Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Cuma Günü Temizlik  (Okunma sayısı 4200 defa)

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
Cuma Günü Temizlik
« : Temmuz 25, 2013, 10:03:44 ÖÖ »
Selamlar,

Cuma sabah ondan akşam beşe kadar temizlik yapacağım ve kusura bakmazsanız direkt ayak altında insan görmek istemiyorum yazıyorum. Her odada illa ki işim olacak ve işim bitene kadar klorak kokusu salınacak etrafta. İçeriyi havalandırıp öyle çıkacağım tabii ki ama temizlik süresince oda boyu kimseyi kovalamak veya insan var diye kısıtlanmak istemiyorum. Akşam beş çok geç derseniz sabah bir saat erken gelip dörtte çıkabilirim.

Duyanlar duymayanlara aktarsın. Yarın benimle muhattap olmak istemezsiniz.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Ynt: Cuma Günü Temizlik
« Yanıtla #1 : Temmuz 25, 2013, 03:08:51 ÖS »
Selamlar,

Cuma sabah ondan akşam beşe kadar temizlik yapacağım ve kusura bakmazsanız direkt ayak altında insan görmek istemiyorum yazıyorum. Her odada illa ki işim olacak ve işim bitene kadar klorak kokusu salınacak etrafta. İçeriyi havalandırıp öyle çıkacağım tabii ki ama temizlik süresince oda boyu kimseyi kovalamak veya insan var diye kısıtlanmak istemiyorum. Akşam beş çok geç derseniz sabah bir saat erken gelip dörtte çıkabilirim.

Duyanlar duymayanlara aktarsın. Yarın benimle muhattap olmak istemezsiniz.
Sadece "Yes Mam" yazmak istedim... Ellerine sağlık ve Teşekkürler...

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Temmuz 25, 2013, 03:19:24 ÖS »
Alıntı
Sadece "Yes Mam" yazmak istedim... Ellerine sağlık ve Teşekkürler...
+1
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Temmuz 25, 2013, 05:38:52 ÖS »
Alıntı
Sadece "Yes Ma'm" yazmak istedim... Ellerine sağlık ve Teşekkürler...
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Temmuz 25, 2013, 06:00:40 ÖS »
Telefon ekranindan post yerine ruhinin imzasini okudum aman dedim ruhi cami duvarina isiyor...
Ayrica
Alıntı

dey layt com and me wan go hom...

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #5 : Temmuz 25, 2013, 06:54:15 ÖS »
Alıntı
Tomb Kings
2189+

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Temmuz 25, 2013, 06:56:21 ÖS »
Telefon ekranindan post yerine ruhinin imzasini okudum aman dedim ruhi cami duvarina isiyor...
Ayrica
Alıntı

That mini heart attack...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Temmuz 29, 2013, 02:28:35 ÖS »
Muhteşemdi Kule. Teşekkürler Aylin.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Temmuz 29, 2013, 10:23:26 ÖS »
Muhteşemdi Kule. Teşekkürler Aylin.

+1

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Temmuz 30, 2013, 12:49:50 ÖS »
Güle güle kirletin diyeceğim ama tabii ki hayır, kirletmeyin.

Balkonda sigara içiliyor, iyi tamam ama külleri ve izmaritleri balkon zeminine atan kimse bir dahaki görüşümde ses tellerimi üzerinde açmayı planlıyorum. Balkonda sprey atarken biraz daha dikkatli olalım bir de. Zemini spreylenmişti, birkaç saat klorak bekletip fırçalamama rağmen tamamı çıkmadı. Korkarım üst üste geldikçe sprey lekesi yerleşecek fayanslara, mekandan çıkacak olursak başımıza patlayacak.

Onun dışında Kule'nin fix derli toplu olmama sorunu vardı, elimden geldiğince toparladım. Ayda bir kere böyle dipli köşeli temizlik yapıp sonraki günler kadınlar tuvaleti dışında hiçbir yere el atıp karışmayacağım yoksa fena şeyler olacak. Birkaç gün önce canhıraş fırçalayıp temizlediğim fayanslara boya bulaştırıp temizlemeden uzaklaşan birini görünce kötü oluyorum. En iyisi temizlik günü dışında meseleye karışmamam.

Yere izmarit ve kül atılması başka. O direkt bazı homo erectusların işi ve terbiye edilmeliler diye düşünüyorum.

Bir dahaki temizlik büyük ihtimalle 23 Ağustos Cuma günü olacak.

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Ağustos 21, 2013, 10:54:02 ÖS »
Bu cuma temizlik yapacaktım ama önceki gün çarşı içinde yeni bir ev tuttuk, gelecek hafta taşınacağımız için bir ev toplama telaşı var. Ben gene de cuma sabahtan gelip akşama kadar önce Kule'yi toplayabilirim diye umuyorum.

Sabah dokuzdan akşam beşe kadar mekanda temizlik var kısacası. Eğer olmazsa buraya yazarım, aksi bildirilmedikçe temizlik süresince mekana ayak basmayın.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Ağustos 22, 2013, 03:14:25 ÖS »
Bu cuma temizlik yapacaktım ama önceki gün çarşı içinde yeni bir ev tuttuk, gelecek hafta taşınacağımız için bir ev toplama telaşı var. Ben gene de cuma sabahtan gelip akşama kadar önce Kule'yi toplayabilirim diye umuyorum.

Sabah dokuzdan akşam beşe kadar mekanda temizlik var kısacası. Eğer olmazsa buraya yazarım, aksi bildirilmedikçe temizlik süresince mekana ayak basmayın.
[/Ev hayırlısı olsun Aylin... :)

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #12 : Ağustos 23, 2013, 12:56:22 ÖÖ »
Koliler arasından sesleniyorum: yarın temizlik yapamayacağım. Gelecek haftaya kaldı malesef.

Sağol Semih.