Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: İzmircon Hususu  (Okunma sayısı 13516 defa)

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
Ynt: İzmircon Hususu
« Yanıtla #30 : Şubat 20, 2013, 09:53:08 ÖS »
Hay huy ile ilgilenen arkadaslari sevgi ve sayfi ile anar ve apocaliptic alemlere akarim.

Onlardan biri olarak ben de akacağım galiba. Kötü yola sürükleniyor staff.

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #31 : Şubat 21, 2013, 07:58:07 ÖS »
Aylin, ben karşılığımda bir gün oyu oynatarak hizmet edeceğim. Sen zaten payına düşeni şimdiden fazlasıyla yaptığından 2 gün de takılsan hakkındır. ;)

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : Şubat 22, 2013, 04:03:00 ÖS »
Abi biz neden ilgilenelim, biz oynayacağız, adam ben oynatırım diyor zaten, üzümü ye bağcının hal,hatır ve müsaitlik durumunu sorma :P

Bağcı buna alınır, haberiniz olsun...

40k başlığı altında bir lojistik tartışması açtım, oradan devam edelim isterseniz :)
Aşkta ve savaşta her yol mubahtır!

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : Mart 01, 2013, 09:07:21 ÖÖ »
Bu arada ikinci gün yine tanıtım oyunları olacak diye anlıyorum, bir turnuva organizasyonu yapmıyorum, doğru mudur?

Teyit, rica, minnet :)

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #34 : Mart 01, 2013, 11:26:14 ÖÖ »
Aynen efendim.

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #35 : Mart 01, 2013, 02:08:26 ÖS »
23 Mart olacak şekilde duyurusunu hazırlıyorum o zaman.

Peki bir ücret öngörmeli miyim?  Pegasus'ta yaptıklarımızda masa işgal bedeli başlığı altında 5'er TL topluyoruz oyunculardan, burada nasıl yapayım? Bir ödül dağıtmadığımız için kaynağa ihtiyaç olmuyor ama İzmirorg'a/sizin kulüp kasasına gidebilir para eğer ihtiyaç var ise.  FPR oyunlarından, larp'lardan filan para alıyor musunuz? Nasıl yap derseniz ona göre organize olayım, ben varım hilal-i ahmere çalışmaya :)

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #36 : Mart 01, 2013, 03:31:42 ÖS »
FRP ve LARP için para alıyoruz ama yan etkinlikler üzcretsiz. Ama böyle büyük çaplı bir tanıtımı yan etkinlikten sayma konusunda isteksizim. Fiyat koyalım. Siz belirleyin.

blackwinter

« Yanıtla #37 : Mart 01, 2013, 06:26:50 ÖS »
durumu başkalaştırmadan, FRP ve LARP için ne alınacaksa Warhammer/ Warhammer 40K etkinliklerinde de aynı ücret alınmalı.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #38 : Mart 01, 2013, 09:07:30 ÖS »
Para alınmayan organizasyonlar her zaman gereksiz insanları çeker bkz. Halk konserleri. Sembolik de olsa bir para alınsın. Bu söylediğime tanıtım etkinlikleri elbette dahil değil, işin içinde tanıtım öğretim kısmı yoksa ki wh etkinliklerinde olmayacak gibi duruyor paralı olmalı bence de

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #39 : Mart 02, 2013, 12:57:45 ÖÖ »
apocalypse için 5tl katılım ücreti alalım, organizasyonun bütçesine katalım, bence şık olur. Dedim ve kaçtım.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #40 : Mart 02, 2013, 07:36:01 ÖS »
Tamamdir arkadaslar 5 tl olarak duyuru yapacagim bence de makul zaten.

Baslangic saatini ve bitis saatini kac yazayim? Az cok 8 saat lazim oluyor. Kacta aciliyor con alani ve kacta kapaniyor? Etkinlikler genelde kacta baslayip bitiyor?

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #41 : Mart 02, 2013, 08:15:38 ÖS »
Mekan sabah dokuzdan akşam yediye kadar bizim. Oyunlar yanlış hatırlamıyorsam on gibi başlıyor.

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #42 : Mart 03, 2013, 12:34:48 ÖS »
Tamamdir 10-19 olarak duzenliyorum duyuruyu :) afisi hazirliyoruz size gonderecegim.

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #43 : Mart 04, 2013, 10:50:55 ÖÖ »

Poster boyunda basılmaya uygun afişimiz hazırladık, gönderebileceğim bir e-posta adresi verebilir misiniz lütfen?

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #44 : Mart 04, 2013, 03:43:49 ÖS »
Kişisel olarak bana gönderebilirsiniz üstat.

[email protected]

Not: Çok büyük ise ve e-posta ile gelemeyecek gibiyse ftp falan verebilirim.

Not2: Poster yaptıralım sağa sola asarız, Con alanında ve biraz dışarıya... Uygun mudur?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain