Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Ege BKFT Oyunları ve WoD Oyun Günü  (Okunma sayısı 2778 defa)

Barbar139

• E-Posta
Ege BKFT Oyunları ve WoD Oyun Günü
« : Aralık 14, 2011, 09:57:32 ÖS »
Ege BKFT mail grubuna gönderdiğim maili aynen iletiyorum, facebook sayfamıza da birileri koyup "koydum" "ben de koyjam" fln derse süper olur.

Selamlar,

Nereden başlayalım? Topluluk üyeleri ile daha fazla campaign ve FRP oynamalıyız düşücesi ile 3 campaign açmaya karar verdik. Aşağıda kısa oyun tanıtımlarını ve campaigni başlatacak arkadaşların iletişim bilgilerini bulabilirsiniz, oynamak isterseniz oyun yöneticisiyle iletişiniz. Bundan başka 25 Aralık'ta World of Darkness oyun günümüz var, yılbaşından önce vampirlerin, kurtadamların veya avcıların karanlık dünyasına bir göz atmak isterseniz bekleriz. Oyun günü detayları (mekan, saat vs) kesinleşince sizi tekrar rahatsız edeceğiz. Şimdilik campaign bilgileri ile yetininiz lütfen.

GM: Batuhan Tunçdemir
Setting: Warhammer Fantasy Roleplay
Oyun Açıklaması: Dünyanın en kolay sistemi olan d100 ile hem tecrübeli oyunculara hem de yeni başlayanlara hitab edecek keyifli bir oyun planlıyorum.Bu 4-5 oyun sürecek mini campaign'de max 4 oyuncu alacağım.
iletişim: [email protected], 505 6151977

GM: Aylin Ayvazoğlu
Setting: Mouseguard
Oyun Açıklaması: Ormanın ücra köşelerinde fareler, krallıklarını korumak için mücadele ediyorlar. Fare muhafız alayının üyelerine katılıp ırkınızı yılanlardan ve sincaplardan koruyun.
iletişim: [email protected]

GM: Yakup Çakmak
Setting: Scion
Oyun Açıklaması: Yarı tanrıların dünyasına bir yolculuk yapmak isterseniz burası sizin yeriniz, Yunan, Nord, Mısır ve daha birçok mitolojiden öğeler bulabileceğiniz epik bir macera.
iletişim: [email protected], 5074641319

Görüşmek, frp oynamak, beraber eğlenmek üzere,

Ege Üniversitesi Bilim Kurgu ve Fantezi Topluluğu
"If you're going through hell, keep going."

Barbar139

• E-Posta
Ynt: Ege BKFT Oyunları ve WoD Oyun Günü
« Yanıtla #1 : Aralık 16, 2011, 01:06:25 ÖS »
Facebook sayfasına yazıldı mı?

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Aralık 16, 2011, 09:05:26 ÖS »
biliyorum telefonumn çok kötü çok uğraştım filan :) burda görür görmez koydum.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Dark Angel

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Aralık 22, 2011, 09:57:26 ÖÖ »
Tarihi ver!  Bu super etkinlik ne zaman duzenlenecek?

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Aralık 22, 2011, 10:24:39 ÖÖ »
Campaign'lerin başlama zamanları DM'lere kalmış. Kendi adıma, henüz 2 oyuncum var, 1-2 oyuncu daha bulduğum an başlayacağız. Özellikle beklediğim biri yok, kim önce "ben oynamak istiyorum" derse onu alacağım.

WoD Oyun Günü 25 Aralık'ta, daha fazla bilgi;
http://kulesakinleri.org/smf/index.php?topic=775.0