
 Bu bana ait değil birazda anonim gibi:
 Vampire the dark ages oynanmakta, GM Güçlü bir Vampir olarak oyunculara bir kılıç verir ve kılıcın İsanın son yemekte kullandığı tabaktan yapıldığını söyler, Oyunculardan biri itiraz eder. Yuh tabaktan hiç kılıç olur mu ? biraz mantıklı ol diye, GM hiç istifini bozmaz ve şöyle yanıtlar:
"İsa Çok yerdi..."

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Mayıs 25, 2011, 12:14:56 ÖS »
DnD--- Critical öpücük

grubun rangerı ben ile okçu fighterı arasında duygusal ilişki başlamıştır
çok zor geçen bir savaç sonrasında ranger fighterı seni kaybetmekten korktum diyerek öpmeye kalkar

Dm: zar at abi
ranger: hö?? attım 20
dm: fighter will save zarı at
fighter: attım 1!!!

Dm'den tasvir: hayatında kimse seni böyle güzel öpmemişti...çok etkileniyor karşı koyamıyorsun sende karşılık veriyorsun

Ortamda geri kalan bir kulüp dolusu insan: muhahahahahah
The elves are watching

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Mayıs 25, 2011, 03:26:20 ÖS »
Hangisinden dem vursam ki,ekip Chaotic Neutral olunca neler oluyor neler...

-Yeraltındaki batakhanede kumarda kaybetmmeye başlayan barbarın kalkıp mekanın kolonunu kırmakla tehdit etmesi...
-Elfler taraından "doğanın dengesini koruma" amacıyla örümcek yuvasına yollanan ekibin mağaranın dışından içeriye Alchemist's fire döküp ateşe vermesi...
-Gemi savaşı sırasında yüzme bilmeyen barbarın "çok sıkıldığını" iddaa ederek kendi gemisini batırması...
-Grup elemanını diriltmek için para isteyen tapınağın "Böyle Good Cleric mi olur lan?" tartışması sonucunda kundaklanması...
-Büyücünün sırtına atlayan wererat'i öldürme yöntemi olarak barbarın büyücüye boydan boya pike geçirmesi...
-Açıldığında içinden water mephitlerin çıktığı çeşmeyi direkt sökmek... "Nasıl bi kanalizasyon sistemi çok merak ettim lan,hadi sökelim kesin değerli eşya var dibinde"
-Hiçbir büyü işlemeyen büyücüye karşı: Scroll dolabına web atmak,eline alacağı eşyalara Magic Missile readylemek,kaçacağı toprak yolun üstüne Create Water atmak,gözlüğüne Faerie Fire atmak,kolundan bacağından tutup büyü yapmasını engellemek,sonra da yatırıp dövmek.Sonuç:Hikayenin ana kötüsü level 12 Wizard 4 tane level 3 karakter tarafıdan linç edilir...
-Yapışkan dolu torbayı(tanglefot bag miydi neydi)torba şeklinde düşmanın kafasına geçirerek bambaşka bir fatality yapmak...
-İşkence yöntemi olarak düşmana yanan smokestick yutturmak...

-Ve tüm bunların ardından ekibin aslında gayet iyi niyetleri olduğunu,herkesin kendileriye uğraştığını,aslında kendi hallerine bırakılsa hepsinin çok iyi ve düzgün kişiler olduğunu iddaa etmesi :D

Ha bir de politik evlilik yoluya iki krallığın savaşını bitirecek bir durumda,gelinin koruması olarak göreve alınan bizim gelini başka bir ülkeye kaçırıp,düzenli olarak her maceramızdan para yollamamız,kendisi için ticarethane kurup onun emrine vermemiz...yarı ork barbarımızın dediği gibi,"kimse binlerce kişinin iyiliği için sevmediği kişinin altına yatmak zorunda kalmamalıdır...bence yani...hem bence savaş gayet de kötü bir şey değil,bak ben yıllardır savaşıyorum daha bir kere en ufak rahatsızlık bile hissetmedim!"

Unutmadan daha level 1 de paladinken hikaye gereği konvoya ejderha saldırmıştı,ben kaçtığımı söyleyince DM "iyi de sen paladinsin korku hissetmiyorsun?" demesi üzerine "korku hissetmiyorum demek gerizekalı olduğum anlamına gelmiyor" diyip ormana kaçmıştım...direkt fallen oldum tabi :D

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Haziran 08, 2011, 11:36:59 ÖÖ »
q. what is a malkavian?
a. portable chaos!

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Haziran 09, 2011, 12:04:33 ÖÖ »
- sevgilim waterdeep'ten sana ring of charisma aldım, benimle evlenir misin?
- ben ayrılmak istiyorum cevdet.
- o zaman ben takarım, charisma +4, oldu mu 18? tekrar soruyorum şimdi, benimle --
- iğrençsin cevdet.
- diplomacy check?

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Haziran 09, 2011, 02:04:10 ÖÖ »
cevdet?

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Haziran 09, 2011, 08:53:27 ÖÖ »
cevat olsa o ring of charisma'yı saat niyetine takmasından korkardım da.... ;D ;D ;D

Aranel

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Haziran 09, 2011, 11:11:07 ÖÖ »
cevat olsa o ring of charisma'yı saat niyetine takmasından korkardım da.... ;D ;D ;D

abi "ha cevat ha cevdet fark ne ki?" derken jeton düştü  ;D ;D

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Haziran 09, 2011, 11:23:15 ÖÖ »
AD&D Book of Sex'teki bir tablodan alıntı:

Father:Human
Mother:Horse
Result:Centaur

Father:Horse
Mother:Human
Result:Probably dead woman

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Haziran 09, 2011, 11:51:03 ÖS »
Cevat kim ki?

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Haziran 10, 2011, 12:35:09 ÖÖ »
Eski bir Gökhan Dabak karikatür tiplemesi Deli Cevat :)

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #14 : Haziran 10, 2011, 02:34:19 ÖS »
dey layt com and me wan go hom...