Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Kargo'ya afiş nasıl verilir.. Hani o silindir şeyle..  (Okunma sayısı 4040 defa)

Ruhi

• E-Posta
Kargo'ya afiş nasıl verilir.. Hani o silindir şeyle..
« : Haziran 23, 2011, 03:06:43 ÖS »
Yav, kargoya 10-15 afiş vereceğim bu Warhammer Turnuvası hadisesiyle ilgili. Hür'de mekanlara asacak. Yalnız, bu afişlerin o silindir karton şeylerle gönderilmesi lazım. Nereden bulunuyor onlar? Hani direk kargo'da veriyorlar mı adamlar?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• E-Posta
Ynt: Kargo'ya afiş nasıl verilir.. Hani o silindir şeyle..
« Yanıtla #1 : Haziran 23, 2011, 03:11:18 ÖS »
bahseyyiğin silindir şeyler can fotokopide var ama pahallı bir edevat diye biliyorum.. biz onları ozalit koymak için kullanıyoruz... bu arada posterlerin boyutları ne kadar ?

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 23, 2011, 03:32:57 ÖS »
Can fotokopidekilerden istemiyoruz, bu daha dandik olanlarından, hani karton benzeri olanlardan istiyoruz, Metucon için gelmişti. Kargolarda olması çok muhtemel kendisinin.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 23, 2011, 03:53:02 ÖS »
A3 yav. Hani kolay print-out u alınsın diye.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 23, 2011, 03:56:50 ÖS »
Yaw bu arada biraz bilgilendirme, kalacak yer düşünüldümü? fiyat nedir? ödül nası olaki fln?
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 23, 2011, 04:15:04 ÖS »
Düşünüldü, sohbet falan edildi. Hani zaten öyle çok büyük kararlarda değil. Haftasonuna kesinleşir.

- Mark Twain

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Haziran 23, 2011, 04:31:56 ÖS »
ofiser bakıla bilir daha uygun yada suppi karşısı baskıcılar bu arkadaşlardada ola bilir
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

UltraDara

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Haziran 23, 2011, 08:27:24 ÖS »
Yav, kargoya 10-15 afiş vereceğim bu Warhammer Turnuvası hadisesiyle ilgili. Hür'de mekanlara asacak. ...

İstanbul için mi bunlar? Ben de yeni gördüm, hazır İstanbuldayken afiş gönderin vereyim mekanlara diyecektim. Beşiktaşa Pegasusa da verilsin mutlaka.

Not: Buraya bakamayabilirim her zaman. Ulaşmak gerekirse cep telefonu kullanın.

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
War, war never changes...