Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Games Workshop Digital Supplement çıkartıyor! sanırım  (Okunma sayısı 5876 defa)

Deeyo

• E-Posta
dey layt com and me wan go hom...

blackwinter

Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Yasar

• E-Posta
Ynt: Games Workshop Digital Supplement çıkartıyor! sanırım
« Yanıtla #17 : Aralık 04, 2013, 04:09:25 ÖS »
Ben zaten kullanmam abi, ben pure breed orduyla çıkarım her türlü sahaya. Bu uygulama hayatımda duyduğum en salak saçma ve fluff düşmanı uygulama. GW zıbıttı :D

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #18 : Aralık 04, 2013, 04:20:24 ÖS »
"Para.. PARA... PAAARRAAAAAAA" ;D ;D ;D saçmalamanın son noktası... yakında istediğiniz ordu kitabından istediğiniz üniteleri seçerek yıldız karma ordu kurabilirsiniz derlerse şaşırmayacağım...

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Aralık 04, 2013, 08:56:16 ÖS »
Abiler canınızı çok sıkmayın almazsınız olur biter ally vs. kimse siİ zorlayacak değil, ulusal turnuvaya saklarsınız çiz listeleri. Sonuç olarak el kadar klübüz kendi aramızda karar veririz herkesi en çok mutlu edecek kural setiyle oynarız olur biter, Yaşar a katılıyorum bakın orduların fluffwise güzel olmasına illa en dövücü orduyu yapmak en zevkli oyuna çıkan yol değil yani. Efe ye de katılıyorum boyalı modeller candır, bırakalım bu competitive ordu konseptini bakalım eğlenmemize. 40k nın en güzel kısmı fluff ı ondan kopacaksam gider başka oyun oynarım yani. Selamlar

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : Aralık 07, 2013, 09:59:42 ÖÖ »
Ally olayını ben baştan çok beğenmiştim çünkü kimin kim ile ally olacağını fluffa göre belirlemişlerdi. Bu sayede hem Salih'in yaptığı gibi Fenris PDF ile wolfların ally olduğu fluff baz olaylar, hem de turnuvaya dönük çok daha çeşitli competative listeler ortaya çıkabiliyor. Oyuna hem rekabet hem de fluff ordusu yönünden çok iyi bir katkı yapmakta yani.

Bu bağlamda işin masaüstü efektini bilmeden belirtmeliyim ki bence Inquisition olayı da çok şık. Hani bence fluff olarak çok şukela bir tat katmakta. Tabii yine aynı şart ile, engizatörü kimin alabileceğini fluffa göre belirledikleri sürece bence çok şukela. Tau, eldar, demon bu kadar bombastikken Empire tarafına rekabette bir destek gelmesi de bence mantıksız değil.

AMA herşeyde olduğu gibi bunun da fazlası zarar, işin suyunu çıkarmamak lazım. Bu dataslate olayı işte bu su çıkma çizgisinin aşıldığı yer bence. Neden mi? Abi fluff olarak dayanağı olmayan şey masada olmamalı ondan. Hani benim için ölçü bu. Yoksa masaüstünde 6th ed halen en bi dengeli edition, bu ally olayları filan buna katkı sağlamakta hatta.

TUSOT açısından baktığımda şunu diyebilirim; GW'nin official olarak yayınladığı herhangi bir şeyi kısıtlar veya müdahale ederler ise kendilerini çukura atarlar. Bu oyunu oynayan adamların çoğu özünde mızmızken topu GW'nin üstünden alıp kendi kucağına bırakmak TUSOT için hayatlarının hatası olur. Şu an iyi veya kötü ne varsa vebali GW'nin üstüne, bırakın orada kalsın!!!